Oranje
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Home arrow Oranje arrow HONKBAL arrow AAA team
AAA team
TRY-OUTS AAA HONKBAL 2011
De staf van het Nederlands AAA-team Baseball (Jong Oranje), o.l.v. hoofdcoach Brian Farley gaat een try-out houden voor talentvolle spelers die geboren zijn vanaf 1 januari 1993 t/m 31 december 1994.
Lees meer...
 
Cuba onderuit tegen AAA Nederland: 8 - 9
In een ongekende honkbalthriller met de eerste tiebreak van het wereldkampioenschap AAA ging Cuba ten onder tegen het talentvolle Jong Oranje van bondscoach Brian Farley.
Lees meer...
 
Speelschema en uitslagen
Zie http://www.scorekeepers.org/tornei/2010/canada/schedule.php
 
Canada en Korea te sterk voor Jong Oranje, winst op Panama
Zondag tegen Panama kreeg Nederland de winst (5 – 2) niet cadeau.  Startend werper Niels Harteveld moest de trukendoos wijd openzetten om de snelle knuppels van de Panamezen in bedwang te houden. Andersom had de Nederlandse slagploeg grote moeite met de toverballen van de Panamese werper  Carlos Diea die jong oranje zes keer op drieslag trakteerde. 
Lees meer...
 
Pitchers WK junioren Canada: 93 mph
Zal de sterke slagploeg van AAA-bondscoach Brian Farley vrijdag opgewassen zijn tegen de sterke werpers van het Canadese AAA-team? Tegen de 16-jarige Tom Robson bijvoorbeeld, een 1.95 meter lange rechtshandige pitcher die met gemak de ballen tussen de 90 en 93 mph werpt? Of de eveneens 16-jarige rechtshandige werper Vaughn Covington die de ballen rondom de 91 mph werpt, over een goede controle beschikt en als vierde eindigde in de Perfect Game List van 300 talenten? Volgens bondscoach Greg Hamilton van het Canadese Nationale AAA-team kan ieder team van een ander winnen op het IBAF wereldkampioenschap AAA honkbal dat vrijdag 23 juli start met de openingswedstrijd Canada tegen Nederland.
Lees meer...