Aanstellingen honkbal

Zaterdag 07 maart 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Overgangsklasse (Oefenwedstrijden) 5191 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 Euro Stars H1 Wassenaar H1

Zondag 08 maart 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Overgangsklasse (Oefenwedstrijden) 4946 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 14:00 Wassenaar H1 Euro Stars H1
Topklasse (Oefenwedstrijden) 4110 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Boekaniers H1 Tex Town Tigers H1
Topklasse (Oefenwedstrijden) 5194 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 Euro Stars H2 Orioles H1
Topklasse (Oefenwedstrijden) 3842 Sportpark Meentweide, HUIZEN 14:00 Zuidvogels H1 HCAW H3
2e klasse (Oefenwedstrijden) 5093 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 15:00 Hilversum Hurricanes H1 OVVO H1

Zaterdag 14 maart 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 5192 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 Euro Stars H1 Quick Amersfoort Louisa, E.A. Ficken, A.
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 5130 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:00 HCAW L&D Amsterdam Bosschaart, A.M. Beltman, J.
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 4949 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 14:30 Twins Oosterhout Hoboken Pioniers Berkvens, W.A. Eijsden, J. van
Overgangsklasse (Oefenwedstrijden) 4943 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers H2 RCH-Pinguins H1 Toet, M.J. Krutzen, J.
Overgangsklasse (Oefenwedstrijden) 4944 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 15:00 Hoofddorp Pioniers H2 RCH-Pinguins H1 Krutzen, J. Toet, M.J.
Overgangsklasse (Oefenwedstrijden) 4084 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Amsterdam Pirates H2 HCAW H2 Englentina, E. Vries, E. de
Overgangsklasse (Oefenwedstrijden) 4113 Sportpark De Vork, HEERHUGOWAARD 14:00 Herons H1 Sparks Haarlem H1 Rekveld, J. Timmermans, P.
Overgangsklasse (Oefenwedstrijden) 4967 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus Tridents H2 Wassenaar H1 Keer, R. van de Bentsnijder, J.
1e klasse (Oefenwedstrijden) 5004 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:30 Quick Amersfoort H2 Saints H1 Krutzen, J.G.A. Boer, P. den

Zondag 15 maart 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 4085 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 L&D Amsterdam HCAW Has, R.C.H. Berkvens, W.A.
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 4999 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort Euro Stars H1 Wateringen, R. van de Silvania, E.J.
Overgangsklasse (Oefenwedstrijden) 5131 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:00 HCAW H2 Amsterdam Pirates H2 Hensema, P.T. Zwanenberg, H.A.
Overgangsklasse (Oefenwedstrijden) 4114 Sportpark De Vork, HEERHUGOWAARD 14:00 Herons H1 Sparks Haarlem H1 Timmermans, P. Krutzen, J.
Overgangsklasse (Oefenwedstrijden) 4947 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 14:00 Wassenaar H1 Neptunus Tridents H2 Otsen, A.G.A. Mooren, R.
Overgangsklasse (Oefenwedstrijden) 5170 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 14:30 Orioles H1 UVV H1 Wessel, R. Beek, J.M. van
Topklasse (Oefenwedstrijden) 4970 Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT 14:00 The Hawks H1 Borgerhout Squirrels Fischer, R. Jong, J.G. de
Topklasse (Oefenwedstrijden) 4955 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 14:30 Schiedam H1 Euro Stars H2 Ficken, A. Tanke, F.M.
Topklasse (Oefenwedstrijden) 4953 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 15:00 Thamen H1 Domstad Dodgers H1 Nijhof, M.J. Most, F.E. van der
1e klasse (Oefenwedstrijden) 5017 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 14:00 RCH-Pinguins H2 Kinheim H2 Vries, E. de Jones, F. Sterk, P.
1e klasse (Oefenwedstrijden) 4180 Van Tuylpark, ZOETERMEER 14:30 Birds H1 DVH H1 Kooij, A.P. van der Dijkstra, F.
1e klasse (Oefenwedstrijden) 5094 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 14:30 Hilversum Hurricanes H1 Zuidvogels H1 Elshof, N.J. Kleinmoedig, M.E. Sterk, P.
2e klasse (Oefenwedstrijden) 5051 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 14:30 Blue Birds H1 HitManics H1 Pieters, E. Meer, H. van der

Vrijdag 20 maart 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Overgangsklasse (Oefenwedstrijden) 5006 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 19:30 Thamen H1 HCAW H2 Toet, M.J. Kooij, A.P. van der