Aanstellingen honkbal

Vrijdag 10 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Overgangsklasse 2047 Pim Muliersportpark, HAARLEM 19:30 DSS/Kinheim H2 Amsterdam Pirates H2 Haan, P. de
Overgangsklasse 2091 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 19:30 Onze Gezellen H1 UVV H1 Flohr, B.L. Timmermans, P. Zwanenberg, H.A.
Topklasse 2469 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 19:30 Euro Stars H2 Jeka H1 Kooij, A.P. van der Louisa, E.A.
Topklasse 2561 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 19:30 Thamen H1 Schiedam H1 Blaauw, M.E. Blaauw, M.E.
Topklasse 2519 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 19:30 Amsterdam Pirates H3 Tex Town Tigers H1 Bentsnijder, J.L.A. Otsen, A.G.A.
1e klasse 4014 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 19:30 Gryphons H1 Blue Lions Tilburg H1
2e klasse 3012 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 19:30 UVV H2 Zwijndrecht H1
3e klasse 6372 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 19:30 RCH-Pinguins H4 Adegeest H1
3e klasse 5832 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 19:45 Hoofddorp Pioniers H4 Amsterdam Pirates H4
4e klasse 5592 Sportpark Nieuw Rooswijk, VELSEN-NOORD 18:00 Rooswijk H2 Onze Gezellen H4
5e klasse 6792 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 18:00 Neptunus H6 Blue Birds H3

Zaterdag 11 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Overgangsklasse 1981 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 Euro Stars H1 HCAW H2 Ficken, A. Toet, M.J.
Overgangsklasse 2069 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus Tridents H2 Twins H2 Valpoort, M. Krutzen, J.
Overgangsklasse 2135 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 14:00 RCH-Pinguins H1 Hoofddorp Pioniers H2 Englentina, E. Wateringen, R. van de Wateringen, R. van de
Overgangsklasse 2223 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 14:00 Wassenaar H1 Sparks Haarlem H1 Blaauw, M.E. Keer, R. van de
2e klasse 3004 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 14:30 Storks H4 Blue Birds H1 Pladet, A. Janssen, R.
2e klasse 3102 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 14:30 Hazenkamp H3 Centrals H1 Nijhof, M.J. Henry, R.
2e klasse 2872 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 18:00 Hoofddorp Pioniers H3 Odiz Frogs H1 Uiterwijk Winkel, M. Kleinmoedig, M.E.
3e klasse 5617 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 14:00 DVH H2 Vennep Flyers H2
3e klasse 5910 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 19:30 UVV H3 Domstad Dodgers H3
3e klasse 5677 Van Tuylpark, ZOETERMEER 14:00 Birds H2 Gophers H1
3e klasse 5447 De Heihoef, EINDHOVEN 18:00 PSV H2 Gryphons H2
4e klasse 6266 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 15:00 Odiz Frogs H2 Rooswijk H1
4e klasse 5936 Sportpark Puikman 3, CASTRICUM 17:00 Red St. Vitesse H1 Urbanus H1
4e klasse 6068 Sportpark de Diemen, DIEMEN 14:00 TIW-Survivors H3 Terrasvogels H1
4e klasse 5852 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 17:00 Alcmaria Victrix H3 DSS H5
4e klasse 5299 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 10:00 DVH H3 Hoofddorp Pioniers H6
4e klasse 5403 Beginweg, LELYSTAD 14:00 Falcons H3 Quick Amsterdam H4
4e klasse 5714 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 15:00 HitManics H2 Saints H2
4e klasse 6847 Sportcomplex De Uiterwaard, GOUDA 17:00 Braves H2 Biento H1
4e klasse 16044 MSFA, HELLEVOETSLUIS 13:00 Hellevoet Athletics H2 Blue Hitters H2
4e klasse 16072 Sportpark de Koepel, OUDE-TONGE 15:00 Islanders H2 Islanders H1
4e klasse 5507 MFA de Meerpaal, HOUTEN 14:00 Houten Dragons H2 Hilversum Hurricanes H2
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 4942 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers Curaçao Neptunus Bosschaart, A.M. Flohr, B.L.
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 4992 Pim Mulierstadion, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim Silicon Storks Haan, P. de Bentsnijder, J.L.A.
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 5135 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:00 HCAW Quick Amersfoort Has, R.C.H. Schoobaar, R.
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 4952 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 15:00 Twins Oosterhout L&D Amsterdam Eijsden, J. van Berkvens, W.A.
Instructional League 3751 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 10:00 Diamonds Amsterdam JH1 Rabbits JH1 Bie, J.J. de Jones, F. Sterk, P.
Instructional League 3763 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 12:30 Diamonds Amsterdam JH1 Rabbits JH1 Jones, F. Bie, J.J. de Sterk, P.
Instructional League 3749 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 10:00 Scimitars JH1 Rotterdam Unicorns JH1 Zarakovitis, A. Pieters, E. Haak, A.G.
Instructional League 3768 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 12:30 Scimitars JH1 Rotterdam Unicorns JH1 Pieters, E. Zarakovitis, A. Haak, A.G.

Zondag 12 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Overgangsklasse 2025 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers H2 RCH-Pinguins H1 Martina, J.J. Beek, J.M. van
Overgangsklasse 2058 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim H2 Amsterdam Pirates H2 Rekveld, J. Bosschaart, A.M.
Overgangsklasse 2157 Noordersportpark, HAARLEM 14:00 Sparks Haarlem H1 Wassenaar H1 Krutzen, J. Has, R.C.H.
Overgangsklasse 2201 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 14:00 UVV H1 Onze Gezellen H1 Toet, M.J. Klokgieters, G.M. Blaauw, M.E.
Overgangsklasse 2003 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:30 HCAW H2 Euro Stars H1 Keer, R. van de Valpoort, M. Jansen, H.A.
Overgangsklasse 2179 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 15:00 Twins H2 Neptunus Tridents H2 Zwanenberg, H.A. Kooij, A.P. van der
Topklasse 2511 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 14:30 Orioles H1 Storks H2 Mooren, R. Jong, J.G. de
Topklasse 2477 Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT 14:30 The Hawks H1 Ridderkerk Rowdies H1 Berkvens, W.A. Eijsden, J. van
Topklasse 2433 Sportpark De Kiefthoek, BERGEN 14:00 Bears H1 WSB H1 Timmermans, P. Martina, J.
