home » knbsb » bondsstructuur » commissies

Commissies

Overzicht commissies:


Adviescommissie Geschillen

Naam Functie Contact
Daan Garretsen Voorzitter   
Hans Kunnen Secretaris  
Nynke Louws Lid   
Willem-Jan ten Berg Lid   
Peter van der Bom Lid   
Wlad van den Boogerd Lid   

Contact: info@knbsb.nl

 


Commissie van Beroep Strafzaken

Naam Functie Contact
S. van Elst Voorzitter   
N. van de Kamer Secretaris  
J. Gieskens Lid   
B. Stevens Lid   
P. van Geijlswijk Lid   
S. Nypels Lid   

 


Commissie Strafzaken

Naam Functie Contact
R. van Ee Voorzitter   
M. Vrolijk Secretaris  
P. Bokern Lid   
T. Felix Lid   
L. Meijer Lid   

 


Commissie Wedstrijdofficials

Naam Functie Contact
Frits Mulder Voorzitter   
Alex van der Berg Commissioner Scorers  
Johan Brandsma Commissioner Umpires honkbal johan.brandsma@knbsb.nl
Bert Loggen Commissioner Umpires softbal stuurgroep.softbal@knbsb.nl
Stenar van Groningen Schinkel BUBS voorzitter@bubs.nl
Roy Vink Manager competitiezaken 030-7513661
Jacco Lansbergen Coördinator competitiezaken 030-7513658

Contact: info@knbsb.nl

 


Financiele commissie

Naam Functie Contact
Rob Reijndorp Voorzitter   
Wim Advokaat Lid  
King Zschuschen Lid  
Leo van den Brun Plv. Lid  

Contact: info@knbsb.nl

 


Medische Commissie

Naam Functie Contact
Rob Tamminga Lid  

 


Protestcommissie Honkbal

Naam Functie Contact
Fred van Groningen Schinkel Voorzitter   
Willem Broertjes Lid  
Sten Wessel Lid  
Competitiezaken Secretariaat competitie@knbsb.nl

 


Protestcommissie Softbal

Naam Functie Contact
Hans Hornstra Voorzitter   
Patrick Reus Lid  
Martin Lemstra Lid  
Vacature Lid  
Competitiezaken Secretariaat competitie@knbsb.n

 


Reglementcommissie

Naam Functie Contact
Vacature Lid  

Contact: info@knbsb.nl

 


Spelregelcommissie Honkbal

Naam Functie Contact
Fred van Groningen Schinkel Voorzitter   
Winfried Berkvens Lid  
Martijn Bosschaart Lid  

Contact: competitie@knbsb.nl

 


Spelregelcommissie Softbal

Naam Functie Contact
Patrick Reus Lid  
Hans Hornstra Lid  
Martin Lemstra Lid  
Vacature Lid  

Contact: competitie@knbsb.nl

 


Terreincommissie

Naam Functie Contact
Jack Heuts Voorzitter (a.i.) jack.heuts@knbsb.nl
06-40253442
Eric Beumer Lid eric.beumer@knbsb.nl
06-11708364
Ferry Nederstigt Lid ferry.nederstigt@knbsb.nl
06-29602472
Frans van Elst Lid frans.van.elst@knbsb.nl
Rene Bransen Lid rene.bransen@knbsb.nl
Marten Buschman Lid marten.buschman@knbsb.nl
Hans Kunnen Lid  
Richard Rothengatter Lid  
Vacature Algemeen lid / Lichtinstallaties  
Competitiezaken KNBSB Secretariaat competitie@knbsb.nl

Downloads:
Hieronder treft u de downloads. Klik op een titel om het document te openen of te downloaden.

 


Toetsingscommissie opleidingen

Naam Functie Contact
Jelle Postma Voorzitter   
Luc Vergoossen Secretaris  
Roy Vink Lid  
Fred van Groningen Schinkel Lid  
Henk van der Linde Lid  

De leden van de toetsingscommissie zijn op 12 december 2016, door het bestuur van de KNBSB aangesteld. Voor het indienen van een EVC/EVK verzoek of het aantekenen van bezwaar m.b.t. opleidingen kunt u contact opnemen met de secretaris van de Toetsingscommissie, Luc Vergoossen: luc.vergoossen@knbsb.nl

 


Vertrouwenscontactpersonen

Naam Functie Contact
Annie Kerkhof Vertrouwenscontactpersoon ahkerkhof@kpnplanet.nl
06-25083751
Walter Wallé Vertrouwenscontactpersoon walter2@quicknet.nl
06-23982568
0223-631719

 


Wedstrijdcommissie

Naam Functie Contact
Danny Pampel Lid   
Efrem Sylvania Lid  
Fred Haak Lid  
Ton Snijders Lid  

Contact: competitie@knbsb.nl

KNBSB NOC*NSF
Twitter YouTube Facebook