Kampioenen 2021

Het vaststellen van een kampioen is per competitie bepaald in het Reglement van Wedstrijden Verenigingssport 2021 Artikel 6.14. en/of de Competitiebepalingen 2021.

In de open klassen kan het zijn dat het ene team vaker heeft gespeeld dan het andere team. In dat geval wordt de kampioen op de volgende manier bepaald:

  • Indien in een poule teams niet even veel wedstrijden hebben gespeeld, wordt de kampioen bepaald op basis van puntgemiddelde (het aantal winstpunten gedeeld door het aantal gespeelde wedstrijden). Het team met het hoogste puntgemiddelde is kampioen.
  • - Voorbeeld:

 

Team A heeft 16 winstpunten uit 10 wedstrijden. Het puntgemiddelde is dan 16 gedeeld door 10 = 1,6

Team B heeft 14 winstpunten uit 9 wedstrijden. Het puntgemiddelde is dan 14 gedeeld door 9 = 1,55

In dit geval is Team A met het hoogste puntgemiddelde kampioen.

- Een team kan alleen in aanmerking komen voor een kampioenschap als het bij de bovenste drie teams eindigt en maximaal twee wedstrijden minder heeft gespeeld dan het team met de meeste aantal wedstrijden van de top-3. Of indien de nummer-1 van de competitie meer dan 2 wedstrijden minder gespeeld heeft, maar wel meer punten heeft dan de nummer-2 of nummer-3.

 

Voorbeeld:

Indien in de poule een team tien wedstrijden heeft gespeeld, kan een ander team alleen kampioen worden als zij minimaal acht wedstrijden hebben gespeeld.

Dit laatste zorgt ervoor dat teams die (veel) minder wedstrijden hebben gespeeld toch kampioen kunnen worden.

Het kan voorkomen dat een team minder wedstrijden - dan het verschil van maximaal twee wedstrijden - heeft gespeeld doordat één of meerdere tegenstanders niet (meer) wilden of konden spelen. Hier wordt geen rekening mee gehouden bij het bepalen van de kampioen.

Kampioenen 2021

  • Honkbal Senioren

    Klasse Team
    Honkbal Hoofdklasse L&D Amsterdam
    Honkbal 1e klasse Amsterdam Pirates H2
    Honkbal 2e klasse A Jeka H1
    Honkbal 2e klasse B HCAW H3
    Honkbal 3e klasse A Saints H1 / Storks H3
    Honkbal 3e klasse B Alcmaria Victrix H2 & Onze Gezellen
    Honkbal 4e klasse A RCH Pinguins H3
    Honkbal 4e klasse B Euro Stars H3
    Honkbal 4e klasse C Ducks H1
    Honkbal 4e klasse D Wombats H1
    Honkbal 5e klasse A DSS H4
    Honkbal 5e klasse B Gophers H1
    Honkbal 5e klasse C Stags H1
    Honkbal 5e klasse D Cheetahs H1
    Honkbal 5e klasse E Eagles H1
    Honkbal 6e klasse A Red Stars Vitesse H1
    Honkbal 6e klasse B Thamen H3
    Honkbal 6e klasse C DVH H4
    Honkbal 6e klasse D Orioles H2
    Honkbal 6e klasse E hellevoet Athletics H1
    Honkbal 6e klasse F Zeeuwse Honk H1
    Honkbal 6e klasse G Ducks H2
    Honkbal 6e klasse H Maastricht H2
    Honkbal 6e klasse I HCAW H5
    Honkbal 6e klasse J Bedrocks H1
    Honkbal 6e klasse K Blue Devils H1
    Honkbal 7e klasse A Cardinals H2
    Honkbal 7e klasse B Stags H2
  • Honkbal Jeugd

