zondag 8 april
Alphians H1 Euro Stars H2 Amerikalaan, Alphen aan den rijn 900 14:00
Braves H1 Jeka H1 Sportcomplex De Uiterwaard, Gouda 922 14:00
PSV H1 Blue Birds H1 De Heihoef, Eindhoven 966 14:00
Ridderkerk Rowdies H1 Domstad Dodgers H1 Sportpark Oosterpark, Ridderkerk 977 14:30
Schiedam H1 Hazenkamp H1 Sportcomplex Bijdorp, Schiedam 988 14:30

vrijdag 13 april
Euro Stars H2 Schiedam H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 933 19:30

zondag 15 april
Domstad Dodgers H1 PSV H1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 1010 14:00
Jeka H1 Blue Lions Tilburg H1 Sportcomplex Lage Kant, Breda 955 14:00
Blue Birds H1 Alphians H1 Sportpark Kruithuisweg, Delft 911 14:30
Hazenkamp H1 Braves H1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 944 14:30

zondag 22 april
Alphians H1 Domstad Dodgers H1 Amerikalaan, Alphen aan den rijn 901 14:00
Braves H1 Schiedam H1 Sportcomplex De Uiterwaard, Gouda 923 14:00
Blue Birds H1 Euro Stars H2 Sportpark Kruithuisweg, Delft 912 14:30
Blue Lions Tilburg H1 Hazenkamp H1 Gem. Sportpark, Tilburg 1000 14:30
Ridderkerk Rowdies H1 Jeka H1 Sportpark Oosterpark, Ridderkerk 978 14:30

zondag 29 april
Schiedam H1 Blue Birds H1 Sportcomplex Bijdorp, Schiedam 991 14:30

donderdag 3 mei
Euro Stars H2 Braves H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 934 19:30

zondag 6 mei
Domstad Dodgers H1 Blue Birds H1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 1011 14:00
Jeka H1 PSV H1 Sportcomplex Lage Kant, Breda 956 14:00
Hazenkamp H1 Ridderkerk Rowdies H1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 945 14:30
Schiedam H1 Blue Lions Tilburg H1 Sportcomplex Bijdorp, Schiedam 989 14:30

donderdag 10 mei
Alphians H1 Jeka H1 Amerikalaan, Alphen aan den rijn 902 14:00
Domstad Dodgers H1 Euro Stars H2 Sportpark Welgelegen, Utrecht 1012 14:00
PSV H1 Hazenkamp H1 De Heihoef, Eindhoven 968 14:00
Blue Lions Tilburg H1 Braves H1 Gem. Sportpark, Tilburg 1001 14:30
Ridderkerk Rowdies H1 Schiedam H1 Sportpark Oosterpark, Ridderkerk 979 14:30

zondag 13 mei
Braves H1 Ridderkerk Rowdies H1 Sportcomplex De Uiterwaard, Gouda 924 14:00
Euro Stars H2 Blue Lions Tilburg H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 935 14:00
Jeka H1 Blue Birds H1 Sportcomplex Lage Kant, Breda 957 14:00
Schiedam H1 PSV H1 Sportcomplex Bijdorp, Schiedam 990 14:30
Hazenkamp H1 Alphians H1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 946 15:00

zondag 27 mei
Alphians H1 Schiedam H1 Amerikalaan, Alphen aan den rijn 903 14:00
Domstad Dodgers H1 Jeka H1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 1013 14:00
PSV H1 Braves H1 De Heihoef, Eindhoven 969 14:00
Blue Birds H1 Hazenkamp H1 Sportpark Kruithuisweg, Delft 914 14:30
Ridderkerk Rowdies H1 Blue Lions Tilburg H1 Sportpark Oosterpark, Ridderkerk 980 14:30