Topklasse 2442 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Boekaniers H1 Alcmaria Victrix H1 Schoobaar, R. Nijhof, M.J. Schoobaar, R.
Topklasse 2456 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 14:00 Cromtigers H1 DSS/Kinheim H3 Vries, E. de Most, F.E. van der
Topklasse 2494 Sportpark De Vork, HEERHUGOWAARD 14:00 Herons H1 HCAW H3 Boer, P. den Stoop, E.M.
1e klasse 4092 Pim Mulierstadion, HAARLEM 09:30 Kinheim H4 Birds H1
1e klasse 2680 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 10:00 Onze Gezellen H2 RCH-Pinguins H2
1e klasse 2603 Sportcomplex De Dop, PURMEREND 14:00 Flying Petrels H1 Saints H1
1e klasse 2671 Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP 14:30 Vennep Flyers H1 Storks H3
1e klasse 2723 Sportcomplex Holy, VLAARDINGEN 14:30 Vlaardingen Holy H1 Neptunus H3
1e klasse 4073 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 12:00 Almere '90 H1 Hazenkamp H1 Fokkinga, D.J. Pers, R.
1e klasse 4003 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 14:00 Jeka H2 Quick Amersfoort H2
1e klasse 4056 Sportpark Meentweide, HUIZEN 14:00 Zuidvogels H1 Cardinals H1 Silvania, E.J. Uiterwijk Winkel, M.
2e klasse 3050 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 14:30 Wombats H1 Almere '90 H2
2e klasse 2864 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 15:00 HitManics H1 Orioles H2
2e klasse 2853 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 14:00 Hilversum Hurricanes H1 Drachten Diamonds H1
2e klasse 2764 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 15:00 Caribe H1 Red Caps H1
2e klasse 2883 Sportpark Rivierensingel, HELMOND 13:00 MULO Schakenraad Advocaten PSV H1
2e klasse 2976 Stokeind, MOERGESTEL 14:30 ROEF! H1 Ducks H1
2e klasse 3020 Sportpark Graafseweg, BOXMEER 15:00 Royals H1 Hazenkamp H2
2e klasse 2954 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 13:00 RCH-Pinguins H3 TIW-Survivors H1
2e klasse 2842 Sportpark Het Vennewater, HEILOO 14:30 Double Stars Heiloo H1 DVH H1
2e klasse 2924 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 15:00 Onze Gezellen H3 Quick Amsterdam H1
3e klasse 6546 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 13:00 Thamen H2 Green Hearts H1
3e klasse 6282 Sportcomplex Holy, VLAARDINGEN 10:00 Holy Gophers Combinatie H2 Ridderkerk Rowdies H2
3e klasse 6894 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 10:00 Schiedam H3 Urban 010 H1
3e klasse 6249 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 10:00 Ridderkerk Rowdies H3 Schiedam H2
3e klasse 6886 Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT 10:00 The Hawks H2 Urban Rascals H2
3e klasse 5555 Sportlaan, MAASDAM 14:00 Blue Hitters H1 Hellevoet Athletics H1
3e klasse 5880 Kempenerrandweg, ETTEN-LEUR 14:30 Stags H1 Portland Poema's H1
3e klasse 6015 Sportpark Graafseweg, BOXMEER 10:30 Royals H2 Indians H1
3e klasse 6716 Sportpark West, MAASTRICHT 12:00 Maastricht H1 Cheetahs H1
3e klasse 6290 Sportcomplex De Leemput, SCHIJNDEL 14:00 Starlights H1 Parkstad Lions H1
3e klasse 6664 Perenpad, AMSTERDAM 10:00 Amsterdam North Stars H2 DSS H4
3e klasse 6167 Sportpark de Diemen, DIEMEN 14:00 TIW-Survivors H2 Wassenaar H2
3e klasse 5359 Gem Sportpark Ter Specke, LISSE 15:00 Flags H1 Almere '90 H3
3e klasse 6586 Sportpark De Maten, APELDOORN 10:30 WSB H2 Falcons H1
3e klasse 5351 Sportcomplex Mariënhoeve, WIJK BIJ DUURSTEDE 12:00 Wyck Lions H1 Almere '90 H4
3e klasse 5686 MFA de Meerpaal, HOUTEN 13:00 Houten Dragons H1 Moorfielders H1
3e klasse 6777 Sportpark Horsterhoek, SCHALKHAAR 14:00 Eagles H1 Blue Socks H1
3e klasse 5928 Sportpark Galecopperzoom, NIEUWEGEIN 14:00 Nieuwegein Diamonds H1 Domstad Dodgers H2
4e klasse 6691 Sportcomplex Groenoord, SCHAGEN 14:00 Rangers H1 Cromtigers H3
4e klasse 6076 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 14:30 Alcmaria Victrix H2 Sullivan's Green Devils H1
4e klasse 5796 Noordersportpark, HAARLEM 10:00 Sparks Haarlem H2 Flying Petrels H2
4e klasse 5813 Perenpad, AMSTERDAM 14:30 Amsterdam North Stars H3 Hoofddorp Pioniers H5
4e klasse 5983 Sportpark Middenmeer, AMSTERDAM 11:00 OVVO H1 Thamen H3
4e klasse 5705 Amerikalaan, ALPHEN AAN DEN RIJN 14:00 Alphians H2 Badhoevedorp H1
4e klasse 5824 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 14:00 Quick Amsterdam H3 DSS H6
4e klasse 5887 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 11:00 Caribe H2 Pioneers H1
4e klasse 6343 Sportcomplex Stadspark Winschote, WINSCHOTEN 13:00 WHSC H1 Knights H2
4e klasse 6725 Sportpark De Langeleegte, VEENDAM 14:00 Blokes H1 Caribe H3
4e klasse 6028 Sportpark Peterskamp, ZWOLLE 14:00 Blue Hawks H1 Northern Stars H1
4e klasse 6352 Sportpark de Meerdijk, EMMEN 14:30 Bedrocks H1 Knights H1
4e klasse 6334 Sportpark Horsterhoek, SCHALKHAAR 10:30 Eagles H2 High Tech Hitters H1
4e klasse 6791 Sportpark de Meerdijk, EMMEN 11:00 Bedrocks H2 Blue Devils H1
4e klasse 6308 Sportpark Peterskamp, ZWOLLE 11:00 Blue Hawks H2 Robur '58 H2
4e klasse 6683 Sportpark Kruserbrink, HARDENBERG 12:00 CUBS H1 CAPS H1
4e klasse 5635 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 10:00 Blue Birds H2 Neptunus H5
4e klasse 6369 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 10:00 Orioles H3 Adegeest H2
4e klasse 6856 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 14:00 Storks H5 Alphians H1
4e klasse 16142 Sportpark Oldegaarde, ROTTERDAM 10:00 Portland Poema's H2 Jeka H4
