Indeling Terreincommissie

De accommodaties vormen een belangrijke pijler voor het spelen van honkbal en softbal. Niet alleen is het taartpuntige speelveld uniek in vergelijking met andere sporten, ook het onderhoud vraagt een andere discipline. De KNBSB wil verenigingen graag op allerlei manieren ondersteunen en adviseren als het gaat om aanleg, beheer en onderhoud van de accommodaties. De terreincommissie van de KNBSB speelt hier een belangrijke rol in.

Naam

Functie

Contact

Jack Heuts

Voorzitter (a.i.)

06-40253442 / jack.heuts@knbsb.nl 

Eric Beumer

Lid

06-11708364 / eric.beumer@knbsb.nl 

Ferry Nederstigt

Lid

06-29602472 / ferry.nederstigt@knbsb.nl 

Marten Buschman

Lid

06-55704832 / marten.buschman@knbsb.nl 

Hans Kunnen

Lid

06-22454387 / hans.kunnen@knbsb.nl 

Richard Rothengatter

Lid

06-36334090 / richard.rothengatter@knbsb.nl 

Bart v/d Heuvel

Lid

06-41644008  / bart.van.den.heuvel@knbsb.nl

Competitiezaken KNBSB

Secretariaat

competitie@knbsb.nl 


Contact: competitie@knbsb.nl 

Verwijzing