Clusterindelingen

De KNBSB-verenigingen zijn in 10 clusters ingedeeld. Een cluster is een geografisch gebonden groep van verenigingen. De samenstelling van de clusters wordt vierjaarlijks opnieuw door het bondsbestuur vastgesteld. Het doel van een cluster is te komen tot regionale samenwerking en een sportaanbod op maat verzorgen.

 

Cluster Amsterdam 

Accountmanager: Corinne van de Griendt

Clubs: Amstelveen Athletics, Amsterdam North Stars, Amsterdam Pirates, Badhoevedorp, Ban-Topa Future Stars, Boekaniers, Diamonds Amsterdam, DVH, OVVO, Quick Amsterdam, Thamen en TIW/Survivors 

Clustercoördinator Officials: Piet Sterk - (06) 51668710, pw.sterk@planet.nl

Download: Toekomstvisie Taskforce Amsterdam

Cluster Brabant-Oost/Limburg

Accountmanager: Gijs Selderijk

Clubs: All In, Cheetahs, Gemert, Indians, Maastricht, Meppers Eersel, MULO, Mustangs, Nuenen, Parkstad, PSV, Royals en Sittard Condors

Clustercoördinator Officials: Peter Brink - peter.brink@knbsb.nl


Cluster Brabant-West 

Accountmanager: Gijs Selderijk

Clubs: Batters, Boosters, Bullfighters, Cardinals, Ducks, Gryphons, Jeka, Kickers, ROEF!, Seven Hills, Stags, Starlights, Tilburg, Twins, Uden Red-Sox, Wizards of Boz en Zeeuwse Honk

Wedstrijdofficials: Jac van Riel - jackvanriel@home.nl

 

Cluster Den Haag

Accountmanager: Roy Vink

Clubs: Adegeest, Alphians, Biënto, Birds, Blue Birds, Braves, Catch, Hitmanics, Hygiéa, Power '66, Red Lions, Storks, VUC en Wassenaar.

Clustercoördinator Officials: Rob Tichelaar - rob.tichelaar@ziggo.nl

 

Cluster Haarlem

Accountmanager Gijs Selderijk

Clubs: Bloemendaal, BSM, DIO, DSS, Flags, Hoofddorp Pioniers, Kennemerland, Kinheim, Olympia Haarlem, Onze Gezellen, Rabbits, RCH-Pinguïns, Rooswijk, Schoten, Spaarnwoude, Sparks Haarlem, THB, United-DAVO, Vennep Flyers en ZSC'04.

Clustercoördinator Officials: Aad Otsen - aadotsen@gmail.com


Cluster Midden-Nederland

Accountmanager: Corinne van de Griendt

Clubs: Almere '90, Blue Socks, Centrals, Domstad Dodgers, Falcons, Green Hearts, Harriers, HCAW Bussum, Hilversum Hurricanes, Houten Dragons, Knickerbockers, Matchmakers, Moorfielders, Nieuwegein Diamonds, Panters, Phoenix, Quick Amersfoort, Red Caps Leusden, Scimitars, UVV, Vrijbuiters, Wombats, Wyck Lions en Zuidvogels

Clustercoördinator: Roy van de Wateringen - royvandewateringen@hotmail.com 

Cluster Noord

Accountmanager: Corinne van de Griendt

Clubs: Assen Pioneers, Bedrocks, Blokes, Blue Devils, Caps Hoogeveen, Caribe, Drachten Diamonds, Knights,  Noord-West Friesland Seagulls, Northern Stars, en WHSC

Clustercoördinator: Efrem Silvania - esilvania@xs4all.nl

Cluster Noord-Holland

Accountmanager: Roy Vink

Alcmaria Victrix, Bears, Cromtigers, Double Stars Heiloo, Flying Petrels, Herons, Odiz Frogs, Rangers, Red Stars Vitesse, Sullivan's Green Devils en Urbanus

Clustercoördinator: Mario Blaauw - marioblaauw@gmail.com

Cluster Oost

Accountmanager: Corinne van de Griendt

Clubs: Animals, Arnhem Rhinos, Blue Hawks, CUBS, Eagles, Giants, Hazenkamp, Hickory, High-Tech-Hitters, Radboud Rangers, Robur '58, Tex Town Tigers, Uitsmijters '55 en WSB

Clustercoördinator: Henny Jansen - hankejansen@hotmail.com

Cluster Rotterdam

Accountmanager: Roy Vink

Clubs: Blue Hitters, Euro Stars, Gophers, Hawks, Hellevoet Athletics, Islanders, Neptunus, Orioles, Portland Poema's, Rascals, Ridderkerk Rowdies, Rotterdam Unicorns, Saints, Schiedam, Spikes, Urban010, Vlaardingen Holy en Zwijndrecht

Clustercoördinator: Henk Meerleveld - henkmeerleveld@hotmail.com