vrijdag 6 april
Amsterdam Pirates H2 HCAW H2 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 319 19:30
DSS H2 Kinheim H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 184 19:30

zaterdag 7 april
Hoofddorp Pioniers H2 Twins H2 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 244 13:00
Onze Gezellen H1 Sparks Haarlem H1 Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 304 14:00
Pickles UVV Euro Stars H1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 379 14:00
RCH-Pinguins H1 The Hawks H1 Heemsteedse Sportparken, Heemstede 334 14:00
Orioles H1 Neptunus Tridents H2 Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 274 14:30
Wassenaar H1 Alcmaria Victrix H1 Sportpark Kerkehout, Wassenaar 394 15:00

zondag 8 april
Alcmaria Victrix H1 Wassenaar H1 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 169 14:00
Euro Stars H1 Pickles UVV Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 199 14:00
Kinheim H1 DSS H2 Pim Mulierstadion, Haarlem 259 14:00
Neptunus Tridents H2 Orioles H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 289 14:00
Sparks Haarlem H1 Onze Gezellen H1 Noordersportpark, Haarlem 349 14:00
The Hawks H1 RCH-Pinguins H1 Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 214 14:00
HCAW H2 Amsterdam Pirates H2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 229 14:30
Twins H2 Hoofddorp Pioniers H2 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 364 15:00

vrijdag 13 april
HCAW H2 Hoofddorp Pioniers H2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 230 19:30
Neptunus Tridents H2 Amsterdam Pirates H2 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 290 19:30

zaterdag 14 april
Alcmaria Victrix H1 Pickles UVV Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 170 14:00
Euro Stars H1 Orioles H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 200 14:00
Kinheim H1 Onze Gezellen H1 Pim Mulierstadion, Haarlem 260 14:00
Sparks Haarlem H1 RCH-Pinguins H1 Noordersportpark, Haarlem 350 14:00
The Hawks H1 Wassenaar H1 Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 215 14:00
Twins H2 DSS H2 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 365 15:00

zondag 15 april
Hoofddorp Pioniers H2 HCAW H2 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 245 13:00
Amsterdam Pirates H2 Neptunus Tridents H2 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 320 14:00
DSS H2 Twins H2 Pim Muliersportpark, Haarlem 185 14:00
Onze Gezellen H1 Kinheim H1 Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 305 14:00
Pickles UVV Alcmaria Victrix H1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 380 14:00
RCH-Pinguins H1 Sparks Haarlem H1 Heemsteedse Sportparken, Heemstede 335 14:00
Orioles H1 Euro Stars H1 Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 275 14:30
Wassenaar H1 The Hawks H1 Sportpark Kerkehout, Wassenaar 395 15:00

zaterdag 21 april
Hoofddorp Pioniers H2 Alcmaria Victrix H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 248 13:00
Amsterdam Pirates H2 The Hawks H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 323 14:00
Neptunus Tridents H2 Twins H2 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 293 14:00
Pickles UVV Kinheim H1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 383 14:00
RCH-Pinguins H1 Onze Gezellen H1 Heemsteedse Sportparken, Heemstede 338 14:00
HCAW H2 Euro Stars H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 233 14:30
Orioles H1 Sparks Haarlem H1 Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 278 14:30
Wassenaar H1 DSS H2 Sportpark Kerkehout, Wassenaar 398 15:00

zondag 22 april
Alcmaria Victrix H1 Hoofddorp Pioniers H2 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 173 14:00
DSS H2 Wassenaar H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 188 14:00
Euro Stars H1 HCAW H2 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 203 14:00
Kinheim H1 Pickles UVV Pim Mulierstadion, Haarlem 263 14:00
Onze Gezellen H1 RCH-Pinguins H1 Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 308 14:00
Sparks Haarlem H1 Orioles H1 Noordersportpark, Haarlem 353 14:00
The Hawks H1 Amsterdam Pirates H2 Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 218 14:00
Twins H2 Neptunus Tridents H2 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 368 15:00

