Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 4794 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 11:00 | Onze Gezellen | ROEF! | Nielandt, B. | Tuk, R. | |||||
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 4795 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 13:00 | ROEF! | Neptunus | Tuk, R. | Hubèr, P.T. | |||||
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 4796 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 15:00 | Neptunus | Onze Gezellen | Hubèr, P.T. | Nielandt, B. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4792 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 13:00 | Onze Gezellen DS2 | Ratingen Goose-necks | Goorts, B.A.M. | Horst, W. v/d | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4793 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 15:10 | Onze Gezellen DS2 | Ratingen Goose-necks | Horst, W. v/d | Goorts, B.A.M. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 15637 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 14:00 | HCAW DS1 | Red Lions DS1 | |||||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 15638 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 16:00 | HCAW DS1 | Red Lions DS1 | |||||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4833 | Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM | 15:00 | Amsterdam Pirates DS2 | UVV DS1 | Palm, S.H. de | ||||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4834 | Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM | 17:00 | Amsterdam Pirates DS2 | UVV DS1 | Palm, S.H. de | ||||||
2e klasse (Oefenwedstrijden) | 4827 | Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT | 12:00 | Hilversum Hurricanes DS1 | Caribe DS1 | Wever, A.P.J. de | ||||||
2e klasse (Oefenwedstrijden) | 4828 | Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT | 14:00 | Hilversum Hurricanes DS1 | Caribe DS1 | Wever, A.P.J. de | ||||||
2e klasse (Oefenwedstrijden) | 15641 | Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE | 15:00 | Catch DS1 | Zwijndrecht DS1 |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4788 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 13:00 | Onze Gezellen DS2 | Amsterdam Pirates DS2 | Goorts, B.A.M. | Broziewski, P. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4789 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 15:10 | Onze Gezellen DS2 | Amsterdam Pirates DS2 | Broziewski, P. | Goorts, B.A.M. |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JCJ Mastenbroektoernooi | 9478 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 19:00 | Tex Town Tigers | SK Joudrs | Tuk, R. | Oosterveld, T. |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4811 | Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH | 12:00 | Red Lions DS1 | Olympia Haarlem DS2 | Gruppelaar, G. | Palm, S.H. de | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4790 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 13:00 | Onze Gezellen DS2 | Oosterhout Twins DS1 | Renswoude, J. van | Meijer, S. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4791 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 15:10 | Onze Gezellen DS2 | Oosterhout Twins DS1 | Meijer, S. | Renswoude, J. van | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4707 | Noordersportpark, HAARLEM | 14:00 | Sparks Haarlem DS2 | HCAW DS1 | Rohan, L.A. | Hubèr, P.T. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4708 | Noordersportpark, HAARLEM | 16:10 | Sparks Haarlem DS2 | HCAW DS1 | Hubèr, P.T. | Rohan, L.A. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4812 | Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH | 14:00 | UVV DS1 | Olympia Haarlem DS2 | Palm, S.H. de | Wever, A.P.J. de | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4706 | Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH | 16:00 | Red Lions DS1 | UVV DS1 | Wever, A.P.J. de | Gruppelaar, G. | |||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 9480 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 10:45 | Barracudas | Neptunus | Pavan, T. | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 9479 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 10:45 | ROEF! | Onze Gezellen | Nielandt, B. | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 9485 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 13:15 | Amsterdam Pirates | SK Joudrs | Gieskens, B.D. | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 9486 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 13:15 | Olympia Haarlem | Tex Town Tigers | Lemstra, M. | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 9488 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 15:20 | Onze Gezellen | Neptunus | Tuk, R. | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 9487 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 15:20 | ROEF! | Barracudas | Vliet, J. van | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 9489 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 17:25 | Olympia Haarlem | Amsterdam Pirates |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JCJ Mastenbroektoernooi | 9490 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 09:40 | Barracudas | Onze Gezellen | Pavan, T. | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 9491 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 09:40 | Tex Town Tigers | Amsterdam Pirates | Nielandt, B. | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 9493 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 11:45 | Neptunus | ROEF! | Gieskens, B.D. | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 9492 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 11:45 | SK Joudrs | Olympia Haarlem | Lemstra, M. | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 9482 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 13:50 | nr 3 Poule A | nr 3 Poule B | Tuk, R. | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 9481 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 13:50 | nr 4 Poule A | nr 4 Poule B | Vliet, J. van | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 9484 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 15:55 | nr 1 Poule A | nr 1 Poule B | |||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 9483 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 15:55 | nr 2 Poule A | nr 2 Poule B |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 4814 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 20:00 | Olympia Haarlem | Team Tsjechië | Prins, M.V. | Lemstra, M. |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1e klasse | 602 | Noordersportpark, HAARLEM | 13:00 | Sparks Haarlem DS2 | HCAW DS1 | |||||||
1e klasse | 595 | Noordersportpark, HAARLEM | 15:10 | Sparks Haarlem DS2 | HCAW DS1 | |||||||
1e klasse | 575 | Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM | 14:00 | Amsterdam Pirates DS2 | UVV DS1 | |||||||
1e klasse | 568 | Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM | 16:10 | Amsterdam Pirates DS2 | UVV DS1 | |||||||
1e klasse | 617 | Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB | 14:00 | Oosterhout Twins DS1 | Olympia Haarlem DS2 | |||||||
1e klasse | 610 | Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB | 16:10 | Oosterhout Twins DS1 | Olympia Haarlem DS2 | |||||||
1e klasse | 589 | Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH | 14:00 | Red Lions DS1 | Onze Gezellen DS2 | |||||||
1e klasse | 582 | Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH | 16:10 | Red Lions DS1 | Onze Gezellen DS2 | |||||||
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 4797 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 11:30 | Neptunus | Sparks Haarlem | Gieskens, B.D. | Pavan, T. | |||||
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 4835 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 14:00 | Wesseling Vermins | Sparks Haarlem | Pavan, T. | Vliet, J. van | |||||
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 4836 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 16:30 | Neptunus | Wesseling Vermins | Vliet, J. van | Gieskens, B.D. | |||||
Jan de Wit Toernooi | 9466 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 10:00 | Tsjechië U22 White | Euro Stars | Wever, A.P.J. de | ||||||
Jan de Wit Toernooi | 9463 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 10:30 | Bonn Capitals | Olympia Haarlem | |||||||
Jan de Wit Toernooi | 9467 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 11:45 | Germany U22 | Onze Gezellen | Meijer, S. | ||||||
Jan de Wit Toernooi | 9464 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 12:15 | Tsjechië U22 Navy | The Mix | Dweelaard, B. | ||||||
Jan de Wit Toernooi | 9468 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 13:30 | Euro Stars | Bonn Capitals | |||||||
Jan de Wit Toernooi | 9462 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 14:00 | Olympia Haarlem | Tsjechië U22 White | Rohan, L.A. | ||||||
Jan de Wit Toernooi | 9469 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 15:15 | Onze Gezellen | Tsjechië U22 Navy | Renswoude, J. van | ||||||
