home » verenigingen » informatie » accommodaties

Accommodaties

De leden van de Terreincommissie van de KNBSB zijn het aanspreekpunt voor verenigingen bij het ontwikkelen van een nieuwe honkbal- en/of softbalaccommodatie of bij de renovatie van een bestaande accommodatie. Alle eisen aan een honkbal- en softbalaccommodatie zijn vastgelegd in het 'Vademecum Accommodatie Honkbal en Softbal'. Het Vademecum is een handboek voor verenigingsbesturen, gemeenten, architecten, aannemers en andere instanties die zich bezighouden met de aanleg en het beheer van honkbal- en softbalaccommodaties.

Het Vademecum dient te worden gehanteerd als norm voor de honkbal- en softbalaccommodaties in Nederland.

U kunt het Vademecum inzien door te klikken op deze link.

Leden van de terreincommissie

Naam Functie Telefoon E-mail
Jack Heuts Voorzitter (a.i.) 06-40253442 jack.heuts@knbsb.nl
Competitiezaken Secretariaat 030-7513650 terreincommissie@knbsb.nl
Eric Beumer Lid 06-11708364 eric.beumer@knbsb.nl
Ferry Nederstigt Lid  06-29602472 ferry.nederstigt@knbsb.nl
Frans van Elst Lid   frans.van.elst@knbsb.nl
René Bransen Lid   rene.bransen@knbsb.nl
Marten Buschman Lid   marten.buschman@knbsb.nl
Vacature Lid Lichtinstallaties    

Klik hier voor meer informatie over accommodaties.

KNBSB NOC*NSF
Twitter YouTube Facebook