    Klasse Team
    Honkbal Junioren Instructional League Rotterdam Unicorns
    Honkbal Junioren 1e klasse A Giants JH1
    Honkbal Junioren 1e klasse B Storks JH1
    Honkbal Junioren 1e klasse C Alcmaria Victrix JH1
    Honkbal Junioren 2e klasse A Parkstad Lions JH1
    Honkbal Junioren 2e klasse B Kinheim JH1
    Honkbal Junioren 2e klasse C Schiedam JH1
    Honkbal Junioren 2e klasse D HCAW H3
    Honkbal Junioren 3e klasse A Vennep Flyers JH1
    Honkbal Junioren 3e klasse B Spikes JH1
    Honkbal Junioren 3e klasse C Cardinals JH2
    Honkbal Junioren 3e klasse D  
    Honkbal Junioren 3e klasse E Blue Socks JH1
    Honkbal Junioren 3e klasse G Drachten Diamonds JH1
    Honkbal Aspiranten Instructional League Kennemerland Rabbits AH1
    Honkbal Aspiranten 1e klasse A Hoofddorp Pioniers AH1
    Honkbal Aspiranten 2e klasse A Vennep Flyers AH1
    Honkbal Aspiranten 2e klasse B Birds Ah1
    Honkbal Aspiranten 2e klasse C Holy Gophers Combinatie AH1
    Honkbal Aspiranten 2e klasse D Caribe AH1
    Honkbal Aspiranten 2e klasse E Gryphons AH1 en Blue Lions Tilburg AH1
    Honkbal Aspiranten 3e klasse A The Herons AH1
    Honkbal Aspiranten 3e klasse B Hoofddorp Pioniers AH3
    Honkbal Aspiranten 3e klasse C Blue Birds AH3
    Honkbal Aspiranten 3e klasse D Batters AH1
    Honkbal Aspiranten 3e klasse E geen
    Honkbal Aspiranten 3e klasse F Uitsmijters '55 AH1
    Honkbal Aspiranten 3e klasse G Roef! AH1
    Honkbal Aspiranten 3e klasse H Nieuwegein Diamonds AH1
    Honkbal Aspiranten 3e klasse I Knickerbockers AH1
    Honkbal Aspiranten 3e klasse J Cheetahs AH1
    Honkbal Pupillen 1e klasse Neptunus PH1
    Honkbal Pupillen 2e klasse A Amsterdam North Stars PH1
    Honkbal Pupillen 2e klasse B Tex Town Tigers PH1
    Honkbal Pupillen 2e klasse C UVV PH2
    Honkbal Pupillen 2e klasse D Orioles PH1
    Honkbal Pupillen 2e klasse E Birds PH2
    Honkbal Pupillen 2e klasse F Hazenkamp PH1
    Honkbal Pupillen 2e klasse G Twins PH1
    Honkbal Pupillen 2e klasse H Kinheim PH1
    Honkbal Pupillen 2e klasse K DVH PH1
    Honkbal Pupillen 3e klasse A The Herons PH2
    Honkbal Pupillen 3e klasse B Giants PH2
    Honkbal Pupillen 3e klasse C H.S.V. The Flags PH1
    Honkbal Pupillen 3e klasse D Centrals PH1 
    Honkbal Pupillen 3e klasse E Neptunus PH2
    Honkbal Pupillen 3e klasse F Blue Lions Tilburg PH2
    Honkbal Pupillen 3e klasse G Red Lions PH1
    Honkbal Pupillen 3e klasse H Amsterdam Pirates PH4
    Honkbal Pupillen 3e klasse K Mustangs PH1
    Honkbal Pupillen 3e klasse L Onze Gezellen PH2
    Honkbal Pupillen 3e klasse M Moorfielders PH1
    Honkbal Pupillen 3e klasse N Ridderkerk Rowdies PH1
    Honkbal Pupillen 3e klasse P Uden Red Sox PH1
    Honkbal Pupillen 3e klasse R RCH Pinguins PH1
    Honkbal Pupillen 3e klasse S Knights PH1

     