zaterdag 28 april
Alcmaria Victrix H1 Amsterdam Pirates H2 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 172 14:00
DSS H2 RCH-Pinguins H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 187 14:00
Euro Stars H1 Hoofddorp Pioniers H2 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 202 14:00
Kinheim H1 Wassenaar H1 Pim Mulierstadion, Haarlem 262 14:00
Neptunus Tridents H2 HCAW H2 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 292 14:00
Sparks Haarlem H1 Pickles UVV Noordersportpark, Haarlem 352 14:00
The Hawks H1 Orioles H1 Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 217 14:00
Twins H2 Onze Gezellen H1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 367 15:00

zondag 29 april
Hoofddorp Pioniers H2 Euro Stars H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 247 13:00
Amsterdam Pirates H2 Alcmaria Victrix H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 322 14:00
Onze Gezellen H1 Twins H2 Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 307 14:00
Pickles UVV Sparks Haarlem H1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 382 14:00
RCH-Pinguins H1 DSS H2 Heemsteedse Sportparken, Heemstede 337 14:00
HCAW H2 Neptunus Tridents H2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 232 14:30
Orioles H1 The Hawks H1 Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 277 14:30
Wassenaar H1 Kinheim H1 Sportpark Kerkehout, Wassenaar 397 15:00

zaterdag 5 mei
Hoofddorp Pioniers H2 Neptunus Tridents H2 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 246 13:00
Amsterdam Pirates H2 Euro Stars H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 321 14:00
Onze Gezellen H1 DSS H2 Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 306 14:00
Pickles UVV The Hawks H1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 381 14:00
RCH-Pinguins H1 Kinheim H1 Heemsteedse Sportparken, Heemstede 336 14:00
HCAW H2 Twins H2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 231 14:30
Orioles H1 Alcmaria Victrix H1 Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 276 14:30
Wassenaar H1 Sparks Haarlem H1 Sportpark Kerkehout, Wassenaar 396 15:00

zondag 6 mei
Alcmaria Victrix H1 Orioles H1 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 171 14:00
DSS H2 Onze Gezellen H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 186 14:00
Euro Stars H1 Amsterdam Pirates H2 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 201 14:00
Kinheim H1 RCH-Pinguins H1 Pim Mulierstadion, Haarlem 261 14:00
Neptunus Tridents H2 Hoofddorp Pioniers H2 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 291 14:00
Sparks Haarlem H1 Wassenaar H1 Noordersportpark, Haarlem 351 14:00
The Hawks H1 Pickles UVV Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 216 14:00
Twins H2 HCAW H2 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 366 15:00

vrijdag 11 mei
DSS H2 Pickles UVV Pim Muliersportpark, Haarlem 189 19:30

zaterdag 12 mei
Alcmaria Victrix H1 HCAW H2 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 174 14:00
Euro Stars H1 Neptunus Tridents H2 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 204 14:00
Kinheim H1 Orioles H1 Pim Mulierstadion, Haarlem 264 14:00
Onze Gezellen H1 Wassenaar H1 Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 309 14:00
Sparks Haarlem H1 Amsterdam Pirates H2 Noordersportpark, Haarlem 354 14:00
The Hawks H1 Hoofddorp Pioniers H2 Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 219 14:00
Twins H2 RCH-Pinguins H1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 369 15:00

zondag 13 mei
Hoofddorp Pioniers H2 The Hawks H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 249 13:00
Amsterdam Pirates H2 Sparks Haarlem H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 324 14:00
Neptunus Tridents H2 Euro Stars H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 294 14:00
Pickles UVV DSS H2 Sportpark De Paperclip, Vleuten 384 14:00
RCH-Pinguins H1 Twins H2 Heemsteedse Sportparken, Heemstede 339 14:00
HCAW H2 Alcmaria Victrix H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 234 14:30
Orioles H1 Kinheim H1 Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 279 14:30
Wassenaar H1 Onze Gezellen H1 Sportpark Kerkehout, Wassenaar 399 15:00

vrijdag 18 mei
Amsterdam Pirates H2 Kinheim H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 325 19:30
Hoofddorp Pioniers H2 Sparks Haarlem H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 250 19:30

