maandag 21 augustus
Quick Amsterdam DS2 DVH DS1 Sportpark Sloten, Amsterdam 9052 20:30

woensdag 23 augustus
Amsterdam Pirates DS4 Olympia Haarlem DS6 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 9032 19:15
DSS DS4 Vennep Flyers DS1 Pim Muliersportpark, Haarlem 9026 19:30

maandag 28 augustus
DVH DS1 Flying Petrels DS1 DVH-Sportcentrum, Amstelveen 9086 19:30

woensdag 30 augustus
Olympia Haarlem DS6 DSS DS4 Nol Houtkamp Sportpark, Haarlem 9100 19:30

donderdag 31 augustus
Herons DS1 Amsterdam Pirates DS4 Sportpark De Vork, Heerhugowaard 9088 19:00

vrijdag 1 september
Cromtigers DS1 Quick Amsterdam DS2 Sportpark de Omzoom, Assendelft 9077 20:30

maandag 4 september
Flying Petrels DS1 DSS DS4 Sportcomplex De Dop, Purmerend 8891 19:30
Flying Petrels DS1 Cromtigers DS1 Sportcomplex De Dop, Purmerend 9151 19:30
Quick Amsterdam DS2 Kinheim DS1 Sportpark Sloten, Amsterdam 9158 20:30
Vennep Flyers DS1 Olympia Haarlem DS6 Sportcomplex Oosterdreef, Nieuw-vennep 9122 19:30

woensdag 6 september
Alcmaria Victrix DS2 Terrasvogels DS2 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 9167 19:30
Amsterdam Pirates DS4 DVH DS1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 9139 19:00

donderdag 7 september
Herons DS1 Vennep Flyers DS1 Sportpark De Vork, Heerhugowaard 9186 19:00

vrijdag 8 september
Terrasvogels DS2 Quick Amsterdam DS2 Sportpark De Elta, Santpoort-zuid 9203 19:30

maandag 11 september
DVH DS1 DSS DS4 DVH-Sportcentrum, Amstelveen 9184 19:30
Flying Petrels DS1 Herons DS1 Sportcomplex De Dop, Purmerend 9044 19:00
Olympia Haarlem DS6 Amsterdam Pirates DS4 Nol Houtkamp Sportpark, Haarlem 8511 20:00

woensdag 13 september
Amsterdam Pirates DS4 Terrasvogels DS2 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 8755 19:30
Olympia Haarlem DS6 Alcmaria Victrix DS2 Nol Houtkamp Sportpark, Haarlem 9195 19:30

donderdag 14 september
Kinheim DS1 Flying Petrels DS1 Pim Mulierstadion, Haarlem 9211 20:15

vrijdag 15 september
Terrasvogels DS2 Cromtigers DS1 Sportpark De Elta, Santpoort-zuid 9056 19:30

maandag 18 september
Flying Petrels DS1 Terrasvogels DS2 Sportcomplex De Dop, Purmerend 9256 19:30
Vennep Flyers DS1 DVH DS1 Sportcomplex Oosterdreef, Nieuw-vennep 9229 19:30

woensdag 20 september
Alcmaria Victrix DS2 Quick Amsterdam DS2 Sportpark Egmonderhout, Alkmaar 9265 19:30
Amsterdam Pirates DS4 Kinheim DS1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 9245 19:00
DSS DS4 Cromtigers DS1 Pim Muliersportpark, Haarlem 9240 19:30
Olympia Haarlem DS6 Herons DS1 Nol Houtkamp Sportpark, Haarlem 9220 19:30

donderdag 21 september
Kinheim DS1 DVH DS1 Pim Mulierstadion, Haarlem 8957 20:15

maandag 25 september
Cromtigers DS1 Amsterdam Pirates DS4 Sportpark de Omzoom, Assendelft 9175 19:30

woensdag 27 september
Kinheim DS1 Terrasvogels DS2 Noordersportpark, Haarlem 9114 20:00

woensdag 4 oktober
DSS DS4 Herons DS1 Pim Muliersportpark, Haarlem 9133 19:30
KNBSB NOC*NSF
Twitter YouTube Facebook