4e klasse 16100 Sportcomplex Bakestein, ZWIJNDRECHT 10:30 Zwijndrecht H2 Orioles H4
4e klasse 5423 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 10:00 Domstad Dodgers H4 Quick Amersfoort H3
4e klasse 5564 Sportpark Rauwenhof, TIEL 10:30 Panters H2 HCAW H4
4e klasse 6046 Sportpark Bosstraat, SOEST 13:00 Knickerbockers H1 Wombats H2
4e klasse 5909 Beginweg, LELYSTAD 14:00 Falcons H2 Nieuwegein Diamonds H2
4e klasse 6661 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 10:00 Jeka H3 Ducks H2
4e klasse 6146 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 10:00 Twins H3 Zeeuwse Honk H1
4e klasse 6513 Sportpark De Meeren, ZEVENBERGEN 11:00 Seven Hills H1 Wizards of Boz H1
4e klasse 5964 Sportpark Eikendonk, WAALWIJK 13:00 Kickers H1 Blue Lions Tilburg H3
4e klasse 6742 Sportpark Nieuwland, DIEREN 10:00 Animals H1 Cardinals H2
4e klasse 6750 Valkenhuizen, ARNHEM 12:00 Arnhem Rhinos H1 Bullfighters H1
4e klasse 5515 Sportpark Rauwenhof, TIEL 14:30 Panters H1 Hickory H1
4e klasse 6041 Sportpark Rivierensingel, HELMOND 09:00 MULO H2 Meppers Eersel H1
4e klasse 6428 Herckenrodestraat, GENK (BE) 11:00 Limburg White Sox H1 Indians H2
4e klasse 6124 Sportpark Herungergrens, VENLO 11:00 Mustangs H1 Sharks Tongeren H1
4e klasse 6864 Sportpark De Lissevoort, NUENEN 11:00 Nuenen H2 All In H1
4e klasse 6471 Sportpark Limbricht, LIMBRICHT 11:00 Sittard Condors H1 Cheetahs H2
5e klasse 6385 Sportpark De Groenendijkse Kampe, CUYK 10:30 Bullfighters H2 GHSV H1
5e klasse 6274 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 10:30 Gryphons H3 ROEF! H2
5e klasse 6360 Sportcomplex De Leemput, SCHIJNDEL 10:30 Starlights H2 Uden Red Sox H1
5e klasse 5286 Kempenerrandweg, ETTEN-LEUR 10:30 Stags H2 HitManics H3
5e klasse 5758 Sportpark De Boshoek, PUTTE 14:30 Batters H1 Orioles H5
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 4966 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Curaçao Neptunus Hoofddorp Pioniers Otsen, A.G.A. Ficken, A.
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 4993 Pim Mulierstadion, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim Silicon Storks Louisa, E.A. Wessel, R.
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 4091 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 L&D Amsterdam Twins Oosterhout Elshof, N.J. Wateringen, R. van de
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 5002 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort HCAW Groningen Schinkel, S.K. van Beltman, J.

Maandag 13 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
4e klasse 5843 Pim Muliersportpark, HAARLEM 20:00 DSS H6 Sparks Haarlem H3

Donderdag 16 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 1619 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 19:30 L&D Amsterdam Hoofddorp Pioniers Has, R.C.H. Rekveld, J. Elshof, N.J. Brands, B. Pieneman, K.
Hoofdklasse 1640 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 19:30 Quick Amersfoort HCAW Beltman, J. Bosschaart, A.M. Silvania, E.J. Schuurman, R. Hamers, M.A.J.
Hoofdklasse 1661 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 19:30 Silicon Storks DSS/Kinheim Berkvens, W.A. Haan, P. de Bentsnijder, J.L.A. Dijkhuizen, M. Drunen, J.J. van
Hoofdklasse 1682 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 19:30 Twins Oosterhout Curaçao Neptunus Groningen Schinkel, S.K. van Flohr, B.L. Wessel, R. Nelissen, H. Zaal-de Graaff, B.A.

Vrijdag 17 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Overgangsklasse 2092 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 19:30 Onze Gezellen H1 Wassenaar H1 Lahaut, I. Otsen, A.G.A.
Overgangsklasse 2202 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 19:30 UVV H1 HCAW H2 Zwanenberg, H.A. Groningen Schinkel, S.K. van
Topklasse 2464 Pim Mulierstadion, HAARLEM 19:30 DSS/Kinheim H3 Alcmaria Victrix H1 Englentina, E. Jong, J.G. de
1e klasse 2697 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 19:30 RCH-Pinguins H2 Vennep Flyers H1
1e klasse 4017 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 19:30 Gryphons H1 Jeka H2 Kleinmoedig, M.E.
4e klasse 5725 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 19:30 Thamen H3 Falcons H3

Zaterdag 18 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 1577 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers L&D Amsterdam Louisa, E.A. Schoobaar, R. Ficken, A. Steijger-Hogetoorn, R.C. Zaal-de Graaff, B.A.
Hoofdklasse 1598 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Curaçao Neptunus Twins Oosterhout Bosschaart, A.M. Beltman, J. Eijsden, J. van Bannink, H.H. Slinger, S.
Hoofdklasse 1641 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort HCAW Haan, P. de Has, R.C.H. Flohr, B.L. Has, C.A. Houtkamp-Dijkstra, H.M.E.
Hoofdklasse 1662 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 14:30 Silicon Storks DSS/Kinheim Otsen, A.G.A. Wessel, R. Wateringen, R. van de Duin, D. Speters, F.
Overgangsklasse 2114 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Amsterdam Pirates H2 RCH-Pinguins H1 Bentsnijder, J.L.A. Timmermans, P. Englentina, E.
Overgangsklasse 2059 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim H2 Twins H2 Blaauw, M.E. Bentsnijder, J.
Overgangsklasse 1982 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 Euro Stars H1 Neptunus Tridents H2 Fischer, R.
