donderdag 13 april
DSS L&D Amsterdam Pirates Pim Muliersportpark, Haarlem 1272 19:30 Live statistieken
Hoofddorp Pioniers HCAW Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1308 19:30 Live statistieken
Pickles UVV De Glaskoning Twins Sportpark De Paperclip, Vleuten 1380 19:30 Live statistieken

zaterdag 15 april
HCAW Hoofddorp Pioniers Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1290 14:00
L&D Amsterdam Pirates DSS Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1344 14:00
De Glaskoning Twins Pickles UVV Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 1362 15:00

zondag 16 april
DSS L&D Amsterdam Pirates Pim Muliersportpark, Haarlem 1273 14:00
Hoofddorp Pioniers HCAW Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1309 14:00
Pickles UVV De Glaskoning Twins Sportpark De Paperclip, Vleuten 1381 14:00

donderdag 20 april
De Glaskoning Twins DSS De Heihoef, Eindhoven 1363 19:30
HCAW Pickles UVV Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1291 19:30
L&D Amsterdam Pirates Curaçao Neptunus Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1345 19:30

zaterdag 22 april
Curaçao Neptunus L&D Amsterdam Pirates Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1326 14:00
DSS De Glaskoning Twins Pim Muliersportpark, Haarlem 1274 14:00
Pickles UVV HCAW Sportpark De Paperclip, Vleuten 1382 14:00

zondag 23 april
HCAW Pickles UVV Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1292 14:00
L&D Amsterdam Pirates Curaçao Neptunus Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1346 14:00
De Glaskoning Twins DSS Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 1364 15:00

vrijdag 28 april
Curaçao Neptunus De Glaskoning Twins Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1327 19:30
DSS HCAW Pim Muliersportpark, Haarlem 1275 19:30
Pickles UVV Hoofddorp Pioniers Sportpark De Paperclip, Vleuten 1383 19:30

zaterdag 29 april
HCAW DSS Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1293 14:00
Hoofddorp Pioniers Pickles UVV Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1310 14:00
De Glaskoning Twins Curaçao Neptunus Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 1365 15:00

zondag 30 april
Curaçao Neptunus De Glaskoning Twins Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1328 14:00
DSS HCAW Pim Muliersportpark, Haarlem 1276 14:00
Hoofddorp Pioniers Pickles UVV Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1319 14:00

vrijdag 5 mei
De Glaskoning Twins L&D Amsterdam Pirates De Heihoef, Eindhoven 1366 19:30
HCAW Curaçao Neptunus Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1294 19:30
Hoofddorp Pioniers DSS Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1311 19:30

zaterdag 6 mei
Curaçao Neptunus HCAW Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1329 14:00
DSS Hoofddorp Pioniers Pim Muliersportpark, Haarlem 1277 14:00
L&D Amsterdam Pirates De Glaskoning Twins Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1347 14:00

zondag 7 mei
HCAW Curaçao Neptunus Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1295 14:00
Hoofddorp Pioniers DSS Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1312 14:00
De Glaskoning Twins L&D Amsterdam Pirates Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 1367 15:00

donderdag 11 mei
Curaçao Neptunus Hoofddorp Pioniers Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1330 19:30
DSS Pickles UVV Pim Muliersportpark, Haarlem 1278 19:30
L&D Amsterdam Pirates HCAW Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1348 19:30

zaterdag 13 mei
HCAW L&D Amsterdam Pirates Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1296 14:00
Hoofddorp Pioniers Curaçao Neptunus Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1313 14:00
Pickles UVV DSS Sportpark De Paperclip, Vleuten 1385 14:00

zondag 14 mei
Curaçao Neptunus Hoofddorp Pioniers Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1331 14:00
DSS Pickles UVV Pim Muliersportpark, Haarlem 1279 14:00
L&D Amsterdam Pirates HCAW Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1349 14:00

donderdag 18 mei
HCAW De Glaskoning Twins Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1297 19:30
Hoofddorp Pioniers L&D Amsterdam Pirates Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1314 19:30
Pickles UVV Curaçao Neptunus Sportpark De Paperclip, Vleuten 1386 19:30

zaterdag 20 mei
Curaçao Neptunus Pickles UVV Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1332 14:00
L&D Amsterdam Pirates Hoofddorp Pioniers Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1350 14:00
De Glaskoning Twins HCAW Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 1368 15:00

zondag 21 mei
HCAW De Glaskoning Twins Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1298 14:00
Hoofddorp Pioniers L&D Amsterdam Pirates Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1315 14:00
Pickles UVV Curaçao Neptunus Sportpark De Paperclip, Vleuten 1387 14:00

donderdag 25 mei
Curaçao Neptunus DSS Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1333 14:00
Pickles UVV L&D Amsterdam Pirates Sportpark De Paperclip, Vleuten 1396 14:00
De Glaskoning Twins Hoofddorp Pioniers Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 1369 15:00

zaterdag 27 mei
DSS Curaçao Neptunus Pim Muliersportpark, Haarlem 1280 14:00
Hoofddorp Pioniers De Glaskoning Twins Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1316 14:00
Pickles UVV L&D Amsterdam Pirates Sportpark De Paperclip, Vleuten 1388 14:00

zondag 28 mei
Curaçao Neptunus DSS Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1334 14:00
L&D Amsterdam Pirates Pickles UVV Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1352 14:00
De Glaskoning Twins Hoofddorp Pioniers Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 1370 15:00

donderdag 1 juni
De Glaskoning Twins Pickles UVV De Heihoef, Eindhoven 1371 19:30
HCAW Hoofddorp Pioniers Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1299 19:30
L&D Amsterdam Pirates DSS Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1353 19:30