zaterdag 19 mei
Euro Stars H1 Twins H2 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 205 14:00
Neptunus Tridents H2 Alcmaria Victrix H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 295 14:00
Pickles UVV Onze Gezellen H1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 385 14:00
HCAW H2 The Hawks H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 235 14:30
Orioles H1 DSS H2 Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 280 14:30
Wassenaar H1 RCH-Pinguins H1 Sportpark Kerkehout, Wassenaar 400 15:00

zondag 20 mei
Alcmaria Victrix H1 Neptunus Tridents H2 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 175 14:00
DSS H2 Orioles H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 190 14:00
Kinheim H1 Amsterdam Pirates H2 Pim Mulierstadion, Haarlem 265 14:00
Onze Gezellen H1 Pickles UVV Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 310 14:00
RCH-Pinguins H1 Wassenaar H1 Heemsteedse Sportparken, Heemstede 340 14:00
Sparks Haarlem H1 Hoofddorp Pioniers H2 Noordersportpark, Haarlem 355 14:00
The Hawks H1 HCAW H2 Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 220 14:00
Twins H2 Euro Stars H1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 370 15:00

vrijdag 25 mei
Amsterdam Pirates H2 DSS H2 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 326 19:30
HCAW H2 Sparks Haarlem H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 236 19:30
Kinheim H1 Hoofddorp Pioniers H2 Pim Mulierstadion, Haarlem 266 19:30

zaterdag 26 mei
Alcmaria Victrix H1 Euro Stars H1 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 176 14:00
Onze Gezellen H1 Orioles H1 Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 311 14:00
RCH-Pinguins H1 Pickles UVV Heemsteedse Sportparken, Heemstede 341 14:00
The Hawks H1 Neptunus Tridents H2 Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 221 14:00
Twins H2 Wassenaar H1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 371 15:00

zondag 27 mei
Hoofddorp Pioniers H2 Kinheim H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 251 13:00
DSS H2 Amsterdam Pirates H2 Pim Muliersportpark, Haarlem 191 14:00
Euro Stars H1 Alcmaria Victrix H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 206 14:00
Neptunus Tridents H2 The Hawks H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 296 14:00
Pickles UVV RCH-Pinguins H1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 386 14:00
Sparks Haarlem H1 HCAW H2 Noordersportpark, Haarlem 356 14:00
Orioles H1 Onze Gezellen H1 Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 281 14:30
Wassenaar H1 Twins H2 Sportpark Kerkehout, Wassenaar 401 15:00

vrijdag 1 juni
DSS H2 Hoofddorp Pioniers H2 Pim Muliersportpark, Haarlem 192 19:30
HCAW H2 Kinheim H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 237 19:30

zaterdag 2 juni
Euro Stars H1 The Hawks H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 207 14:00
Neptunus Tridents H2 Sparks Haarlem H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 297 14:00
Onze Gezellen H1 Amsterdam Pirates H2 Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 312 14:00
Pickles UVV Wassenaar H1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 387 14:00
Orioles H1 RCH-Pinguins H1 Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 282 14:30
Twins H2 Alcmaria Victrix H1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 372 15:00

zondag 3 juni
Hoofddorp Pioniers H2 DSS H2 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 252 13:00
Alcmaria Victrix H1 Twins H2 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 177 14:00
Amsterdam Pirates H2 Onze Gezellen H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 327 14:00
Kinheim H1 HCAW H2 Pim Mulierstadion, Haarlem 267 14:00
RCH-Pinguins H1 Orioles H1 Heemsteedse Sportparken, Heemstede 342 14:00
Sparks Haarlem H1 Neptunus Tridents H2 Noordersportpark, Haarlem 357 14:00
The Hawks H1 Euro Stars H1 Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 222 14:00
Wassenaar H1 Pickles UVV Sportpark Kerkehout, Wassenaar 402 15:00

vrijdag 8 juni
Kinheim H1 Neptunus Tridents H2 Pim Mulierstadion, Haarlem 268 19:30