Overgangsklasse 2158 Noordersportpark, HAARLEM 14:00 Sparks Haarlem H1 Hoofddorp Pioniers H2 Meer, H. van der Stoop, E.M.
2e klasse 3072 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 14:00 Almere '90 H2 Braves H1 Dijkstra, F. Bie, J.J. de Sterk, P.
2e klasse 3105 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 14:30 Hazenkamp H3 Hilversum Hurricanes H1 Pers, R. Krutzen, J.G.A.
3e klasse 5883 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 10:30 Schiedam H2 Portland Poema's H1
3e klasse 6007 Sportpark Oldegaarde, ROTTERDAM 14:00 Urban Rascals H2 Blue Hitters H1
3e klasse 5738 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 13:00 Cromtigers H2 RCH-Pinguins H4
3e klasse 6155 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 14:00 Domstad Dodgers H2 WSB H2
4e klasse 6188 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 17:00 Cromtigers H3 Red St. Vitesse H1
4e klasse 6258 Sportpark De Elta, SANTPOORT-ZUID 17:00 Terrasvogels H1 Rooswijk H2
4e klasse 6213 Pim Muliersportpark, HAARLEM 18:00 DSS H5 Sparks Haarlem H2
4e klasse 5631 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 15:00 HitManics H2 Neptunus H5
4e klasse 16086 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 16:00 Orioles H4 Hellevoet Athletics H2
4e klasse 5950 Sportpark De Staakberg, BERGEN OP ZOOM 16:00 Wizards of Boz H1 Twins H3
5e klasse 5804 Stokeind, MOERGESTEL 18:00 ROEF! H2 Bullfighters H2
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 5003 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort DSS/Kinheim

Zondag 19 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 1535 Pim Mulierstadion, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim Silicon Storks Has, R.C.H. Ficken, A. Rekveld, J. Zaal-de Graaff, B.A. Bannink, H.H.
Hoofdklasse 1620 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 L&D Amsterdam Hoofddorp Pioniers Eijsden, J. van Groningen Schinkel, S.K. van Otsen, A.G.A. Slinger, S. Schuurman, R.
Hoofdklasse 1683 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 14:00 Twins Oosterhout Curaçao Neptunus Silvania, E.J. Berkvens, W.A. Louisa, E.A. Speters, F. Steijger-Hogetoorn, R.C.
Hoofdklasse 1556 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:30 HCAW Quick Amersfoort Wateringen, R. van de Elshof, N.J. Schoobaar, R. Wessel, S. Nelissen, H.
Overgangsklasse 2026 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers H2 Sparks Haarlem H1 Hensema, P.T. Beek, J.M. van
Overgangsklasse 2048 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim H2 Twins H2 Timmermans, P. Nijhof, M.J.
Overgangsklasse 2070 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus Tridents H2 Euro Stars H1 Klokgieters, G.M. Blaauw, M.E. Blaauw, M.E.
Overgangsklasse 2136 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 14:00 RCH-Pinguins H1 Amsterdam Pirates H2 Flohr, B.L. Vries, E. de
Overgangsklasse 2213 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 14:00 UVV H1 HCAW H2 Wessel, R. Boer, P. den
Overgangsklasse 2224 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 14:00 Wassenaar H1 Onze Gezellen H1 Haan, P. de Mooren, R. Haan, P. de
Topklasse 2503 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 14:00 Jeka H1 Domstad Dodgers H1
Topklasse 2536 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 14:00 Schiedam H1 Orioles H1
Topklasse 2528 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 14:30 Ridderkerk Rowdies H1 Thamen H1
Topklasse 2544 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 14:30 Storks H2 Euro Stars H2 Bentsnijder, J. Tanke, F.M.
Topklasse 2451 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 14:00 Cromtigers H1 Amsterdam Pirates H3
Topklasse 2577 Sportpark De Maten, APELDOORN 14:00 WSB H1 Boekaniers H1 Most, F.E. van der Pers, R.
Topklasse 2552 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 14:30 Tex Town Tigers H1 Herons H1 Martina, J. Fokkinga, D.J.
1e klasse 4102 Pim Mulierstadion, HAARLEM 09:30 Kinheim H4 Neptunus H3
1e klasse 2706 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 10:00 Storks H3 Vlaardingen Holy H1
1e klasse 2684 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen H2 Saints H1
1e klasse 2586 Van Tuylpark, ZOETERMEER 14:30 Birds H1 Flying Petrels H1
1e klasse 4031 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort H2 Almere '90 H1
1e klasse 4060 Sportpark Meentweide, HUIZEN 14:00 Zuidvogels H1 Blue Lions Tilburg H1
1e klasse 3972 Sportpark De Rusheuvel, OSS 15:00 Cardinals H1 Hazenkamp H1
2e klasse 2748 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 14:30 Blue Birds H1 Wombats H1
2e klasse 2894 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 14:30 Orioles H2 Storks H4
2e klasse 3042 Sportcomplex Bakestein, ZWIJNDRECHT 15:00 Zwijndrecht H1 HitManics H1
2e klasse 2814 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 12:00 Centrals H1 Caribe H1
2e klasse 2782 Sportlaan, DRACHTEN 14:00 Drachten Diamonds H1 Robur '58 H1
2e klasse 2932 De Heihoef, EINDHOVEN 14:00 PSV H1 Royals H1
2e klasse 3088 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 14:30 Hazenkamp H2 ROEF! H1
2e klasse 2792 Sportcomplex Den Wielakker, BOXTEL 15:00 Ducks H1 MULO Schakenraad Advocaten
2e klasse 2806 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 14:00 DVH H1 Amsterdam North Stars H1
2e klasse 2916 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 14:30 Odiz Frogs H1 Double Stars Heiloo H1
2e klasse 3080 Sportpark de Diemen, DIEMEN 14:30 TIW-Survivors H1 Hoofddorp Pioniers H3
2e klasse 2946 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 15:00 Quick Amsterdam H1 RCH-Pinguins H3
3e klasse 6499 Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP 10:30 Vennep Flyers H2 UVV H3
3e klasse 6647 Sportpark Rapijnen, LINSCHOTEN 11:00 Green Hearts H1 DVH H2
3e klasse 5993 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 14:00 Domstad Dodgers H3 Thamen H2
3e klasse 6320 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 10:00 Ridderkerk Rowdies H2 Birds H2
