donderdag 26 april
Curaçao Neptunus Hoofddorp Pioniers Neptunus Familiestadion, Rotterdam 64 19:30 Live statistieken
DSS L&D Amsterdam Pim Muliersportpark, Haarlem 1 19:30 Live statistieken
De Glaskoning Twins Storks H1 Sportpark De Groote Wielen, Rosmalen 148 19:30 Live statistieken
Quick Amersfoort H1 HCAW XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 106 19:30 Live statistieken

zaterdag 28 april
Hoofddorp Pioniers Curaçao Neptunus Sportpark Pioniers, Hoofddorp 43 13:00
L&D Amsterdam DSS Sportpark Ookmeer, Amsterdam 85 14:00
HCAW Quick Amersfoort H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 22 14:30
Storks H1 De Glaskoning Twins Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 127 14:30

zondag 29 april
Curaçao Neptunus Hoofddorp Pioniers Neptunus Familiestadion, Rotterdam 65 14:00
DSS L&D Amsterdam Pim Muliersportpark, Haarlem 2 14:00
Quick Amersfoort H1 HCAW XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 107 14:00
De Glaskoning Twins Storks H1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 149 15:00

donderdag 3 mei
HCAW Curaçao Neptunus Rob Hoffmann Vallei, Bussum 23 19:30
Hoofddorp Pioniers DSS Sportpark Pioniers, Hoofddorp 44 19:30
L&D Amsterdam De Glaskoning Twins Sportpark Ookmeer, Amsterdam 86 19:30
Storks H1 Quick Amersfoort H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 128 19:30

zaterdag 5 mei
Curaçao Neptunus HCAW Neptunus Familiestadion, Rotterdam 66 14:00
DSS Hoofddorp Pioniers Pim Muliersportpark, Haarlem 3 14:00
Quick Amersfoort H1 Storks H1 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 108 14:00
De Glaskoning Twins L&D Amsterdam Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 150 15:00

zondag 6 mei
Hoofddorp Pioniers DSS Sportpark Pioniers, Hoofddorp 45 13:00
L&D Amsterdam De Glaskoning Twins Sportpark Ookmeer, Amsterdam 87 14:00
HCAW Curaçao Neptunus Rob Hoffmann Vallei, Bussum 24 14:30
Storks H1 Quick Amersfoort H1 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 129 14:30

donderdag 10 mei
DSS Curaçao Neptunus Pim Muliersportpark, Haarlem 4 14:00
Quick Amersfoort H1 L&D Amsterdam XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 109 14:00
Storks H1 HCAW Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 130 14:30
De Glaskoning Twins Hoofddorp Pioniers Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 151 15:00

zaterdag 12 mei
Hoofddorp Pioniers De Glaskoning Twins Sportpark Pioniers, Hoofddorp 46 13:00
Curaçao Neptunus DSS Neptunus Familiestadion, Rotterdam 67 14:00
L&D Amsterdam Quick Amersfoort H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 88 14:00
HCAW Storks H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 25 14:30

zondag 13 mei
DSS Curaçao Neptunus Pim Muliersportpark, Haarlem 5 14:00
Quick Amersfoort H1 L&D Amsterdam XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 110 14:00
Storks H1 HCAW Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 131 14:30
De Glaskoning Twins Hoofddorp Pioniers Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 152 15:00

donderdag 17 mei
Curaçao Neptunus De Glaskoning Twins Neptunus Familiestadion, Rotterdam 68 19:30
HCAW DSS Rob Hoffmann Vallei, Bussum 26 19:30
Hoofddorp Pioniers Quick Amersfoort H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 47 19:30
L&D Amsterdam Storks H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 89 19:30

zaterdag 19 mei
DSS HCAW Pim Muliersportpark, Haarlem 6 14:00
Quick Amersfoort H1 Hoofddorp Pioniers XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 111 14:00
Storks H1 L&D Amsterdam Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 132 14:30
De Glaskoning Twins Curaçao Neptunus Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 153 15:00

