Aanstellingen honkbal

Vrijdag 19 juli 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Overgangsklasse 19375 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 19:30 HCAW H2 Twins H2 Haddad, H. Dieten, S. van
Overgangsklasse 19399 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 19:30 Hoofddorp Pioniers H2 DSS H2 Versteeg, M. Englentina, E.

Zaterdag 20 juli 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
4e klasse 6850 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 15:00 Odiz Frogs H2 Rangers H1
Overgangsklasse 19439 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 Neptunus Tridents H2 Kinheim H1 Englentina, E. Kooij, A.P. van der
Overgangsklasse 19446 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen H1 RCH-Pinguins H1 Ficken, A. Zwanenberg, H.A.
Overgangsklasse 19474 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 14:00 Wassenaar H1 Euro Stars H1 Meiners, E.M. Krutzen, J.
Overgangsklasse 19389 Noordersportpark, HAARLEM 14:00 Sparks Haarlem H1 Alcmaria Victrix H1 Toet, M.J. Timmermans, P.
Overgangsklasse 19411 Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT 14:00 The Hawks H1 Orioles H1 Schoobaar, R. Nijhof, M.J.
Overgangsklasse 19380 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 15:00 Twins H2 HCAW H2 Eijsden, J. van Fischer, R.

Zondag 21 juli 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
3e klasse 15600 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 13:00 Wassenaar H2 Hellevoet Athletics H1
3e klasse 4178 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 14:30 Adegeest H1 DVH H2
4e klasse 4400 Noordersportpark, HAARLEM 13:00 Sparks Haarlem H3 Vennep Flyers H2
Overgangsklasse 19429 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 Euro Stars H1 Wassenaar H1 Zwanenberg, H.A. Martina, J.J.
Overgangsklasse 19435 Pim Mulierstadion, HAARLEM 14:00 Kinheim H1 Neptunus Tridents H2 Otsen, A.G.A. Toet, M.J.
Overgangsklasse 19463 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 14:00 RCH-Pinguins H1 Onze Gezellen H1 Haddad, H. Eijsden, J. van
Overgangsklasse 19394 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 14:00 Alcmaria Victrix H1 Sparks Haarlem H1 Versteeg, M. Krutzen, J.
Overgangsklasse 19406 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS H2 Hoofddorp Pioniers H2 Timmermans, P. Schoobaar, R.
Overgangsklasse 19423 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 14:30 Orioles H1 The Hawks H1 Fischer, R. Meiners, E.M.

Donderdag 25 juli 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 607 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 19:30 Curaçao Neptunus Silicon Storks Louisa, E.A. Groningen Schinkel, S.K. van
Hoofdklasse 544 Pim Muliersportpark, HAARLEM 19:30 DSS Quick Amersfoort Otsen, A.G.A. Elshof, N.J. Meiners, E.M.
Hoofdklasse 565 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 19:30 HCAW Twins Oosterhout Ras, R. Beltman, J. Schoobaar, R.
Hoofdklasse 628 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 19:30 L&D Amsterdam Hoofddorp Pioniers Heijningen, H. van Ficken, A.

Zaterdag 27 juli 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 587 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 14:00 Hoofddorp Pioniers L&D Amsterdam Beltman, J. Heijningen, H. van
Hoofdklasse 650 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort DSS Ras, R. Schoobaar, R.
Hoofdklasse 671 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 14:00 Silicon Storks Curaçao Neptunus Eijsden, J. van Ficken, A.
Hoofdklasse 692 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 15:00 Twins Oosterhout HCAW Groningen Schinkel, S.K. van Louisa, E.A.

Zondag 28 juli 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 608 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Curaçao Neptunus Silicon Storks Elshof, N.J. Schoobaar, R.
Hoofdklasse 545 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS Quick Amersfoort Groningen Schinkel, S.K. van Bentsnijder, J.L.A.
Hoofdklasse 629 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 L&D Amsterdam Hoofddorp Pioniers Louisa, E.A. Wessel, R.
Hoofdklasse 566 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:30 HCAW Twins Oosterhout Heijningen, H. van Eijsden, J. van

Woensdag 31 juli 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
1e klasse 1659 De Heihoef, EINDHOVEN 14:00 PSV H1 Euro Stars H2

Donderdag 01 augustus 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 3287 Sportpark KNBSB, NIEUWEGEIN 19:30 Nummer 1 Hoofdklasse Nummer 4 Hoofdklasse Louisa, E.A. Ras, R.
Hoofdklasse 3288 Sportpark KNBSB, NIEUWEGEIN 19:30 Nummer 2 Hoofdklasse Nummer 3 Hoofdklasse Groningen Schinkel, S.K. van Elshof, N.J.
Hoofdklasse 3297 Sportpark KNBSB, NIEUWEGEIN 19:30 Nummer 5 Hoofdklasse Nummer 8 Hoofdklasse Beltman, J. Heijningen, H. van
Hoofdklasse 3298 Sportpark KNBSB, NIEUWEGEIN 19:30 Nummer 6 Hoofdklasse Nummer 7 Hoofdklasse Berkvens, W.A. Haan, P. de

Zaterdag 03 augustus 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 3289 Sportpark KNBSB, NIEUWEGEIN 14:00 Nummer 3 Hoofdklasse Nummer 2 Hoofdklasse Haan, P. de Eijsden, J. van
Hoofdklasse 3290 Sportpark KNBSB, NIEUWEGEIN 14:00 Nummer 4 Hoofdklasse Nummer 1 Hoofdklasse Heijningen, H. van Beltman, J.
Hoofdklasse 3299 Sportpark KNBSB, NIEUWEGEIN 14:00 Nummer 7 Hoofdklasse Nummer 6 Hoofdklasse Ras, R. Groningen Schinkel, S.K. van
Hoofdklasse 3300 Sportpark KNBSB, NIEUWEGEIN 14:00 Nummer 8 Hoofdklasse Nummer 5 Hoofdklasse Louisa, E.A. Berkvens, W.A.

Zondag 04 augustus 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 3291 Sportpark KNBSB, NIEUWEGEIN 14:00 Nummer 1 Hoofdklasse Nummer 4 Hoofdklasse Wateringen, R. van de Groningen Schinkel, S.K. van
Hoofdklasse 3292 Sportpark KNBSB, NIEUWEGEIN 14:00 Nummer 2 Hoofdklasse Nummer 3 Hoofdklasse Berkvens, W.A. Louisa, E.A. Heijningen, H. van
Hoofdklasse 3301 Sportpark KNBSB, NIEUWEGEIN 14:00 Nummer 5 Hoofdklasse Nummer 8 Hoofdklasse Elshof, N.J. Flohr, B.L.
Hoofdklasse 3302 Sportpark KNBSB, NIEUWEGEIN 14:00 Nummer 6 Hoofdklasse Nummer 7 Hoofdklasse Eijsden, J. van Haan, P. de