  • Fastpitch Softbal Senioren Dames

    Klasse Team
    Fastpitch Softbal Dames Hoofdklasse Olympia Haarlem
    Fastpitch Softbal Dames 1e klasse Neptunus
    Fastpitch Softbal Dames 2e klasse Sparks Haarlem DS2
    Fastpitch Softbal Dames 3e klasse A Birds DS1
    Fastpitch Softbal Dames 3e klasse B Roef! DS3
    Fastpitch Softbal Dames 3e klasse C Zwijndrecht DS1
    Fastpitch Softbal Dames 3e klasse D Sparks Haarlem DS3
    Fastpitch Softbal Dames 3e klasse E UVV DS2
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse A Giants / High Tech Hitters DS1
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse B Hilversum Hurricanes DS2
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse C Olympia Haarlem DS3
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse D Storks DS2
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse E Islanders DS1
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse F Twins-Blue Lions DS2
    Fastpitch Softbal Dames 5e klasse A Zuidvogels DS2
    Fastpitch Softbal Dames 5e klasse B Sparks Haarlem DS4
    Fastpitch Softbal Dames 5e klasse C Urbanus DS1
    Fastpitch Softbal Dames 5e klasse D Blue Hitters DS1
  • Fastpitch Softbal Senioren Heren

    Klasse Team
    Fastpitch Softbal Heren Hoofdklasse Alcmaria Victrix
    Fastpitch Softbal Heren 1e klasse A Nieuwegein Diamonds HS3
    Fastpitch Softbal Heren 1e klasse B Thamen HS1
    Fastpitch Softbal Heren 1e klasse C Onze Gezellen HS1
    Fastpitch Softbal Heren 1e klasse D Zwijndrecht HS1
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse A Quick Amersfoort HS4
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse B Blue Socks HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse C Red Caps HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse D United HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse E Amsterdam North Stars HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse F Odiz Frogs HS3
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse G Schoten HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse H Orioles HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse K Vlaardingen Holy HS3
  • Fastpitch Softbal Jeugd

    Klasse Team
    Softbal Junioren 1e klasse Dubbels Olympia Haarlem JS1
    Softbal Junioren 1e klasse Enkels Poule A Dragons/Centrals JS1
    Softbal Junioren 1e klasse Enkels Poule B Kinheim JS1 & Onze Gezellen JS1
    Softbal Junioren 1e klasse Enkels Poule C Orioles JS2
    Softbal Aspiranten 1e klasse Dubbels Kinheim AS1
    Softbal Aspiranten 1e klasse Enkels A The Herons AS2
    Softbal Aspiranten 1e klasse Enkels B Kinheim AS3
    Softbal Aspiranten 1e klasse Enkels C UVV Draons AS1
    Softbal Aspiranten 1e klasse Enkels D Blue Birds AS1
    Softbal Aspiranten 1e klasse Enkels E Schiedam AS1
    Softbal Aspiranten 1e klasse Enkels F Jeka AS1
    Softbal Pupillen 1e klasse A Jeka PS1
    Softbal Pupillen 1e klasse B Hoofddorp Pioniers PS1
    Softbal Pupillen 1e klasse C Blue Birds PS1
    Softbal Pupillen 1e klasse D The Herons PS1
    Softbal Pupillen 1e klasse E Giants PS1

Kampioenen 2020

  • Honkbal Senioren

    Klasse en poule Kampioen(en)
    Hoofdklasse Geen kampioen aangewezen
    Overgangsklasse RCH-Pinguins H1
    Topklasse Poule A Jeka H1 & The Hawks H1
    Topklasse Poule B Alcmaria Victrix H1
    1e klasse Poule A Storks H3
    1e klasse Poule B Hazenkamp H1
    2e klasse Poule A Zwijndrecht H1
    2e klasse Poule B Centrals H1
    2e klasse Poule C Hazenkamp H2
    2e klasse Poule D RCH-Pinguins H3 & TIW-Survivors Diemen H1
    3e klasse Poule A - 7 innings Green Hearts H1
    3e klasse Poule B - 7 innings Gophers H1
    3e klasse Poule C - 7 innings Blue Hitters H1
    3e klasse Poule D - 7 innings Cheetahs H1
    3e klasse Poule E - 9 innings Adegeest H1
    3e klasse Poule F - 9 innings Falcons H1
    4e klasse Poule A Rangers H1
    4e klasse Poule B Flying Petrels H2
    4e klasse Poule C Thamen H3
    4e klasse Poule D Blokes H1
    4e klasse Poule E Robur'58 H2
    4e klasse Poule F Orioles H3
    4e klasse Poule G Islanders H2
    4e klasse Poule H Domstad Dodgers H4
    4e klasse Poule I Zeeuwse Honk H1
    4e klasse Poule J Hickory H1
    4e klasse Poule K All-In H1
    5e klasse Poule A Royals H3
    5e klasse Poule B Batters H1