zondag 20 mei
Hoofddorp Pioniers Quick Amersfoort H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 48 13:00
Curaçao Neptunus De Glaskoning Twins Neptunus Familiestadion, Rotterdam 69 14:00
L&D Amsterdam Storks H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 90 14:00
HCAW DSS Rob Hoffmann Vallei, Bussum 27 18:00

donderdag 24 mei
De Glaskoning Twins DSS Sportpark De Groote Wielen, Rosmalen 154 19:30
L&D Amsterdam HCAW Sportpark Ookmeer, Amsterdam 91 19:30
Quick Amersfoort H1 Curaçao Neptunus XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 112 19:30
Storks H1 Hoofddorp Pioniers Neptunus Familiestadion, Rotterdam 133 19:30

zaterdag 26 mei
Hoofddorp Pioniers Storks H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 49 13:00
Curaçao Neptunus Quick Amersfoort H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 70 14:00
DSS De Glaskoning Twins Pim Muliersportpark, Haarlem 7 14:00
HCAW L&D Amsterdam Rob Hoffmann Vallei, Bussum 28 14:30

zondag 27 mei
L&D Amsterdam HCAW Sportpark Ookmeer, Amsterdam 92 14:00
Quick Amersfoort H1 Curaçao Neptunus XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 113 14:00
Storks H1 Hoofddorp Pioniers Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 134 14:30
De Glaskoning Twins DSS Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 155 15:00

donderdag 31 mei
Curaçao Neptunus Storks H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 71 19:30
DSS Quick Amersfoort H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 8 19:30
De Glaskoning Twins HCAW Sportpark De Groote Wielen, Rosmalen 156 19:30
Hoofddorp Pioniers L&D Amsterdam Sportpark Pioniers, Hoofddorp 50 19:30

vrijdag 1 juni
Curaçao Neptunus Storks H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 72 19:30
L&D Amsterdam Hoofddorp Pioniers Sportpark Ookmeer, Amsterdam 93 19:30

zaterdag 2 juni
Hoofddorp Pioniers L&D Amsterdam Sportpark Pioniers, Hoofddorp 51 13:00
Quick Amersfoort H1 DSS XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 114 14:00
HCAW De Glaskoning Twins Rob Hoffmann Vallei, Bussum 29 14:30
Storks H1 Curaçao Neptunus Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 135 14:30

zondag 3 juni
DSS Quick Amersfoort H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 9 14:00
De Glaskoning Twins HCAW Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 157 15:00

donderdag 7 juni
HCAW Hoofddorp Pioniers Rob Hoffmann Vallei, Bussum 30 19:30
Quick Amersfoort H1 De Glaskoning Twins XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 115 19:30
Storks H1 DSS Pim Muliersportpark, Haarlem 136 19:30

zaterdag 9 juni
Hoofddorp Pioniers HCAW Sportpark Pioniers, Hoofddorp 52 13:00
DSS Storks H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 10 14:00
De Glaskoning Twins Quick Amersfoort H1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 158 15:00

zondag 10 juni
Quick Amersfoort H1 De Glaskoning Twins XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 116 14:00
HCAW Hoofddorp Pioniers Rob Hoffmann Vallei, Bussum 31 14:30
Storks H1 DSS Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 137 14:30

donderdag 14 juni
HCAW Quick Amersfoort H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 32 19:30
Hoofddorp Pioniers Curaçao Neptunus Sportpark Pioniers, Hoofddorp 53 19:30
L&D Amsterdam DSS Sportpark Ookmeer, Amsterdam 96 19:30
Storks H1 De Glaskoning Twins Neptunus Familiestadion, Rotterdam 138 19:30