3e klasse 5643 Steendijkpolder, MAASSLUIS 14:00 Gophers H1 Neptunus H4
3e klasse 5376 Sportpark Oldegaarde, ROTTERDAM 14:00 Urban 010 H1 Holy Gophers Combinatie H2
3e klasse 5757 MSFA, HELLEVOETSLUIS 14:00 Hellevoet Athletics H1 Ridderkerk Rowdies H3
3e klasse 6569 Kempenerrandweg, ETTEN-LEUR 14:30 Stags H1 The Hawks H2
3e klasse 5572 Sportpark De Varenbeuk, HEERLEN 11:00 Parkstad Lions H1 PSV H2
3e klasse 6011 Sportcomplex De Leemput, SCHIJNDEL 14:00 Starlights H1 Indians H1
3e klasse 5972 Sportpark De Haamen, BEEK 14:30 Cheetahs H1 Blue Lions Tilburg H2
3e klasse 5694 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 14:30 Gryphons H2 Maastricht H1
3e klasse 6298 Sportpark de Diemen, DIEMEN 10:00 TIW-Survivors H2 Hoofddorp Pioniers H4
3e klasse 6577 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Amsterdam Pirates H4 Flags H1
3e klasse 6377 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 15:00 Almere '90 H3 Adegeest H1
3e klasse 6172 Perenpad, AMSTERDAM 15:30 Amsterdam North Stars H2 Wassenaar H2
3e klasse 6828 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 10:00 Almere '90 H4 Houten Dragons H1
3e klasse 5333 Sportpark Spitsbergen, VEENENDAAL 14:00 Blue Socks H1 Wyck Lions H1
3e klasse 6626 Beginweg, LELYSTAD 14:00 Falcons H1 Eagles H1
3e klasse 6024 De Hoekelumse Eng, EDE GLD 14:00 Moorfielders H1 Nieuwegein Diamonds H1
4e klasse 6262 Sportpark Het Vennewater, HEILOO 14:00 Double Stars Heiloo H2 Rooswijk H1
4e klasse 5600 Sportpark Markgouw, MONNICKENDAM 14:30 Sullivan's Green Devils H1 Odiz Frogs H2
4e klasse 6872 Kerketuin, ZWAAG 14:30 Urbanus H1 Alcmaria Victrix H2
4e klasse 6489 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 10:00 Hoofddorp Pioniers H5 Alcmaria Victrix H3
4e klasse 5588 Perenpad, AMSTERDAM 12:00 Amsterdam North Stars H3 Onze Gezellen H4
4e klasse 5869 Sportcomplex De Dop, PURMEREND 14:00 Flying Petrels H2 TIW-Survivors H3
4e klasse 5324 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 10:00 Onze Gezellen H5 Alphians H2
4e klasse 5414 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 11:00 Quick Amsterdam H4 Quick Amsterdam H3
4e klasse 6637 Sportcomplex Schuilhoeve, BADHOEVEDORP 16:00 Badhoevedorp H1 DVH H3
4e klasse 6617 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 11:00 Caribe H3 Bedrocks H1
4e klasse 6819 Sportpark Rodenburg, LEEK 11:00 Knights H2 Blokes H1
4e klasse 5892 Sportpark Peterskamp, ZWOLLE 14:00 Blue Hawks H1 Pioneers H1
4e klasse 6033 Sportpark Rodenburg, LEEK 14:00 Knights H1 Northern Stars H1
4e klasse 6164 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 15:00 Caribe H2 WHSC H1
4e klasse 5313 Sportpark Koedijkslanden, MEPPEL 10:30 CAPS H1 Eagles H2
4e klasse 5498 Sportpark Peterskamp, ZWOLLE 11:00 Blue Hawks H2 CUBS H1
4e klasse 6608 Sportcentrum Un. Twente, ENSCHEDE 13:00 High Tech Hitters H1 Bedrocks H2
4e klasse 6312 Sportpark Koedijkslanden, MEPPEL 14:00 Blue Devils H1 Robur '58 H2
4e klasse 6768 Amerikalaan, ALPHEN AAN DEN RIJN 10:00 Alphians H1 Braves H2
4e klasse 5661 Sportcomplex Duyvestein, ROTTERDAM 10:00 Saints H2 Orioles H3
4e klasse 6480 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 11:00 Adegeest H2 Storks H5
4e klasse 6810 Kikkerpolder II, LEIDEN 14:30 Biento H1 Blue Birds H2
4e klasse 16114 Sportlaan, MAASDAM 10:00 Blue Hitters H2 Islanders H2
4e klasse 16128 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 10:00 Jeka H4 Zwijndrecht H2
4e klasse 16058 Sportpark de Koepel, OUDE-TONGE 14:00 Islanders H1 Portland Poema's H2
4e klasse 6050 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 10:00 HCAW H4 Wombats H2
4e klasse 6437 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 10:00 Hilversum Hurricanes H2 Falcons H2
4e klasse 6545 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 10:00 Quick Amersfoort H3 Panters H2
4e klasse 6463 Sportpark Galecopperzoom, NIEUWEGEIN 11:00 Nieuwegein Diamonds H2 Domstad Dodgers H4
4e klasse 6411 Sportpark Bosstraat, SOEST 13:00 Knickerbockers H1 Houten Dragons H2
4e klasse 5484 Gem. Sportpark, TILBURG 10:00 Blue Lions Tilburg H3 Jeka H3
4e klasse 6235 Sportcomplex Den Wielakker, BOXTEL 11:00 Ducks H2 Seven Hills H1
4e klasse 5470 Sportpark De Oude Vaart, TERNEUZEN 15:00 Zeeuwse Honk H1 Kickers H1
4e klasse 6739 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 11:00 Radboud Rangers H1 Cardinals H2
4e klasse 6132 Sportpark Huitinkveld, WINTERSWIJK 12:30 Hickory H1 Animals H1
4e klasse 6393 Sportpark De Groenendijkse Kampe, CUYK 14:00 Bullfighters H1 Panters H1
4e klasse 6221 Sportpark Boshoven, WEERT 10:00 Indians H2 Sittard Condors H1
4e klasse 5669 Sportpark De Haamen, BEEK 10:30 Cheetahs H2 MULO H2
4e klasse 5616 Sportpark Kempen Campus, VELDHOVEN 11:00 All In H1 Nuenen H1
4e klasse 6204 Sportpark Postelseweg, EERSEL 11:00 Meppers Eersel H1 Mustangs H1
4e klasse 6119 Sportpark De Lissevoort, NUENEN 11:00 Nuenen H2 Sharks Tongeren H1
5e klasse 6445 Sportpark Moleneind, UDEN 11:00 Uden Red Sox H1 Royals H3
5e klasse 6084 Sportpark Molenbroek, GEMERT 14:00 GHSV H1 Starlights H2
5e klasse 6838 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 10:00 Blue Birds H3 Batters H1
5e klasse 5288 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 10:00 Orioles H5 HitManics H3
5e klasse 5735 Kempenerrandweg, ETTEN-LEUR 10:30 Stags H2 Neptunus H6
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 5238 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers Twins Oosterhout
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 4994 Pim Mulierstadion, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim Quick Amersfoort

Maandag 20 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
4e klasse 5583 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 19:30 Hoofddorp Pioniers H6 OVVO H1

Donderdag 23 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 1517 Pim Mulierstadion, HAARLEM 19:30 DSS/Kinheim Twins Oosterhout Elshof, N.J. Otsen, A.G.A. Has, R.C.H. Pieneman, K. Nelissen, H.
