Zaterdag 23 juni 2018

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 1666 Stokeind, MOERGESTEL 14:00 ROEF! FysioExpert Olympia Haarlem Lemstra, M. Dweelaard, B. Slinger, S. Stoovelaar, M.F.
Golden League 1667 Stokeind, MOERGESTEL 16:10 ROEF! FysioExpert Olympia Haarlem Dweelaard, B. Lemstra, M. Slinger, S. Stoovelaar, M.F.
Golden League 1686 Noordersportpark, HAARLEM 14:00 Sparks Haarlem DS1 DSS Gieskens, B.D. Nokkert, A. Drost, F.P. Berg, A. v/d
Golden League 1687 Noordersportpark, HAARLEM 16:10 Sparks Haarlem DS1 DSS Nokkert, A. Gieskens, B.D. Drost, F.P. Berg, A. v/d
Golden League 1706 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 15:00 Tex Town Tigers Terrasvogels Reus, P. Nielandt, B. Goorts, B.A.M.
Golden League 1707 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 17:10 Tex Town Tigers Terrasvogels Nielandt, B. Reus, P. Goorts, B.A.M.
Silver League 2074 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 14:00 De Glaskoning Twins DS1 BA Euro Stars DS1 Mens, A.J. Hubèr, P.T.
Silver League 2082 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 16:10 De Glaskoning Twins DS1 BA Euro Stars DS1 Hubèr, P.T. Mens, A.J.
Silver League 2013 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 14:00 Hoofddorp Pioniers DS1 Centrals DS1 Tichelaar, R. Eijpe, A.M.
Silver League 2021 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 16:10 Hoofddorp Pioniers DS1 Centrals DS1 Eijpe, A.M. Tichelaar, R.
Silver League 2031 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus DS1 UVV DS1 Rohan, L.A. Bouman, D.
Silver League 2039 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 16:10 Neptunus DS1 UVV DS1 Bouman, D. Rohan, L.A.
Silver League 2116 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen DS1 Amsterdam Pirates DS1 Horst, W. v/d Meurs, C. van
Silver League 2117 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 16:10 Onze Gezellen DS1 Amsterdam Pirates DS1 Meurs, C. van Horst, W. v/d
Silver League 2061 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort DS1 BA Birds DS1 Kieft, B. Rector, A.
Silver League 2069 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 16:10 Quick Amersfoort DS1 BA Birds DS1 Rector, A. Kieft, B.

Zondag 24 juni 2018

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 1764 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 15:00 Tex Town Tigers Talent Team Holland Prins, M.V. Hoeven, G.J. v/d Goorts, B.A.M.
Golden League 1765 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 17:10 Tex Town Tigers Talent Team Holland Hoeven, G.J. v/d Prins, M.V. Goorts, B.A.M.
1e klasse 29557 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 11:00 Twins DS2 Blue Angels Wassenaar DS1
1e klasse 29565 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 13:10 Twins DS2 Blue Angels Wassenaar DS1
1e klasse 29385 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 12:00 Gryphons DS1 Birds DS2
1e klasse 29393 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 14:10 Gryphons DS1 Birds DS2
1e klasse 29491 Noordersportpark, HAARLEM 12:00 Sparks Haarlem DS2 HCAW DS1
1e klasse 29499 Noordersportpark, HAARLEM 14:10 Sparks Haarlem DS2 HCAW DS1
1e klasse 29283 Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE 17:00 Catch DS1 Olympia Haarlem DS2
1e klasse 29291 Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE 19:10 Catch DS1 Olympia Haarlem DS2
1e klasse 29410 Steendijkpolder, MAASSLUIS 11:00 BA Gophers DS1 Domstad Dodgers DS1
1e klasse 29401 Steendijkpolder, MAASSLUIS 13:10 BA Gophers DS1 Domstad Dodgers DS1
1e klasse 29473 Stokeind, MOERGESTEL 12:00 ROEF! DS2 Orioles DS1
1e klasse 29482 Stokeind, MOERGESTEL 14:10 ROEF! DS2 Orioles DS1
1e klasse 29274 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 13:00 Caribe DS1 Cheetahs DS1
1e klasse 29265 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 15:10 Caribe DS1 Cheetahs DS1
1e klasse 29333 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 13:00 DVH DS1 Hilversum Hurricanes DS1
1e klasse 29342 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 15:10 DVH DS1 Hilversum Hurricanes DS1
1e klasse 29455 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 15:00 Red Lions DS1 VF Pirates DS1
1e klasse 29464 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 17:10 Red Lions DS1 VF Pirates DS1

Dinsdag 26 juni 2018

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 1726 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 20:00 FysioExpert Olympia Haarlem Sparks Haarlem DS1 Rohan, L.A. Dweelaard, B. Slinger, S. Bannink, H.H.

Donderdag 28 juni 2018

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 1727 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 20:00 FysioExpert Olympia Haarlem Sparks Haarlem DS1 Dweelaard, B. Rohan, L.A. Drost, F.P. Goorts, B.A.M.