woensdag 30 mei
Blue Lions Tilburg H1 PSV H1 Gem. Sportpark, Tilburg 1002 19:00
Braves H1 Alphians H1 Sportcomplex De Uiterwaard, Gouda 925 19:00
Hazenkamp H1 Domstad Dodgers H1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 947 19:00
Euro Stars H2 Ridderkerk Rowdies H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 936 19:30

zondag 3 juni
Alphians H1 Blue Lions Tilburg H1 Amerikalaan, Alphen aan den rijn 904 14:00
Domstad Dodgers H1 Schiedam H1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 1014 14:00
Jeka H1 Euro Stars H2 Sportcomplex Lage Kant, Breda 959 14:00
PSV H1 Ridderkerk Rowdies H1 De Heihoef, Eindhoven 970 14:00
Blue Birds H1 Braves H1 Sportpark Kruithuisweg, Delft 915 14:30

zondag 10 juni
Braves H1 Domstad Dodgers H1 Sportcomplex De Uiterwaard, Gouda 926 14:00
PSV H1 Euro Stars H2 De Heihoef, Eindhoven 971 14:00
Blue Lions Tilburg H1 Blue Birds H1 Gem. Sportpark, Tilburg 1003 14:30
Hazenkamp H1 Jeka H1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 948 14:30
Ridderkerk Rowdies H1 Alphians H1 Sportpark Oosterpark, Ridderkerk 981 14:30

vrijdag 15 juni
Euro Stars H2 Hazenkamp H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 937 19:30

zondag 17 juni
Alphians H1 PSV H1 Amerikalaan, Alphen aan den rijn 905 14:00
Domstad Dodgers H1 Blue Lions Tilburg H1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 1015 14:00
Jeka H1 Schiedam H1 Sportcomplex Lage Kant, Breda 960 14:00
Blue Birds H1 Ridderkerk Rowdies H1 Sportpark Kruithuisweg, Delft 916 14:30

zondag 24 juni
Blue Birds H1 Schiedam H1 Sportpark Kruithuisweg, Delft 920 14:00

woensdag 27 juni
Alphians H1 Braves H1 Amerikalaan, Alphen aan den rijn 909 19:00
Domstad Dodgers H1 Hazenkamp H1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 1019 19:00
PSV H1 Blue Lions Tilburg H1 De Heihoef, Eindhoven 975 19:00
Ridderkerk Rowdies H1 Euro Stars H2 Sportpark Oosterpark, Ridderkerk 985 19:30

vrijdag 29 juni
Euro Stars H2 Alphians H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 938 19:30

zondag 1 juli
Domstad Dodgers H1 Ridderkerk Rowdies H1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 1016 14:00
Jeka H1 Braves H1 Sportcomplex Lage Kant, Breda 961 14:00
Blue Birds H1 PSV H1 Sportpark Kruithuisweg, Delft 917 14:30
Hazenkamp H1 Schiedam H1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 949 14:30

zondag 8 juli
Alphians H1 Blue Birds H1 Amerikalaan, Alphen aan den rijn 906 14:00
Braves H1 Hazenkamp H1 Sportcomplex De Uiterwaard, Gouda 927 14:00
PSV H1 Domstad Dodgers H1 De Heihoef, Eindhoven 972 14:00
Blue Lions Tilburg H1 Jeka H1 Gem. Sportpark, Tilburg 1004 14:30
Schiedam H1 Euro Stars H2 Sportcomplex Bijdorp, Schiedam 993 14:30

vrijdag 13 juli
Euro Stars H2 Blue Birds H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 939 19:30

zondag 15 juli
Domstad Dodgers H1 Alphians H1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 1017 14:00
Jeka H1 Ridderkerk Rowdies H1 Sportcomplex Lage Kant, Breda 962 14:00
Hazenkamp H1 Blue Lions Tilburg H1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 950 14:30
Schiedam H1 Braves H1 Sportcomplex Bijdorp, Schiedam 994 14:30