zaterdag 9 juni
Onze Gezellen H1 Hoofddorp Pioniers H2 Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 313 14:00
Pickles UVV Twins H2 Sportpark De Paperclip, Vleuten 388 14:00
RCH-Pinguins H1 Amsterdam Pirates H2 Heemsteedse Sportparken, Heemstede 343 14:00
Sparks Haarlem H1 Euro Stars H1 Noordersportpark, Haarlem 358 14:00
The Hawks H1 Alcmaria Victrix H1 Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 223 14:00
HCAW H2 DSS H2 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 238 14:30
Wassenaar H1 Orioles H1 Sportpark Kerkehout, Wassenaar 403 15:00

zondag 10 juni
Hoofddorp Pioniers H2 Onze Gezellen H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 253 13:00
Alcmaria Victrix H1 The Hawks H1 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 178 14:00
Amsterdam Pirates H2 RCH-Pinguins H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 328 14:00
DSS H2 HCAW H2 Pim Muliersportpark, Haarlem 193 14:00
Euro Stars H1 Sparks Haarlem H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 208 14:00
Orioles H1 Wassenaar H1 Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 283 14:30
Twins H2 Pickles UVV Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 373 15:00

maandag 11 juni
Neptunus Tridents H2 Kinheim H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 298 19:30

vrijdag 15 juni
Amsterdam Pirates H2 Wassenaar H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 329 19:30
DSS H2 Neptunus Tridents H2 Pim Muliersportpark, Haarlem 194 19:30

zaterdag 16 juni
Hoofddorp Pioniers H2 RCH-Pinguins H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 254 13:00
Alcmaria Victrix H1 Sparks Haarlem H1 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 179 14:00
Euro Stars H1 Kinheim H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 209 14:00
The Hawks H1 Twins H2 Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 224 14:00
HCAW H2 Onze Gezellen H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 239 14:30
Orioles H1 Pickles UVV Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 284 14:30

zondag 17 juni
Kinheim H1 Euro Stars H1 Pim Mulierstadion, Haarlem 269 14:00
Neptunus Tridents H2 DSS H2 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 299 14:00
Onze Gezellen H1 HCAW H2 Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 314 14:00
Pickles UVV Orioles H1 Sportpark De Paperclip, Vleuten 389 14:00
RCH-Pinguins H1 Hoofddorp Pioniers H2 Heemsteedse Sportparken, Heemstede 344 14:00
Sparks Haarlem H1 Alcmaria Victrix H1 Noordersportpark, Haarlem 359 14:00
Twins H2 The Hawks H1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 374 15:00
Wassenaar H1 Amsterdam Pirates H2 Sportpark Kerkehout, Wassenaar 404 15:00

vrijdag 22 juni
Amsterdam Pirates H2 Pickles UVV Sportpark Ookmeer, Amsterdam 330 19:30
Hoofddorp Pioniers H2 Wassenaar H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 255 19:30

zaterdag 23 juni
DSS H2 Euro Stars H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 195 14:00
Kinheim H1 Alcmaria Victrix H1 Pim Mulierstadion, Haarlem 270 14:00
Neptunus Tridents H2 Onze Gezellen H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 300 14:00
RCH-Pinguins H1 HCAW H2 Heemsteedse Sportparken, Heemstede 345 14:00
Sparks Haarlem H1 The Hawks H1 Noordersportpark, Haarlem 360 14:00
Twins H2 Orioles H1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 375 15:00

zondag 24 juni
Alcmaria Victrix H1 Kinheim H1 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 180 14:00
Euro Stars H1 DSS H2 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 210 14:00
Onze Gezellen H1 Neptunus Tridents H2 Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 315 14:00
Pickles UVV Amsterdam Pirates H2 Sportpark De Paperclip, Vleuten 390 14:00
The Hawks H1 Sparks Haarlem H1 Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 225 14:00
HCAW H2 RCH-Pinguins H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 240 14:30
Orioles H1 Twins H2 Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 285 14:30
Wassenaar H1 Hoofddorp Pioniers H2 Sportpark Kerkehout, Wassenaar 405 15:00

vrijdag 29 juni
HCAW H2 Wassenaar H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 241 19:30
Hoofddorp Pioniers H2 Pickles UVV Sportpark Pioniers, Hoofddorp 256 19:30

