Aanstellingen softbal

Donderdag 09 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 12586 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 20:00 Thamen DS2 HCAW/Zuidvogels DS1
3e klasse 15063 Sportpark De Vork, HEERHUGOWAARD 19:00 Herons DS2 Spaarnwoude DS1
3e klasse 15087 Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE 19:00 Catch DS2 Schiedam DS2
4e klasse 14702 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 19:30 Hoofddorp Pioniers DS3 Vennep Flyers DS1

Vrijdag 10 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 13067 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 19:30 Onze Gezellen DS3 Flying Petrels DS1
2e klasse 13252 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 18:30 Euro Stars DS3 Birds DS2
2e klasse 13344 Sportcomplex Duyvestein, ROTTERDAM 18:30 Saints DS1 Euro Stars DS4
3e klasse 13108 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 19:00 Wombats DS1 Eagles DS1
3e klasse 15015 Pim Mulierstadion, HAARLEM 20:00 Kinheim DS1 Flags DS1
3e klasse 15103 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 19:00 Wassenaar DS2 Storks DS2
3e klasse 15079 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 19:30 Blue Birds DS2 Schiedam DS3
4e klasse 13059 Noordersportpark, HAARLEM 19:00 Sparks Haarlem DS3 Flying Petrels DS2
4e klasse 13326 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 19:30 Cromtigers DS1 Sullivan's Green Devils DS1
4e klasse 12687 Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE 19:00 Catch DS3 Storks DS3

Zaterdag 11 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
1e klasse 4459 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 14:30 Caribe DS1 Almere '90 DS1 Goorts, B.A.M. Hal, A.H. van
1e klasse 4467 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 16:40 Caribe DS1 Almere '90 DS1 Hal, A.H. van Goorts, B.A.M.
2e klasse 13220 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus DS2 Blue Birds DS1
2e klasse 12970 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 18:00 Schiedam DS1 Jeka DS1
2e klasse 12914 Sportcomplex De Leemput, SCHIJNDEL 18:30 Starlights DS1 Orioles DS2

Zondag 12 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
1e klasse 4587 Steendijkpolder, MAASSLUIS 12:00 Gophers DS1 Tex Town Tigers DS2 Horst, W. v/d Vliet, J. van
1e klasse 4595 Steendijkpolder, MAASSLUIS 14:10 Gophers DS1 Tex Town Tigers DS2 Vliet, J. van Horst, W. v/d
1e klasse 4635 Stokeind, MOERGESTEL 12:00 ROEF! DS2 HCAW/Zuidvogels DS1 Campenhout, D. van Hubèr, P.T.
1e klasse 4643 Stokeind, MOERGESTEL 14:10 ROEF! DS2 HCAW/Zuidvogels DS1 Hubèr, P.T. Campenhout, D. van
1e klasse 4491 Sportpark De Haamen, BEEK 13:00 Cheetahs DS1 Amsterdam Pirates DS2
1e klasse 4499 Sportpark De Haamen, BEEK 15:10 Cheetahs DS1 Amsterdam Pirates DS2
1e klasse 4571 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 13:00 Hilversum Hurricanes DS1 Ducks DS1
1e klasse 4579 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 15:10 Hilversum Hurricanes DS1 Ducks DS1
1e klasse 4683 Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE 13:00 Olympia Haarlem DS2 Catch DS1
1e klasse 4691 Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE 15:10 Olympia Haarlem DS2 Catch DS1
1e klasse 4651 Noordersportpark, HAARLEM 13:00 Sparks Haarlem DS2 Domstad Dodgers DS1 Palm, S.H. de Wijgers, F.L.
1e klasse 4659 Noordersportpark, HAARLEM 15:10 Sparks Haarlem DS2 Domstad Dodgers DS1 Wijgers, F.L. Palm, S.H. de
1e klasse 4603 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen DS2 DVH DS1 Fonkert, H.K. de Renswoude, J. van
1e klasse 4611 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 16:10 Onze Gezellen DS2 DVH DS1 Renswoude, J. van Fonkert, H.K. de
2e klasse 12673 Van Tuylpark, ZOETERMEER 10:30 Birds DS1 Thamen DS1
2e klasse 12989 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 11:00 Wassenaar DS1 Hoofddorp Pioniers DS2
2e klasse 12845 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 13:00 DVH DS2 Odiz Frogs DS1
2e klasse 12259 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 14:00 Almere '90 DS2 Storks DS1
2e klasse 12945 Sportpark De Lissevoort, NUENEN 11:00 Nuenen DS1 Gryphons DS1
2e klasse 13203 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 Euro Stars DS2 Cardinals DS1
3e klasse 12101 Sportpark De Langeleegte, VEENDAM 11:30 Blokes DS1 Tex Town Tigers DS3
3e klasse 12511 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 12:00 Caribe DS2 Northern Stars DS1
3e klasse 13151 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 15:00 Caribe DS3 Drachten Diamonds DS1
3e klasse 12578 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 10:30 Domstad Dodgers DS2 Zuidvogels DS2
3e klasse 12366 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 13:30 Radboud Rangers DS1 Blue Socks DS1
3e klasse 13271 Sportpark Bosstraat, SOEST 14:00 Knickerbockers DS1 Giants / High Tech Hitters DS1
3e klasse 15111 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 14:00 Adegeest DS2 Alphians DS1
3e klasse 12358 Kempenerrandweg, ETTEN-LEUR 11:00 Stags DS1 Red Lions DS2
3e klasse 12936 Sportcomplex Den Wielakker, BOXTEL 10:00 Ducks DS2 Gryphons DS2
3e klasse 12205 Sportpark Eikendonk, WAALWIJK 10:00 Kickers DS1 Blue Lions Tilburg DS1
3e klasse 12859 Basvelden, ZONHOVEN (BE) 11:00 Sunville Tigers DS1 Nuenen DS2
3e klasse 13176 Sportpark Limbricht, LIMBRICHT 14:00 Sittard Maastricht Cheetahs DS2
4e klasse 12905 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 16:00 Adegeest DS3 Orioles DS3
4e klasse 15201 Sportpark De Boshoek, PUTTE 11:00 Batters DS1 Ridderkerk Rowdies DS3

