Indeling clusters

De KNBSB-verenigingen zijn in 10 clusters ingedeeld. Een cluster is een geografisch gebonden groep van verenigingen. De samenstelling van de clusters wordt vierjaarlijks opnieuw door het bondsbestuur vastgesteld. Het doel van een cluster is te komen tot regionale samenwerking en een aanbod op maat te verzorgen.

Cluster Amsterdam (AM Corinne van de Griendt)

Amstelveen Athletics, Amsterdam Marshals, Amsterdam North Stars, Amsterdam Pirates, Badhoevedorp, Ban-Topa Future Stars, Boekaniers, Diamonds Amsterdam, DVH, OVVO, Quick Amsterdam, Thamen en TIW/Survivors 

Wedstrijdofficials cluster Amsterdam: 
Piet Sterk - (06) 51668710, pw.sterk@planet.nl

Download: Toekomstvisie Taskforce Amsterdam

Cluster Brabant-Oost/Limburg (AM Gijs Selderijk)

All In, Cheetahs, Gemert, Indians, Maastricht, Meppers Eersel, MULO, Mustangs, Nuenen, Parkstad, PSV, Royals en Sittard Condors

Cluster Brabant-West (AM Gijs Selderijk)

Batters, Boosters, Bullfighters, Cardinals, Ducks, Gryphons, Jeka, Kickers, ROEF!, Seven Hills, Stags, Starlights, Tilburg, Twins, Uden Red-Sox, Wizards of Boz en Zeeuwse Honk

Cluster Den Haag (AM Roy Vink)

Adegeest, Alphians, Biënto, Birds, Blue Birds, Braves, Catch, Hitmanics, Hygiéa, Power '66, Red Lions, Storks, Tsunami, VUC en Wassenaar.

Wedstrijdofficials cluster Den Haag:
Michael Toet - (06) 33369990, michael@michael66.nl

Cluster Haarlem (AM Gijs Selderijk)

Bloemendaal, BSM, DIO, DSS, Flags, Hoofddorp Pioniers, Kennemerland, Kinheim, Olympia Haarlem, Onze Gezellen, Rabbits, RCH-Pinguïns, Rooswijk, Schoten, Spaarnwoude, Sparks Haarlem, Terrasvogels, THB, United-DAVO, Vennep Flyers en ZSC'04

Cluster Midden-Nederland (AM Corinne van de Griendt)

Almere '90, Blue Socks, Centrals, Domstad Dodgers, Falcons, Green Hearts, Harriers, HCAW Bussum, Hilversum Hurricanes, Houten Dragons, Knickerbockers, Matchmakers, Moorfielders, Nieuwegein Diamonds, Panters, Phoenix, Quick Amersfoort, Red Caps Leusden, Scimitars, UVV, Vrijbuiters, Wombats, Wyck Lions en Zuidvogels

Wedstrijdofficials cluster Midden-Nederland:
Roy van de Wateringen - (06) 50247964, royvandewateringen@hotmail.com 

Cluster Noord (AM Corinne van de Griendt)

Assen Pioneers, Bedrocks, Blokes, Blue Devils, Caps Hoogeveen, Caribe, Drachten Diamonds, Knights,  Noord-West Friesland Seagulls, Northern Stars, en WHSC

Cluster Noord-Holland (AM Roy Vink)

Alcmaria Victrix, Bears, Cromtigers, Double Stars Heiloo, Flying Petrels, Herons, Odiz Frogs, Rangers, Red Stars Vitesse, Sullivan's Green Devils en Urbanus

Wedstrijdofficials cluster Noord-Holland: 
Frank de Neling - fdeneling@yahoo.com

Cluster Oost (AM Corinne van de Griendt)

Animals, Arnhem Rhinos, Blue Hawks, CUBS, Eagles, Giants, Hazenkamp, Hickory, High-Tech-Hitters, Radboud Rangers, Robur '58, Tex Town Tigers, Uitsmijters '55 en WSB

Cluster Rotterdam (AM Roy Vink)

Blue Hitters, Blue Stars, Euro Stars, Gophers, Hawks, Hellevoet Athletics, Islanders, Neptunus, Orioles, Portland Poema's, Rascals, Ridderkerk Rowdies, Rotterdam Unicorns, Saints, Schiedam, Spikes, Urban010, Vlaardingen Holy en Zwijndrecht