     

  • Honkbal Jeugd

     

    Klasse en poule Kampioen(en)
    Instructional League Junioren Kennemerland Rabbits JH1
    Junioren 1e klasse Poule A Tex Town Tigers JH1
    Junioren 1e klasse Poule B Alphians JH1
    Junioren 2e klasse Poule A Onze Gezellen JH2
    Junioren 2e klasse Poule B Catch JH1
    Junioren 2e klasse Poule C Vrijbuiters JH1
    Junioren 2e klasse Poule D ROEF! JH1
    Junioren 3e klasse Poule A  Thamen JH1
    Junioren 3e klasse Poule B  Adegeest JH2
    Junioren 3e klasse Poule C Drachten Diamonds JH1
    Junioren 3e klasse Poule D Uitsmijters'55 JH1
    Junioren 3e klasse Poule E Cheetahs JH1
    Instructional League Aspiranten   Rotterdam Unicorns AH1
    Aspiranten 1e klasse Poule A Jeka AH1
    Aspiranten 1e klasse Poule B Kinheim AH1
    Aspiranten 1e klasse Poule C Storks AH1 & UVV AH1
    Aspiranten 2e klasse Poule A Onze Gezellen AH1
    Aspiranten 2e klasse Poule B HCAW AH1
    Aspiranten 2e klasse Poule C Hilversum Hurricanes AH1
    Aspiranten 2e klasse Poule D Portland Poema's AH1
    Aspiranten 2e klasse Poule E Cardinals AH2
    Aspiranten 3e klasse Poule A DSS AH2
    Aspiranten 3e klasse Poule B Thamen AH2
    Aspiranten 3e klasse Poule C Knickerbockers AH1
    Aspiranten 3e klasse Poule D Green Hearts AH1 & Houten Dragons AH1
    Aspiranten 3e klasse Poule E The Hawks AH1
    Aspiranten 3e klasse Poule F Caribe AH1
    Aspiranten 3e klasse Poule G Maastricht AH1
    Aspiranten 3e klasse Poule H Boosters AH1
    Aspiranten 3e klasse Poule I HSCN AH2
    Pupillen 1e klasse Poule A Neptunus PH1
    Pupillen 2e klasse Poule A The Hawks PH1 & Zwijndrecht PH1
    Pupillen 2e klasse Poule B Blue Birds PH1
    Pupillen 2e klasse Poule C Amsterdam North Stars PH1
    Pupillen 2e klasse Poule D Thamen PH2
    Pupillen 2e klasse Poule E Robur'58 PH1
    Pupillen 2e klasse Poule F Cardinals PH1
    Pupillen 3e klasse Poule A Alcmaria Victrix PH1 & The Herons PH2
    Pupillen 3e klasse Poule B Flying Petrels PH1
    Pupillen 3e klasse Poule C Kinheim PH2
    Pupillen 3e klasse Poule D Olympia Haarlem PH1
    Pupillen 3e klasse Poule E Amsterdam Pirates PH4
    Pupillen 3e klasse Poule F Quick Amersfoort PH1
    Pupillen 3e klasse Poule G Uitsmijters'55 / Cubs PH1
    Pupillen 3e klasse Poule H Phoenix PH1
    Pupillen 3e klasse Poule J UVV PH3
    Pupillen 3e klasse Poule K Caribe PH1
    Pupillen 3e klasse Poule L Maastricht PH1
    Pupillen 3e klasse Poule M HSCN PH2
    Pupillen 3e klasse Poule N Wizards of Boz PH1
    Pupillen 3e klasse Poule O Gophers PH1
    Pupillen 3e klasse Poule P Ridderkerk Rowdies PH1
    Pupillen 3e klasse Poule Q Catch PH1
    Pupillen 3e klasse Poule R Adegeest PH1