zaterdag 3 juni
DSS L&D Amsterdam Pirates Pim Muliersportpark, Haarlem 1281 14:00
Hoofddorp Pioniers HCAW Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1317 14:00
Pickles UVV De Glaskoning Twins Sportpark De Paperclip, Vleuten 1389 14:00

zondag 4 juni
L&D Amsterdam Pirates DSS Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1354 14:00
De Glaskoning Twins Pickles UVV Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 1372 15:00
HCAW Hoofddorp Pioniers Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1300 18:00

donderdag 8 juni
DSS De Glaskoning Twins Pim Muliersportpark, Haarlem 1282 19:30
Pickles UVV HCAW Sportpark De Paperclip, Vleuten 1390 19:30

zaterdag 10 juni
HCAW Pickles UVV Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1301 14:00
De Glaskoning Twins DSS Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 1373 15:00

zondag 11 juni
DSS De Glaskoning Twins Pim Muliersportpark, Haarlem 1283 14:00
Pickles UVV HCAW Sportpark De Paperclip, Vleuten 1391 14:00

donderdag 15 juni
De Glaskoning Twins Curaçao Neptunus De Heihoef, Eindhoven 1374 19:30
HCAW DSS Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1302 19:30
Hoofddorp Pioniers Pickles UVV Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1318 19:30

zaterdag 17 juni
Curaçao Neptunus De Glaskoning Twins Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1337 14:00
DSS HCAW Pim Muliersportpark, Haarlem 1284 14:00
Pickles UVV Hoofddorp Pioniers Sportpark De Paperclip, Vleuten 1392 14:00

zondag 18 juni
HCAW DSS Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1303 14:00
Pickles UVV Hoofddorp Pioniers Sportpark De Paperclip, Vleuten 1384 14:00
De Glaskoning Twins Curaçao Neptunus Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 1375 15:00

donderdag 22 juni
Curaçao Neptunus HCAW Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1338 19:30
DSS Hoofddorp Pioniers Pim Muliersportpark, Haarlem 1285 19:30
L&D Amsterdam Pirates De Glaskoning Twins Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1356 19:30

zaterdag 24 juni
HCAW Curaçao Neptunus Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1304 14:00
Hoofddorp Pioniers DSS Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1320 14:00
De Glaskoning Twins L&D Amsterdam Pirates Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 1376 15:00

zondag 25 juni
Curaçao Neptunus HCAW Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1339 14:00
DSS Hoofddorp Pioniers Pim Muliersportpark, Haarlem 1286 14:00
L&D Amsterdam Pirates De Glaskoning Twins Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1357 14:00

donderdag 13 juli
Curaçao Neptunus L&D Amsterdam Pirates Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1335 19:30

zaterdag 15 juli
L&D Amsterdam Pirates Curaçao Neptunus Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1355 14:00

zondag 16 juli
Curaçao Neptunus L&D Amsterdam Pirates Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1336 14:00

donderdag 20 juli
HCAW L&D Amsterdam Pirates Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1305 19:30
Hoofddorp Pioniers Curaçao Neptunus Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1321 19:30
Pickles UVV DSS Sportpark De Paperclip, Vleuten 1393 19:30

zaterdag 22 juli
Curaçao Neptunus Hoofddorp Pioniers Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1340 14:00
DSS Pickles UVV Pim Muliersportpark, Haarlem 1287 14:00
L&D Amsterdam Pirates HCAW Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1358 14:00

zondag 23 juli
HCAW L&D Amsterdam Pirates Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1306 14:00
Hoofddorp Pioniers Curaçao Neptunus Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1322 14:00
Pickles UVV DSS Sportpark De Paperclip, Vleuten 1394 14:00

donderdag 27 juli
Curaçao Neptunus Pickles UVV Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1341 19:30
De Glaskoning Twins HCAW De Heihoef, Eindhoven 1377 19:30
L&D Amsterdam Pirates Hoofddorp Pioniers Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1359 19:30

zaterdag 29 juli
HCAW De Glaskoning Twins Rob Hoffmann Vallei, Bussum 1307 14:00
Hoofddorp Pioniers L&D Amsterdam Pirates Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1323 14:00
Pickles UVV Curaçao Neptunus Sportpark De Paperclip, Vleuten 1395 14:00

zondag 30 juli
Curaçao Neptunus Pickles UVV Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1342 14:00
L&D Amsterdam Pirates Hoofddorp Pioniers Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1360 14:00
De Glaskoning Twins HCAW Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 1378 15:00

donderdag 3 augustus
DSS Curaçao Neptunus Pim Muliersportpark, Haarlem 1288 19:30
Hoofddorp Pioniers De Glaskoning Twins Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1324 19:30
L&D Amsterdam Pirates Pickles UVV Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1351 19:30

zaterdag 5 augustus
Curaçao Neptunus DSS Neptunus Familiestadion, Rotterdam 1343 14:00
L&D Amsterdam Pirates Pickles UVV Sportpark Ookmeer, Amsterdam 1361 14:00
De Glaskoning Twins Hoofddorp Pioniers Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 1379 15:00

zondag 6 augustus
DSS Curaçao Neptunus Pim Muliersportpark, Haarlem 1289 14:00
Hoofddorp Pioniers De Glaskoning Twins Sportpark Pioniers, Hoofddorp 1325 14:00
Pickles UVV L&D Amsterdam Pirates Sportpark De Paperclip, Vleuten 1397 14:00
KNBSB NOC*NSF
Twitter YouTube Facebook