Hoofdklasse 1538 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 19:30 HCAW Curaçao Neptunus Silvania, E.J. Wateringen, R. van de Schoobaar, R. Helms, R.W. Bannink, H.H.
Hoofdklasse 1559 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 19:30 Hoofddorp Pioniers Quick Amersfoort Groningen Schinkel, S.K. van Ficken, A. Flohr, B.L. Oosterhout, N.R. van Brands, B.
Hoofdklasse 1643 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 19:30 Silicon Storks L&D Amsterdam Louisa, E.A. Haan, P. de Bentsnijder, J.L.A. Wessel, S. Hamers, M.A.J.

Vrijdag 24 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Overgangsklasse 2005 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 19:30 HCAW H2 Onze Gezellen H1 Martina, J.J. Beltman, J.
Overgangsklasse 2027 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 19:30 Hoofddorp Pioniers H2 Wassenaar H1 Rekveld, J. Timmermans, P. Zwanenberg, H.A.
Overgangsklasse 2214 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 19:30 UVV H1 Neptunus Tridents H2 Englentina, E. Kooij, A.P. van der
Topklasse 2470 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 19:30 Euro Stars H2 Schiedam H1 Jong, J.G. de
Topklasse 2562 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 19:30 Thamen H1 The Hawks H1 Flohr, B.L. Hensema, P.T.
Topklasse 2461 Pim Mulierstadion, HAARLEM 19:30 DSS/Kinheim H3 WSB H1
3e klasse 6179 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 19:45 Hoofddorp Pioniers H4 Amsterdam North Stars H2
4e klasse 5795 Sportpark Nieuw Rooswijk, VELSEN-NOORD 18:00 Rooswijk H2 Flying Petrels H2

Zaterdag 25 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 1580 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Curaçao Neptunus HCAW Haan, P. de Bentsnijder, J.L.A. Bosschaart, A.M. Nelissen, H. Dijkhuizen, M.
Hoofdklasse 1601 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 L&D Amsterdam Silicon Storks Ficken, A. Rekveld, J. Zaal-de Graaff, B.A. Speters, F.
Hoofdklasse 1622 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort Hoofddorp Pioniers Has, R.C.H. Schoobaar, R. Louisa, E.A. Drost, F.P. Has, C.A.
Hoofdklasse 1664 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 15:00 Twins Oosterhout DSS/Kinheim Eijsden, J. van Berkvens, W.A. Wessel, R. Brun, L.H. van den Drunen, J.J. van
Overgangsklasse 2049 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim H2 Euro Stars H1 Krutzen, J. Toet, M.J.
Overgangsklasse 2137 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 14:00 RCH-Pinguins H1 Twins H2 Keer, R. van de Valpoort, M.
Overgangsklasse 2159 Noordersportpark, HAARLEM 14:00 Sparks Haarlem H1 Amsterdam Pirates H2 Blaauw, M.E. Meer, H. van der Blaauw, M.E.
2e klasse 3005 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 14:30 Storks H4 Zwijndrecht H1 Henry, R. Krutzen, J.G.A.
2e klasse 2843 Sportpark Het Vennewater, HEILOO 16:00 Double Stars Heiloo H1 TIW-Survivors H1 Vries, E. de Pieters, E.
2e klasse 2873 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 19:00 Hoofddorp Pioniers H3 Quick Amsterdam H1 Uiterwijk Winkel, M. Jones, F.
3e klasse 6646 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 19:30 UVV H3 DVH H2
3e klasse 6893 Van Tuylpark, ZOETERMEER 14:00 Birds H2 Urban 010 H1
3e klasse 6115 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 10:30 Schiedam H2 Stags H1
3e klasse 5554 Sportpark Oldegaarde, ROTTERDAM 14:00 Portland Poema's H1 Hellevoet Athletics H1
3e klasse 6014 De Heihoef, EINDHOVEN 18:00 PSV H2 Indians H1
3e klasse 5358 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 14:30 Cromtigers H2 Almere '90 H3
4e klasse 5935 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 15:00 Odiz Frogs H2 Urbanus H1
4e klasse 5384 Sportpark Puikman 3, CASTRICUM 17:30 Red St. Vitesse H1 Rangers H1
4e klasse 6212 Sportpark de Diemen, DIEMEN 14:00 TIW-Survivors H3 Sparks Haarlem H2
4e klasse 5591 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 17:00 Alcmaria Victrix H3 Onze Gezellen H4
4e klasse 5808 Pim Muliersportpark, HAARLEM 18:00 DSS H5 Hoofddorp Pioniers H5
4e klasse 5786 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 10:00 DVH H3 Onze Gezellen H5
4e klasse 5298 Beginweg, LELYSTAD 14:00 Falcons H3 Hoofddorp Pioniers H6
4e klasse 5660 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 10:00 Storks H5 Orioles H3
4e klasse 6846 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 15:00 HitManics H2 Biento H1
4e klasse 6368 Sportcomplex De Uiterwaard, GOUDA 17:00 Braves H2 Adegeest H2
4e klasse 16045 MSFA, HELLEVOETSLUIS 13:00 Hellevoet Athletics H2 Zwijndrecht H2
4e klasse 16073 Sportpark de Koepel, OUDE-TONGE 16:00 Islanders H2 Orioles H4
4e klasse 5563 MFA de Meerpaal, HOUTEN 14:00 Houten Dragons H2 HCAW H4
5e klasse 6801 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 11:00 HitManics H3 Blue Birds H3
Instructional League 3754 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 10:00 Rabbits JH1 Diamonds Amsterdam JH1 Dijkstra, F. Pladet, A. Bos, T.