Jan de Wit Toernooi | 9465 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 15:45 | The Mix | Germany U22 | Horst, W. v/d | ||||||
Nederland U22 | 15715 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 19:30 | Nederland U22 | Tsjechië U22 |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2e klasse | 3435 | Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN | 13:00 | Caribe DS1 | Schiedam DS1 | |||||||
2e klasse | 3446 | Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN | 15:10 | Caribe DS1 | Schiedam DS1 | |||||||
2e klasse | 3523 | Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT | 13:00 | Hilversum Hurricanes DS1 | Quick Amersfoort Ravens DS1 | |||||||
2e klasse | 3534 | Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT | 15:10 | Hilversum Hurricanes DS1 | Quick Amersfoort Ravens DS1 | |||||||
2e klasse | 3611 | Stokeind, MOERGESTEL | 13:00 | ROEF! DS2 | Cheetahs DS1 | |||||||
2e klasse | 3622 | Stokeind, MOERGESTEL | 15:10 | ROEF! DS2 | Cheetahs DS1 | |||||||
2e klasse | 3567 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 13:30 | Onze Gezellen DS3 | Grizzlies DS1 | |||||||
2e klasse | 3578 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 15:40 | Onze Gezellen DS3 | Grizzlies DS1 | |||||||
2e klasse | 3457 | Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE | 14:30 | Catch DS1 | Kinheim DS1 | |||||||
2e klasse | 3468 | Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE | 16:40 | Catch DS1 | Kinheim DS1 | |||||||
Jan de Wit Toernooi | 9473 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 09:30 | Euro Stars | Olympia Haarlem | |||||||
Jan de Wit Toernooi | 9471 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 10:00 | Bonn Capitals | Tsjechië U22 White | Dweelaard, B. | ||||||
Jan de Wit Toernooi | 9472 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 11:15 | The Mix | Onze Gezellen | Wever, A.P.J. de | ||||||
Jan de Wit Toernooi | 9470 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 11:45 | Germany U22 | Tsjechië U22 Navy | |||||||
Jan de Wit Toernooi | 9477 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 13:00 | 3A | 3B | Meijer, S. | ||||||
Jan de Wit Toernooi | 9475 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 13:30 | 2A | 2B | Rohan, L.A. | ||||||
Jan de Wit Toernooi | 9476 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 14:45 | 4A | 4B | Renswoude, J. van | ||||||
Jan de Wit Toernooi | 9474 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 15:15 | 1A | 1B | Horst, W. v/d |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3e klasse | 10350 | Van Tuylpark, ZOETERMEER | 18:30 | Grizzlies DS4 | Quick Amersfoort DS2 | |||||||
3e klasse | 10349 | Sportpark De Paperclip, VLEUTEN | 20:30 | UVV DS2 | Hilversum Hurricanes DS2 | |||||||
3e klasse | 9677 | Sportcomplex Bakestein, ZWIJNDRECHT | 19:30 | Zwijndrecht DS1 | Saints DS1 | |||||||
4e klasse | 9750 | Burg.Buiningssportpark, LEUSDEN | 19:00 | Red Caps DS1 | Moorfielders DS1 | |||||||
4e klasse | 9759 | Sportcomplex Mariënhoeve, WIJK BIJ DUURSTEDE | 19:00 | Wyck Lions DS1 | Knickerbockers DS1 | |||||||
4e klasse | 9861 | Perenpad, AMSTERDAM | 19:00 | Amsterdam North Stars DS1 | Kinheim/DSS DS4 | |||||||
4e klasse | 9903 | Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT | 19:00 | Hilversum Hurricanes DS3 | Sparks Haarlem DS4 | |||||||
4e klasse | 9973 | Pim Mulierstadion, HAARLEM | 20:00 | Kinheim DS3 | Almere DS1 | |||||||
4e klasse | 9987 | Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP | 20:00 | Vennep Flyers DS2 | RCH-Pinguins DS2 | |||||||
4e klasse | 10077 | Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH | 14:00 | Red Lions DS2 | Schiedam DS2 | |||||||
5e klasse | 10175 | Noordersportpark, HAARLEM | 19:30 | Sparks Haarlem DS5 | Urbanus DS1 | |||||||
5e klasse | 10203 | DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN | 19:30 | DVH DS3 | Amsterdam Capitals DS1 | |||||||
5e klasse | 10219 | Sportpark Sloten, AMSTERDAM | 19:30 | Quick Amsterdam DS2 | Olympia Haarlem DS4 |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3e klasse | 10351 | DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN | 20:00 | DVH DS1 | Wombats DS1 | |||||||
3e klasse | 9609 | Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE | 18:30 | RCH-Pinguins DS1 | DVH DS2 | |||||||
3e klasse | 9537 | Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR | 19:30 | Alcmaria Victrix DS1 | Amsterdam Pirates DS3 |