zaterdag 16 juni
Curaçao Neptunus Hoofddorp Pioniers Neptunus Familiestadion, Rotterdam 74 14:00
DSS L&D Amsterdam Pim Muliersportpark, Haarlem 11 14:00
Quick Amersfoort H1 HCAW XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 117 14:00
De Glaskoning Twins Storks H1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 159 15:00

zondag 17 juni
Hoofddorp Pioniers Curaçao Neptunus Sportpark Pioniers, Hoofddorp 54 13:00
L&D Amsterdam DSS Sportpark Ookmeer, Amsterdam 97 14:00
HCAW Quick Amersfoort H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 33 14:30
Storks H1 De Glaskoning Twins Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 139 14:30

donderdag 21 juni
Curaçao Neptunus HCAW Neptunus Familiestadion, Rotterdam 75 19:30
DSS Hoofddorp Pioniers Pim Muliersportpark, Haarlem 12 19:30
De Glaskoning Twins L&D Amsterdam Sportpark De Groote Wielen, Rosmalen 160 19:30
Quick Amersfoort H1 Storks H1 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 118 19:30

zaterdag 23 juni
Hoofddorp Pioniers DSS Sportpark Pioniers, Hoofddorp 55 13:00
L&D Amsterdam De Glaskoning Twins Sportpark Ookmeer, Amsterdam 98 14:00
HCAW Curaçao Neptunus Rob Hoffmann Vallei, Bussum 34 14:30
Storks H1 Quick Amersfoort H1 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 140 14:30

zondag 24 juni
Curaçao Neptunus HCAW Neptunus Familiestadion, Rotterdam 76 14:00
DSS Hoofddorp Pioniers Pim Muliersportpark, Haarlem 13 14:00
Quick Amersfoort H1 Storks H1 XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 119 14:00
De Glaskoning Twins L&D Amsterdam Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 161 15:00

donderdag 28 juni
Curaçao Neptunus DSS Neptunus Familiestadion, Rotterdam 77 19:30
HCAW Storks H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 35 19:30
Hoofddorp Pioniers De Glaskoning Twins Sportpark Pioniers, Hoofddorp 56 19:30
L&D Amsterdam Quick Amersfoort H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 99 19:30

zaterdag 30 juni
DSS Curaçao Neptunus Pim Muliersportpark, Haarlem 14 14:00
Quick Amersfoort H1 L&D Amsterdam XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 120 14:00
Storks H1 HCAW Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 141 14:30
De Glaskoning Twins Hoofddorp Pioniers Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 162 15:00

zondag 1 juli
Hoofddorp Pioniers De Glaskoning Twins Sportpark Pioniers, Hoofddorp 57 13:00
L&D Amsterdam Quick Amersfoort H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 100 14:00
HCAW Storks H1 Rob Hoffmann Vallei, Bussum 36 14:30
Curaçao Neptunus DSS Neptunus Familiestadion, Rotterdam 78 15:00

donderdag 5 juli
L&D Amsterdam Curaçao Neptunus Sportpark Ookmeer, Amsterdam 94 19:30

zaterdag 7 juli
Curaçao Neptunus L&D Amsterdam Neptunus Familiestadion, Rotterdam 73 14:00

zondag 8 juli
L&D Amsterdam Curaçao Neptunus Sportpark Ookmeer, Amsterdam 95 14:00

donderdag 26 juli
DSS HCAW Pim Muliersportpark, Haarlem 15 19:30
De Glaskoning Twins Curaçao Neptunus Sportpark De Groote Wielen, Rosmalen 163 19:30
Quick Amersfoort H1 Hoofddorp Pioniers XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 121 19:30
Storks H1 L&D Amsterdam Neptunus Familiestadion, Rotterdam 142 19:30

zaterdag 28 juli
Hoofddorp Pioniers Quick Amersfoort H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 58 13:00
Curaçao Neptunus De Glaskoning Twins Neptunus Familiestadion, Rotterdam 79 14:00
L&D Amsterdam Storks H1 Sportpark Ookmeer, Amsterdam 101 14:00
HCAW DSS Rob Hoffmann Vallei, Bussum 37 14:30

