Bondsbureau

Contact

Op doordeweekse dagen kunt u tijdens kantooruren bellen naar ons algemene nummer:  030 - 20 20 100 / info@knbsb.nl 

Noodnummer Competitiezaken: 06 - 53325915
(Let op: alleen bereikbaar tijdens het wedstrijdseizoen)

 

Facilitair bedrijf

Algemeen/Financiën

info@knbsb.nl 

 

Margo Braakman

Financiën

margo.braakman@knbsb.nl

Angelique Linschoten

Administrateur

angelique.linschoten@knbsb.nl

Jolanda van der Vloed

Office Manager

jolanda.van.der.vloed@knbsb.nl

 

 

 

Marketing, Communicatie & Events

communicatie@knbsb.nl 

 

Seb Visser

Marketing & Communicatie

Daan de Jong

Marketing & Communicatie

06 - 83 94 09 35

 

 

 

Commercie

 

 

Berry van Driel

Commercie

berry.van.driel@knbsb.nl 

 

Verenigingssport

Algemeen

info@knbsb.nl 

 

Stefaan Eskes

Algemeen Directeur a.i.

stefaan.eskes@knbsb.nl

 

 

 

Competitiezaken

competitie@knbsb.nl 

 

Roy Vink

Manager Competitiezaken

06 - 30 19 09 15

Jacco Lansbergen

Coördinator Competitiezaken

030 - 2020 115

Ruud Verhoef

Medewerker Competitiezaken

030 - 2020 103

Jolanda van der Vloed

Ambtelijk secretaris Commissie Strafzaken

jolanda.van.der.vloed@knbsb.nl

 

 

 

Accountmanagment, 
Sportontwikkeling en
Opleidingen

sportontwikkeling@knbsb.nl 

 

Roy Vink

Manager Sportontwikkeling

06 - 30 19 09 15

Gijs Selderijk

Accountmanager Topcompetities

06 - 52 00 51 87

Corinne van de Griendt

Accountmanager, medewerker Sportontwikkeling, events

06 - 45 29 29 48

André Ficken

Coördinator G-Honkbal

06 - 53 14 79 89

Michel Aussems

Coördinator opleidingen

michel.aussems@knbsb.nl

Fred van Groningen Schinkel

Coördinator official opleidingen

fred.van.groningen.schinkel@knbsb.nl

Henk van de Linde

Official opleidingen

henk.van.de.linde@knbsb.nl

 

 

 

Sportlink

 

 

Ledenadministratie

ledenadministratie@knbsb.nl 

 

Digitaal wedstrijdformulier

dwf@knbsb.nl 

 

 

Nationale Teams en Talentontwikkeling (NTTO)

Algemeen

topsport@knbsb.nl 

 

Tjerk Smeets

Managing Director

tjerk.smeets@knbsb.nl

Gonny Farley

Programmamanager Softbal

gonny.farley@knbsb.nl

Martijn Nijhoff

Talentcoach Honkbal

martijn.nijhoff@knbsb.nl

Saskia Kosterink

Talentcoach Softbal

saskia.kosterink@knbsb.nl

Pascale Trompetter

Operations Manager NTTO

pascale.trompetter@knbsb.nll