Maandag 13 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 13301 Sportcomplex De Dop, PURMEREND 18:30 Flying Petrels DS1 Alcmaria Victrix DS1
2e klasse 12100 Sportcomplex Bakestein, ZWIJNDRECHT 18:30 Zwijndrecht DS1 Centrals DS1
2e klasse 12398 Van Tuylpark, ZOETERMEER 20:00 Birds DS2 Gophers DS2
2e klasse 12922 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 20:15 UVV DS2 Saints DS1
3e klasse 12536 Sportpark Meentweide, HUIZEN 20:00 Zuidvogels DS2 Red Caps DS1
4e klasse 15183 Sportcomplex Mariënhoeve, WIJK BIJ DUURSTEDE 19:00 Wyck Lions DS1 Wombats DS2
4e klasse 12240 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 19:00 Odiz Frogs DS2 Sparks Haarlem DS3
4e klasse 14757 Noordersportpark, HAARLEM 19:00 Sparks Haarlem DS4 THB DS1
4e klasse 14713 Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP 20:00 Vennep Flyers DS1 Quick Amsterdam DS4

Dinsdag 14 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
3e klasse 15047 Sportpark Spaarndam, SPAARNDAM 19:00 Spaarnwoude DS1 Quick Amsterdam DS2
3e klasse 14999 Gem Sportpark Ter Specke, LISSE 20:00 Flags DS2 DSS DS4

Woensdag 15 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 12665 Pim Muliersportpark, HAARLEM 20:00 DSS DS3 Thamen DS2
3e klasse 15135 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 19:30 Schiedam DS3 Wassenaar DS2
4e klasse 15143 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 20:00 Hilversum Hurricanes DS3 Matchmakers DS1
4e klasse 13162 Sportcomplex De Dop, PURMEREND 19:00 Flying Petrels DS2 Cromtigers DS1
4e klasse 12786 Sportpark Markgouw, MONNICKENDAM 19:00 Sullivan's Green Devils DS1 Quick Amsterdam DS3
4e klasse 14724 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 19:30 Onze Gezellen DS4 Olympia Haarlem DS4
4e klasse 12510 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 19:00 Orioles DS3 Power'66 DS1