zaterdag 30 juni
Alcmaria Victrix H1 DSS H2 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 181 14:00
Amsterdam Pirates H2 Orioles H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 331 14:00
Euro Stars H1 Onze Gezellen H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 211 14:00
Neptunus Tridents H2 RCH-Pinguins H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 301 14:00
Sparks Haarlem H1 Twins H2 Noordersportpark, Haarlem 361 14:00
The Hawks H1 Kinheim H1 Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 226 14:00

zondag 1 juli
DSS H2 Alcmaria Victrix H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 196 14:00
Kinheim H1 The Hawks H1 Pim Mulierstadion, Haarlem 271 14:00
Onze Gezellen H1 Euro Stars H1 Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 316 14:00
Pickles UVV Hoofddorp Pioniers H2 Sportpark De Paperclip, Vleuten 391 14:00
RCH-Pinguins H1 Neptunus Tridents H2 Heemsteedse Sportparken, Heemstede 346 14:00
Orioles H1 Amsterdam Pirates H2 Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 286 14:30
Twins H2 Sparks Haarlem H1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 376 15:00
Wassenaar H1 HCAW H2 Sportpark Kerkehout, Wassenaar 406 15:00

vrijdag 6 juli
Kinheim H1 Sparks Haarlem H1 Pim Mulierstadion, Haarlem 272 19:30

zaterdag 7 juli
Amsterdam Pirates H2 Twins H2 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 332 14:00
DSS H2 The Hawks H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 197 14:00
Onze Gezellen H1 Alcmaria Victrix H1 Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 317 14:00
Pickles UVV HCAW H2 Sportpark De Paperclip, Vleuten 392 14:00
RCH-Pinguins H1 Euro Stars H1 Heemsteedse Sportparken, Heemstede 347 14:00
Orioles H1 Hoofddorp Pioniers H2 Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 287 14:30
Wassenaar H1 Neptunus Tridents H2 Sportpark Kerkehout, Wassenaar 407 15:00

zondag 8 juli
Hoofddorp Pioniers H2 Orioles H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 257 13:00
Alcmaria Victrix H1 Onze Gezellen H1 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 182 14:00
Euro Stars H1 RCH-Pinguins H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 212 14:00
Neptunus Tridents H2 Wassenaar H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 302 14:00
Sparks Haarlem H1 Kinheim H1 Noordersportpark, Haarlem 362 14:00
The Hawks H1 DSS H2 Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 227 14:00
HCAW H2 Pickles UVV Rob Hoffmann Vallei, Bussum 242 14:30
Twins H2 Amsterdam Pirates H2 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 377 15:00

vrijdag 13 juli
DSS H2 Sparks Haarlem H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 198 14:00
Hoofddorp Pioniers H2 Amsterdam Pirates H2 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 258 19:30
Neptunus Tridents H2 Pickles UVV Neptunus Familiestadion, Rotterdam 303 19:30

zaterdag 14 juli
Alcmaria Victrix H1 RCH-Pinguins H1 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 183 14:00
Euro Stars H1 Wassenaar H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 213 14:00
The Hawks H1 Onze Gezellen H1 Sportcomplex Krommedijk, Dordrecht 228 14:00
HCAW H2 Orioles H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 243 14:30
Twins H2 Kinheim H1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 378 15:00

zondag 15 juli
Amsterdam Pirates H2 Hoofddorp Pioniers H2 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 333 14:00
Kinheim H1 Twins H2 Pim Mulierstadion, Haarlem 273 14:00
Onze Gezellen H1 The Hawks H1 Van der Aartsportpark (OG), Haarlem 318 14:00
Pickles UVV Neptunus Tridents H2 Sportpark De Paperclip, Vleuten 393 14:00
RCH-Pinguins H1 Alcmaria Victrix H1 Heemsteedse Sportparken, Heemstede 348 14:00
Sparks Haarlem H1 DSS H2 Noordersportpark, Haarlem 363 14:00
Orioles H1 HCAW H2 Sportpark De Sporthoek, Bergschenhoek 288 14:30
Wassenaar H1 Euro Stars H1 Sportpark Kerkehout, Wassenaar 408 15:00
KNBSB NOC*NSF
Twitter YouTube Facebook