zondag 29 juli
DSS HCAW Pim Muliersportpark, Haarlem 16 14:00
Quick Amersfoort H1 Hoofddorp Pioniers XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 122 14:00
Storks H1 L&D Amsterdam Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 143 14:30
De Glaskoning Twins Curaçao Neptunus Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 164 15:00

donderdag 2 augustus
Curaçao Neptunus Quick Amersfoort H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 80 19:30
DSS De Glaskoning Twins Pim Muliersportpark, Haarlem 17 19:30
HCAW L&D Amsterdam Rob Hoffmann Vallei, Bussum 38 19:30
Hoofddorp Pioniers Storks H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 59 19:30

zaterdag 4 augustus
L&D Amsterdam HCAW Sportpark Ookmeer, Amsterdam 102 14:00
Quick Amersfoort H1 Curaçao Neptunus XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 123 14:00
Storks H1 Hoofddorp Pioniers Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 144 14:30
De Glaskoning Twins DSS Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 165 15:00

zondag 5 augustus
Hoofddorp Pioniers Storks H1 Sportpark Pioniers, Hoofddorp 60 13:00
Curaçao Neptunus Quick Amersfoort H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 81 14:00
DSS De Glaskoning Twins Pim Muliersportpark, Haarlem 18 14:00
HCAW L&D Amsterdam Rob Hoffmann Vallei, Bussum 39 14:30

donderdag 9 augustus
HCAW De Glaskoning Twins Rob Hoffmann Vallei, Bussum 40 19:30
L&D Amsterdam Hoofddorp Pioniers Sportpark Ookmeer, Amsterdam 103 19:30
Quick Amersfoort H1 DSS XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 124 19:30
Storks H1 Curaçao Neptunus Neptunus Familiestadion, Rotterdam 145 19:30

zaterdag 11 augustus
Hoofddorp Pioniers L&D Amsterdam Sportpark Pioniers, Hoofddorp 61 13:00
Curaçao Neptunus Storks H1 Neptunus Familiestadion, Rotterdam 82 14:00
DSS Quick Amersfoort H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 19 14:00
De Glaskoning Twins HCAW Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 166 15:00

zondag 12 augustus
L&D Amsterdam Hoofddorp Pioniers Sportpark Ookmeer, Amsterdam 104 14:00
Quick Amersfoort H1 DSS XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 125 14:00
HCAW De Glaskoning Twins Rob Hoffmann Vallei, Bussum 41 14:30
Storks H1 Curaçao Neptunus Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 146 14:30

donderdag 16 augustus
Curaçao Neptunus L&D Amsterdam Neptunus Familiestadion, Rotterdam 83 19:30
DSS Storks H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 20 19:30
De Glaskoning Twins Quick Amersfoort H1 Sportpark De Groote Wielen, Rosmalen 167 19:30
Hoofddorp Pioniers HCAW Sportpark Pioniers, Hoofddorp 62 19:30

zaterdag 18 augustus
L&D Amsterdam Curaçao Neptunus Sportpark Ookmeer, Amsterdam 105 14:00
Quick Amersfoort H1 De Glaskoning Twins XLLease Park Dorrestein, Amersfoort 126 14:00
HCAW Hoofddorp Pioniers Rob Hoffmann Vallei, Bussum 42 14:30
Storks H1 DSS Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 's-gravenhage 147 14:30

zondag 19 augustus
Hoofddorp Pioniers HCAW Sportpark Pioniers, Hoofddorp 63 13:00
Curaçao Neptunus L&D Amsterdam Neptunus Familiestadion, Rotterdam 84 14:00
DSS Storks H1 Pim Muliersportpark, Haarlem 21 14:00
De Glaskoning Twins Quick Amersfoort H1 Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout nb 168 15:00
KNBSB NOC*NSF
Twitter YouTube Facebook