zondag 12 augustus
Braves H1 Euro Stars H2 Sportcomplex De Uiterwaard, Gouda 928 14:00
PSV H1 Jeka H1 De Heihoef, Eindhoven 973 14:00
Blue Birds H1 Domstad Dodgers H1 Sportpark Kruithuisweg, Delft 918 14:30
Blue Lions Tilburg H1 Schiedam H1 Gem. Sportpark, Tilburg 1005 14:30
Ridderkerk Rowdies H1 Hazenkamp H1 Sportpark Oosterpark, Ridderkerk 983 14:30

vrijdag 17 augustus
Euro Stars H2 Domstad Dodgers H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 940 19:30

zondag 19 augustus
Braves H1 Blue Lions Tilburg H1 Sportcomplex De Uiterwaard, Gouda 929 14:00
Jeka H1 Alphians H1 Sportcomplex Lage Kant, Breda 963 14:00
Hazenkamp H1 PSV H1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 951 14:30
Schiedam H1 Ridderkerk Rowdies H1 Sportcomplex Bijdorp, Schiedam 995 14:30

zondag 2 september
Alphians H1 Hazenkamp H1 Amerikalaan, Alphen aan den rijn 908 14:00
PSV H1 Schiedam H1 De Heihoef, Eindhoven 974 14:00
Blue Birds H1 Jeka H1 Sportpark Kruithuisweg, Delft 919 14:30
Blue Lions Tilburg H1 Euro Stars H2 Gem. Sportpark, Tilburg 1006 14:30
Ridderkerk Rowdies H1 Braves H1 Sportpark Oosterpark, Ridderkerk 984 14:30

zondag 9 september
Braves H1 PSV H1 Sportcomplex De Uiterwaard, Gouda 930 14:00
Jeka H1 Domstad Dodgers H1 Sportcomplex Lage Kant, Breda 964 14:00
Blue Lions Tilburg H1 Ridderkerk Rowdies H1 Gem. Sportpark, Tilburg 1007 14:30
Hazenkamp H1 Blue Birds H1 Sportpark Staddijk, Nijmegen 952 14:30
Schiedam H1 Alphians H1 Sportcomplex Bijdorp, Schiedam 996 14:30

vrijdag 14 september
Euro Stars H2 Jeka H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 942 19:30

zondag 16 september
Braves H1 Blue Birds H1 Sportcomplex De Uiterwaard, Gouda 931 14:00
Blue Lions Tilburg H1 Alphians H1 Gem. Sportpark, Tilburg 1008 14:30
Ridderkerk Rowdies H1 PSV H1 Sportpark Oosterpark, Ridderkerk 986 14:30
Schiedam H1 Domstad Dodgers H1 Sportcomplex Bijdorp, Schiedam 997 14:30

vrijdag 28 september
Euro Stars H2 PSV H1 Sportpark Schenkel, Capelle aan den ijssel 943 19:30

zondag 30 september
Alphians H1 Ridderkerk Rowdies H1 Amerikalaan, Alphen aan den rijn 910 14:00
Domstad Dodgers H1 Braves H1 Sportpark Welgelegen, Utrecht 1020 14:00
Jeka H1 Hazenkamp H1 Sportcomplex Lage Kant, Breda 965 14:00
Blue Birds H1 Blue Lions Tilburg H1 Sportpark Kruithuisweg, Delft 921 14:30

zondag 7 oktober
PSV H1 Alphians H1 De Heihoef, Eindhoven 976 14:00
Blue Lions Tilburg H1 Domstad Dodgers H1 Gem. Sportpark, Tilburg 1009 14:30
Hazenkamp H1 Euro Stars H2 Sportpark Staddijk, Nijmegen 954 14:30
Ridderkerk Rowdies H1 Blue Birds H1 Sportpark Oosterpark, Ridderkerk 987 14:30
Schiedam H1 Jeka H1 Sportcomplex Bijdorp, Schiedam 998 14:30
KNBSB NOC*NSF
Twitter YouTube Facebook