Instructional League 3760 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 12:30 Rabbits JH1 Diamonds Amsterdam JH1 Pladet, A. Dijkstra, F. Bos, T.
Instructional League 3747 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 10:00 Rotterdam Unicorns JH1 Scimitars JH1 Kleinmoedig, M.E. Janssen, R. Versteeg, M.
Instructional League 3769 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 12:30 Rotterdam Unicorns JH1 Scimitars JH1 Janssen, R. Kleinmoedig, M.E. Versteeg, M.

Zondag 26 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 1560 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers Quick Amersfoort Berkvens, W.A. Wessel, R. Haan, P. de Hamers, M.A.J. Wessel, S.
Hoofdklasse 1539 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:30 HCAW Curaçao Neptunus Beltman, J. Elshof, N.J. Otsen, A.G.A. Drunen, J.J. van Drost, F.P.
Hoofdklasse 1644 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 14:30 Silicon Storks L&D Amsterdam Bosschaart, A.M. Eijsden, J. van Silvania, E.J. Schuurman, R. Steijger-Hogetoorn, R.C.
Hoofdklasse 1518 Pim Mulierstadion, HAARLEM 15:00 DSS/Kinheim Twins Oosterhout Wateringen, R. van de Louisa, E.A. Ficken, A. Stoovelaar, M.F. Slinger, S.
Overgangsklasse 2115 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Amsterdam Pirates H2 Sparks Haarlem H1 Valpoort, M. Krutzen, J.
Overgangsklasse 1983 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 Euro Stars H1 DSS/Kinheim H2 Kooij, A.P. van der Martina, J.J.
Overgangsklasse 2071 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus Tridents H2 UVV H1 Schoobaar, R. Stoop, E.M.
Overgangsklasse 2093 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen H1 HCAW H2 Hensema, P.T. Has, R.C.H.
Overgangsklasse 2225 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 14:00 Wassenaar H1 Hoofddorp Pioniers H2 Zwanenberg, H.A. Boer, P. den
Overgangsklasse 2181 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 15:00 Twins H2 RCH-Pinguins H1 Toet, M.J. Keer, R. van de
Topklasse 2569 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 14:00 Domstad Dodgers H1 Storks H2 Nijhof, M.J. Blaauw, M.E. Blaauw, M.E.
Topklasse 2512 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 14:30 Orioles H1 Ridderkerk Rowdies H1 Tanke, F.M. Vries, E. de
Topklasse 2430 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 14:00 Alcmaria Victrix H1 Amsterdam Pirates H3
Topklasse 2443 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Boekaniers H1 Bears H1 Jong, J.G. de Pers, R. Sterk, P.
Topklasse 2495 Sportpark De Vork, HEERHUGOWAARD 14:00 Herons H1 Cromtigers H1
Topklasse 2553 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 14:30 Tex Town Tigers H1 HCAW H3
1e klasse 4094 Pim Mulierstadion, HAARLEM 09:30 Kinheim H4 Storks H3
1e klasse 2604 Sportcomplex De Dop, PURMEREND 14:00 Flying Petrels H1 Neptunus H3
1e klasse 2587 Van Tuylpark, ZOETERMEER 14:30 Birds H1 Saints H1
1e klasse 2672 Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP 14:30 Vennep Flyers H1 Onze Gezellen H2
1e klasse 2724 Sportcomplex Holy, VLAARDINGEN 14:30 Vlaardingen Holy H1 RCH-Pinguins H2
1e klasse 4004 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 14:00 Jeka H2 Zuidvogels H1
1e klasse 4032 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort H2 Gryphons H1
1e klasse 3987 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 14:30 Hazenkamp H1 Blue Lions Tilburg H1
1e klasse 3973 Sportpark De Rusheuvel, OSS 15:00 Cardinals H1 Almere '90 H1
2e klasse 2756 Sportcomplex De Uiterwaard, GOUDA 14:00 Braves H1 Blue Birds H1
2e klasse 3051 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 14:30 Wombats H1 Orioles H2
2e klasse 2865 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 15:00 HitManics H1 UVV H2
2e klasse 2779 Sportlaan, DRACHTEN 14:00 Drachten Diamonds H1 Red Caps H1
2e klasse 2854 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 14:00 Hilversum Hurricanes H1 Robur '58 H1
2e klasse 2765 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 15:00 Caribe H1 Hazenkamp H3
2e klasse 2881 Sportpark Rivierensingel, HELMOND 13:00 MULO Schakenraad Advocaten Hazenkamp H2
2e klasse 2977 Stokeind, MOERGESTEL 14:30 ROEF! H1 Royals H1
2e klasse 2955 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 13:00 RCH-Pinguins H3 Onze Gezellen H3
2e klasse 3034 Perenpad, AMSTERDAM 14:30 Amsterdam North Stars H1 Odiz Frogs H1
3e klasse 5626 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 13:00 Thamen H2 Vennep Flyers H2
3e klasse 6555 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 14:00 Domstad Dodgers H3 Green Hearts H1
3e klasse 5640 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 10:00 Ridderkerk Rowdies H2 Neptunus H4
3e klasse 5900 Sportcomplex Holy, VLAARDINGEN 14:30 Holy Gophers Combinatie H2 Schiedam H3
3e klasse 6568 Sportlaan, MAASDAM 14:00 Blue Hitters H1 The Hawks H2
3e klasse 6885 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 14:00 Ridderkerk Rowdies H3 Urban Rascals H2
3e klasse 6289 Sportpark West, MAASTRICHT 12:00 Maastricht H1 Parkstad Lions H1
3e klasse 5968 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 14:30 Gryphons H2 Blue Lions Tilburg H2