Zaterdag 30 juni 2018

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 1728 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 14:00 FysioExpert Olympia Haarlem DSS Lemstra, M. Reus, P. Ueda, H. Berg, A. v/d
Golden League 1729 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 16:10 FysioExpert Olympia Haarlem DSS Reus, P. Lemstra, M. Ueda, H. Berg, A. v/d
Golden League 1670 Stokeind, MOERGESTEL 14:00 ROEF! Tex Town Tigers Rohan, L.A. Nokkert, A. De Smet, B. Hamers, M.A.J.
Golden League 1671 Stokeind, MOERGESTEL 16:10 ROEF! Tex Town Tigers Nokkert, A. Rohan, L.A. De Smet, B. Hamers, M.A.J.
Golden League 1750 Sportpark De Elta, SANTPOORT-ZUID 14:00 Terrasvogels Sparks Haarlem DS1 Hoeven, G.J. v/d Dweelaard, B. Goorts, B.A.M. Stoovelaar, M.F.
Golden League 1751 Sportpark De Elta, SANTPOORT-ZUID 16:10 Terrasvogels Sparks Haarlem DS1 Dweelaard, B. Hoeven, G.J. v/d Goorts, B.A.M. Stoovelaar, M.F.
Silver League 2122 Sportpark Ookmeer, AMSTERDAM 14:00 Amsterdam Pirates DS1 Quick Amersfoort DS1 Budding, F. Kieft, B.
Silver League 2131 Sportpark Ookmeer, AMSTERDAM 16:10 Amsterdam Pirates DS1 Quick Amersfoort DS1 Kieft, B. Budding, F.
Silver League 1966 Van Tuylpark, ZOETERMEER 14:00 BA Birds DS1 Hoofddorp Pioniers DS1 Tichelaar, R. Bouman, D.
Silver League 1974 Van Tuylpark, ZOETERMEER 16:10 BA Birds DS1 Hoofddorp Pioniers DS1 Bouman, D. Tichelaar, R.
Silver League 1998 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 14:00 Centrals DS1 Neptunus DS1 Eijpe, A.M.
Silver League 2006 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 16:10 Centrals DS1 Neptunus DS1 Eijpe, A.M.
Silver League 2042 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen DS1 De Glaskoning Twins DS1 Prins, M.V. Pavan, T.
Silver League 2050 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 16:10 Onze Gezellen DS1 De Glaskoning Twins DS1 Pavan, T. Prins, M.V.
Silver League 2095 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 14:00 UVV DS1 BA Euro Stars DS1 Horst, W. v/d Renswoude, J. van
Silver League 2103 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 16:10 UVV DS1 BA Euro Stars DS1 Renswoude, J. van Horst, W. v/d

Zondag 01 juli 2018

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 1776 Noordersportpark, HAARLEM 14:00 Talent Team Holland Sparks Haarlem DS1 Gieskens, B.D. Mens, A.J. Zaal-de Graaff, B.A. Houtkamp-Dijkstra, H.M.E.
Golden League 1777 Noordersportpark, HAARLEM 16:10 Talent Team Holland Sparks Haarlem DS1 Mens, A.J. Gieskens, B.D. Zaal-de Graaff, B.A. Houtkamp-Dijkstra, H.M.E.
1e klasse 29257 Van Tuylpark, ZOETERMEER 10:30 Birds DS2 Sparks Haarlem DS2
1e klasse 29249 Van Tuylpark, ZOETERMEER 12:40 Birds DS2 Sparks Haarlem DS2
1e klasse 29549 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 11:00 Blue Angels Wassenaar DS1 Catch DS1
1e klasse 29541 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 13:10 Blue Angels Wassenaar DS1 Catch DS1
1e klasse 29359 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 13:00 HCAW DS1 DSS DS2
1e klasse 29351 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 15:10 HCAW DS1 DSS DS2
1e klasse 29507 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 14:00 Olympia Haarlem DS2 Gryphons DS1
1e klasse 29515 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 16:10 Olympia Haarlem DS2 Gryphons DS1
1e klasse 29428 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 11:00 Orioles DS1 Red Lions DS1
1e klasse 29419 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 13:10 Orioles DS1 Red Lions DS1
1e klasse 29299 Sportpark De Haamen, BEEK 13:00 Cheetahs DS1 ROEF! DS2
1e klasse 29308 Sportpark De Haamen, BEEK 15:10 Cheetahs DS1 ROEF! DS2
1e klasse 29376 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 13:00 Hilversum Hurricanes DS1 Caribe DS1 Rector, A. Hubèr, P.T.
1e klasse 29367 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 15:10 Hilversum Hurricanes DS1 Caribe DS1 Hubèr, P.T. Rector, A.
1e klasse 29437 Sportpark Ookmeer, AMSTERDAM 13:00 VF Pirates DS1 BA Gophers DS1 Wijgers, F.L. Hees, W. van
1e klasse 29446 Sportpark Ookmeer, AMSTERDAM 15:10 VF Pirates DS1 BA Gophers DS1 Hees, W. van Wijgers, F.L.
1e klasse 29523 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 14:00 Domstad Dodgers DS1 DVH DS1 Merkx, R.J. Scoop, S.
1e klasse 29532 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 16:10 Domstad Dodgers DS1 DVH DS1 Scoop, S. Merkx, R.J.