     

  • Fastpitch Softbal Senioren Dames

    Klasse en poule Kampioen(en)
    Golden League Geen kampioen aangewezen
    Silver League Neptunus DS1
    1e klasse Poule A Catch DS1
    1e klasse Poule B DVH DS1
    2e klasse Poule A (midweeks) HCAW/Zuidvogels DS1
    2e klasse Poule B (midweeks) Euro Stars DS4
    2e klasse Poule C (weekend) Adegeest DS1
    2e klasse Poule D (weekend) Euro Stars DS2
    3e klasse Poule A Blokes DS1
    3e klasse Poule B Eagles DS1
    3e klasse Poule C Flags DS1
    3e klasse Poule D Storks DS2
    3e klasse Poule E Islanders DS1
    3e klasse Poule F HSCN DS2
    4e klasse Poule A Red Caps DS2
    4e klasse Poule B Odiz Frogs DS2
    4e klasse Poule C THB DS1
    4e klasse Poule D The Hawks/Rascals DS1
    4e klasse Poule E Blue Hitters DS1 & Zwijndrecht DS2

     

  • Fastpitch Softbal Senioren Heren

    Klasse en poule Kampioen(en)
    1e klasse Poule A Quick Amersfoort HS1
    2e klasse Poule A Quick Amersfoort HS2
    2e klasse Poule B OVVO HS1
    2e klasse Poule C Schoten HS1
    2e klasse Poule D Adegeest HS1
    2e klasse Poule E Spikes HS1
    3e klasse Poule A Almere'90 HS1
    3e klasse Poule B Wombats HS2
    3e klasse Poule C Centrals HS1
    3e klasse Poule D Badhoevedorp HS1
    3e klasse Poule E Odiz Frogs HS3
    3e klasse Poule F United HS2
    3e klasse Poule G Schoten HS2
    3e klasse Poule H Orioles HS2
    3e klasse Poule K Blue Hitters HS1

     

  • Fastpitch Softbal Jeugd

    Klasse en poule Kampioen(en)
    Junioren 1e klasse dubbels Poule A Catch JS1
    Junioren 1e klasse enkels Poule A UVV JS2
    Junioren 1e klasse enkels Poule B Onze Gezellen JS2
    Junioren 1e klasse enkels Poule C Orioles JS1
    Aspiranten 1e klasse dubbels Poule A  Hoofddorp Pioniers AS1
    Aspiranten 1e klasse enkels Poule A Amsterdam Pirates AS1
    Aspiranten 1e klasse enkels Poule B  Gryphons AS1 & Quick Amersfoort AS1
    Aspiranten 1e klasse enkels Poule C  Blue Birds AS1
    Aspiranten 1e klasse enkels Poule D  UVV Dragons AS1
    Pupillen 1e klasse Poule A Giants PS1
    Pupillen 1e klasse Poule B Birds PS1
    Pupillen 1e klasse Poule C Cardinals PS1
    Pupillen 1e klasse Poule D Amsterdam Pirates PS1

     

Kampioensdiploma's

Download hieronder het kampioensdiploma voor jouw eigen team. Je kunt in de PDF de naam van jouw vereniging, de competitie (pupillen, aspiranten, senioren, etc.) en klasse (1e, 2e, 3e, etc.) aanpassen en dan het diploma afdrukken en uitdelen.

Het mooiste is om bij het invullen je 'Caps lock' even aan te zetten!

Diploma Honkbal
Diploma Softbal