3e klasse 6196 Sportcomplex De Leemput, SCHIJNDEL 14:30 Starlights H1 Royals H2
3e klasse 6669 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 10:30 Wassenaar H2 DSS H4
3e klasse 6571 Sportpark de Diemen, DIEMEN 14:00 TIW-Survivors H2 Flags H1
3e klasse 5831 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 14:30 Adegeest H1 Amsterdam Pirates H4
3e klasse 5685 Sportpark De Maten, APELDOORN 10:30 WSB H2 Moorfielders H1
3e klasse 5332 MFA de Meerpaal, HOUTEN 13:00 Houten Dragons H1 Wyck Lions H1
3e klasse 5927 Sportpark Horsterhoek, SCHALKHAAR 14:00 Eagles H1 Domstad Dodgers H2
3e klasse 6776 Beginweg, LELYSTAD 14:00 Falcons H1 Blue Socks H1
3e klasse 5350 Sportpark Galecopperzoom, NIEUWEGEIN 14:00 Nieuwegein Diamonds H1 Almere '90 H4
4e klasse 6690 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 10:00 Alcmaria Victrix H2 Cromtigers H3
4e klasse 6075 Sportpark Het Vennewater, HEILOO 10:00 Double Stars Heiloo H2 Sullivan's Green Devils H1
4e klasse 6067 Perenpad, AMSTERDAM 11:00 Amsterdam North Stars H3 Terrasvogels H1
4e klasse 5704 Sportpark Middenmeer, AMSTERDAM 11:00 OVVO H1 Badhoevedorp H1
4e klasse 5823 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 11:00 Quick Amsterdam H4 DSS H6
4e klasse 5842 Amerikalaan, ALPHEN AAN DEN RIJN 14:00 Alphians H2 Sparks Haarlem H3
4e klasse 5982 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 14:00 Quick Amsterdam H3 Thamen H3
4e klasse 6351 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 11:00 Caribe H3 Knights H1
4e klasse 6707 Sportcomplex Stadspark Winschote, WINSCHOTEN 13:00 WHSC H1 Blue Hawks H1
4e klasse 6733 Sportpark De Langeleegte, VEENDAM 14:00 Blokes H1 Caribe H2
4e klasse 6032 Sportpark Dijkveld, ASSEN 14:00 Pioneers H1 Northern Stars H1
4e klasse 6342 Sportpark de Meerdijk, EMMEN 14:30 Bedrocks H1 Knights H2
4e klasse 6535 Sportpark Horsterhoek, SCHALKHAAR 10:30 Eagles H2 Blue Hawks H2
4e klasse 6682 Sportpark de Meerdijk, EMMEN 11:00 Bedrocks H2 CAPS H1
4e klasse 6304 Sportpark Kruserbrink, HARDENBERG 12:00 CUBS H1 Robur '58 H2
4e klasse 6790 Sportcentrum Un. Twente, ENSCHEDE 13:00 High Tech Hitters H1 Blue Devils H1
4e klasse 6855 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 10:00 Blue Birds H2 Alphians H1
4e klasse 5713 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 10:00 Neptunus H5 Saints H2
4e klasse 16059 Sportpark de Koepel, OUDE-TONGE 10:00 Islanders H1 Jeka H4
4e klasse 16143 Sportpark Oldegaarde, ROTTERDAM 10:00 Portland Poema's H2 Blue Hitters H2
4e klasse 6436 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 10:00 Domstad Dodgers H4 Falcons H2
4e klasse 5908 Sportpark Rauwenhof, TIEL 10:30 Panters H2 Nieuwegein Diamonds H2
4e klasse 5422 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 10:30 Wombats H2 Quick Amersfoort H3
4e klasse 5506 Sportpark Bosstraat, SOEST 13:00 Knickerbockers H1 Hilversum Hurricanes H2
4e klasse 6145 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 10:00 Jeka H3 Zeeuwse Honk H1
4e klasse 6512 Sportcomplex Den Wielakker, BOXTEL 11:00 Ducks H2 Wizards of Boz H1
4e klasse 5963 Sportpark De Meeren, ZEVENBERGEN 11:00 Seven Hills H1 Blue Lions Tilburg H3
4e klasse 5949 Sportpark Eikendonk, WAALWIJK 13:00 Kickers H1 Twins H3
4e klasse 6749 Sportpark Nieuwland, DIEREN 10:00 Animals H1 Bullfighters H1
4e klasse 5514 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 11:00 Radboud Rangers H1 Hickory H1
4e klasse 6594 Sportpark Rauwenhof, TIEL 14:30 Panters H1 Arnhem Rhinos H1
4e klasse 6427 Sportpark Rivierensingel, HELMOND 10:00 MULO H2 Indians H2
4e klasse 6470 Sportpark Herungergrens, VENLO 11:00 Mustangs H1 Cheetahs H2
4e klasse 6040 Sportpark De Lissevoort, NUENEN 11:00 Nuenen H2 Meppers Eersel H1
4e klasse 5431 Sportpark Limbricht, LIMBRICHT 11:00 Sittard Condors H1 Limburg White Sox H1
4e klasse 6123 Sportpark De Lissevoort, NUENEN 14:00 Nuenen H1 Sharks Tongeren H1
5e klasse 5439 Sportpark De Groenendijkse Kampe, CUYK 10:30 Bullfighters H2 Gryphons H3
5e klasse 6384 Sportpark Graafseweg, BOXMEER 10:30 Royals H3 GHSV H1
5e klasse 6273 Sportcomplex De Leemput, SCHIJNDEL 11:00 Starlights H2 ROEF! H2
5e klasse 6102 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 10:00 Orioles H5 Stags H2
5e klasse 5734 Sportpark De Boshoek, PUTTE 14:30 Batters H1 Neptunus H6

Donderdag 30 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 1519 Pim Mulierstadion, HAARLEM 19:30 DSS/Kinheim Curaçao Neptunus Groningen Schinkel, S.K. van Haan, P. de Schoobaar, R. Brands, B. Drost, F.P.
Hoofdklasse 1602 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 19:30 L&D Amsterdam HCAW Ficken, A. Elshof, N.J. Bentsnijder, J.L.A. Oosterhout, N.R. van Stoovelaar, M.F.
Hoofdklasse 1623 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 19:30 Quick Amersfoort Silicon Storks Wateringen, R. van de Silvania, E.J. Bosschaart, A.M. Helms, R.W. Pieneman, K.
Hoofdklasse 1665 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 19:30 Twins Oosterhout Hoofddorp Pioniers Berkvens, W.A. Louisa, E.A. Wessel, R. Zaal-de Graaff, B.A. Slinger, S.