Woensdag 04 juli 2018

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League (Oefenwedstrijden) 29105 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 19:30 Talent Team Holland nederland U22 Mens, A.J. Tichelaar, R.

Zaterdag 07 juli 2018

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 1668 Stokeind, MOERGESTEL 14:00 ROEF! DSS Hoeven, G.J. v/d Gieskens, B.D.
Golden League 1669 Stokeind, MOERGESTEL 16:10 ROEF! DSS Gieskens, B.D. Hoeven, G.J. v/d
Golden League 1748 Sportpark De Elta, SANTPOORT-ZUID 14:00 Terrasvogels FysioExpert Olympia Haarlem Prins, M.V. Nokkert, A.
Golden League 1749 Sportpark De Elta, SANTPOORT-ZUID 16:10 Terrasvogels FysioExpert Olympia Haarlem Nokkert, A. Prins, M.V.
Golden League 1708 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 15:00 Tex Town Tigers Sparks Haarlem DS1 Lemstra, M. Wever, A.P.J. de
Golden League 1709 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 17:10 Tex Town Tigers Sparks Haarlem DS1 Wever, A.P.J. de Lemstra, M.
Silver League 2106 Van Tuylpark, ZOETERMEER 14:00 BA Birds DS1 Amsterdam Pirates DS1 Hornstra, H. Wijgers, F.L.
Silver League 2107 Van Tuylpark, ZOETERMEER 16:10 BA Birds DS1 Amsterdam Pirates DS1 Wijgers, F.L. Hornstra, H.
Silver League 1983 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 BA Euro Stars DS1 Centrals DS1 Stoevelaar, R.W. Pavan, T.
Silver League 1991 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 16:10 BA Euro Stars DS1 Centrals DS1 Pavan, T. Stoevelaar, R.W.
Silver League 2014 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 14:00 Hoofddorp Pioniers DS1 Neptunus DS1 Hubèr, P.T. Rector, A.
Silver League 2022 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 16:10 Hoofddorp Pioniers DS1 Neptunus DS1 Rector, A. Hubèr, P.T.
Silver League 2047 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen DS1 UVV DS1 Mens, A.J. Eijpe, A.M.
Silver League 2055 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 16:10 Onze Gezellen DS1 UVV DS1 Eijpe, A.M. Mens, A.J.
Silver League 2062 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort DS1 De Glaskoning Twins DS1 Horst, W. v/d Tichelaar, R.
Silver League 2070 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 16:10 Quick Amersfoort DS1 De Glaskoning Twins DS1 Tichelaar, R. Horst, W. v/d
1e klasse 29266 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 14:30 Caribe DS1 DVH DS1
1e klasse 29275 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 16:40 Caribe DS1 DVH DS1

Zondag 08 juli 2018

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
1e klasse 29284 Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE 10:00 Catch DS1 Twins DS2
1e klasse 29292 Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE 12:10 Catch DS1 Twins DS2
1e klasse 29386 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 12:00 Gryphons DS1 Blue Angels Wassenaar DS1
1e klasse 29394 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 14:10 Gryphons DS1 Blue Angels Wassenaar DS1
1e klasse 29492 Noordersportpark, HAARLEM 12:00 Sparks Haarlem DS2 Olympia Haarlem DS2
1e klasse 29500 Noordersportpark, HAARLEM 14:10 Sparks Haarlem DS2 Olympia Haarlem DS2
1e klasse 29325 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS DS2 Birds DS2
1e klasse 29317 Pim Muliersportpark, HAARLEM 16:10 DSS DS2 Birds DS2
1e klasse 29402 Steendijkpolder, MAASSLUIS 11:00 BA Gophers DS1 Orioles DS1 Palm, S.H. de Merkx, R.J.
1e klasse 29411 Steendijkpolder, MAASSLUIS 13:10 BA Gophers DS1 Orioles DS1 Merkx, R.J. Palm, S.H. de
1e klasse 29483 Stokeind, MOERGESTEL 11:00 ROEF! DS2 Hilversum Hurricanes DS1
1e klasse 29474 Stokeind, MOERGESTEL 13:10 ROEF! DS2 Hilversum Hurricanes DS1
1e klasse 29447 Sportpark Ookmeer, AMSTERDAM 13:00 VF Pirates DS1 Domstad Dodgers DS1 Kieft, B. Renswoude, J. van
1e klasse 29438 Sportpark Ookmeer, AMSTERDAM 15:10 VF Pirates DS1 Domstad Dodgers DS1 Renswoude, J. van Kieft, B.
1e klasse 29456 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 15:00 Red Lions DS1 Cheetahs DS1 Gruppelaar, G. Hees, W. van
1e klasse 29465 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 17:10 Red Lions DS1 Cheetahs DS1 Hees, W. van Gruppelaar, G.