Donderdag 16 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
3e klasse 15039 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 20:00 RCH-Pinguins DS2 Herons DS2
3e klasse 13024 MSFA, HELLEVOETSLUIS 19:30 Hellevoet Athletics DS1 Islanders DS1
4e klasse 12321 Sportpark de Diemen, DIEMEN 19:00 TIW-Survivors DS2 Amsterdam North Stars DS1
4e klasse 14768 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 19:30 Thamen DS3 DVH DS3

Vrijdag 17 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 12810 Belgiëlaan (Europawijk), HAARLEM 18:30 DIO DS1 Quick Amersfoort DS2
2e klasse 12818 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 19:00 Quick Amsterdam DS1 Amsterdam Pirates DS3
2e klasse 13032 Sportpark Meentweide, HUIZEN 20:00 HCAW/Zuidvogels DS1 Herons/Sparks
2e klasse 12742 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 18:30 Euro Stars DS4 Ridderkerk Rowdies DS1
3e klasse 13276 Sportpark Horsterhoek, SCHALKHAAR 19:00 Eagles DS1 Giants / High Tech Hitters DS1
3e klasse 15012 Sportpark Het Vennewater, HEILOO 19:00 Double Stars Heiloo DS1 RCH-Pinguins DS1
3e klasse 14991 Gem Sportpark Ter Specke, LISSE 20:00 Flags DS1 Olympia Haarlem DS3
3e klasse 15095 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 19:00 Storks DS2 Adegeest DS2
4e klasse 13293 Kerketuin, ZWAAG 19:00 Urbanus DS1 Alcmaria Victrix DS2
4e klasse 14801 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 19:00 Almere '90 DS3 Hoofddorp Pioniers DS3
4e klasse 14812 Sportpark de Diemen, DIEMEN 20:00 TIW-Survivors DS1 Schoten DS1
4e klasse 13244 Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT 19:00 The Hawks/Rascals Birds DS3
4e klasse 15211 Sportcomplex Bakestein, ZWIJNDRECHT 19:00 Zwijndrecht DS2 Batters DS1

Zaterdag 18 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 617 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 14:00 Olympia Haarlem DS1 Amsterdam Pirates DS1 Hoeven, G.J. v/d Pavan, T. Stoovelaar, M.F.
Golden League 624 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 16:10 Olympia Haarlem DS1 Amsterdam Pirates DS1 Pavan, T. Hoeven, G.J. v/d Stoovelaar, M.F.
Golden League 533 Stokeind, MOERGESTEL 14:00 ROEF! Hoofddorp Pioniers Prins, M.V. Gieskens, B.D. Drunen, J.J. van Goorts, B.A.M.
Golden League 540 Stokeind, MOERGESTEL 16:10 ROEF! Hoofddorp Pioniers Gieskens, B.D. Prins, M.V. Drunen, J.J. van Goorts, B.A.M.
Golden League 645 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Terrasvogels Quick Amersfoort DS1 Reus, P. Dweelaard, B. Brun, L.H. van den
Golden League 652 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 16:10 Terrasvogels Quick Amersfoort DS1 Dweelaard, B. Reus, P. Brun, L.H. van den
Golden League 589 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 15:00 Tex Town Tigers Sparks Haarlem Rohan, L.A. Wever, A.P.J. de Hamers, M.A.J.
Golden League 596 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 17:10 Tex Town Tigers Sparks Haarlem Wever, A.P.J. de Rohan, L.A. Hamers, M.A.J.
Silver League 687 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 Euro Stars DS1 Onze Gezellen DS1 Eijpe, A.M. Gruppelaar, G.
Silver League 694 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 16:10 Euro Stars DS1 Onze Gezellen DS1 Gruppelaar, G. Eijpe, A.M.
Silver League 715 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus DS1 UVV DS1 Bouman, D. Hubèr, P.T.
Silver League 722 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 16:10 Neptunus DS1 UVV DS1 Hubèr, P.T. Bouman, D.
Silver League 704 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 14:00 Orioles DS1 DSS Budding, F. Fonkert, H.K. de
Silver League 711 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 16:10 Orioles DS1 DSS Fonkert, H.K. de Budding, F.
Silver League 743 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 14:00 Red Lions DS1 Twins Oosterhout Campenhout, D. van Horst, W. v/d
Silver League 750 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 16:10 Red Lions DS1 Twins Oosterhout Horst, W. v/d Campenhout, D. van
2e klasse 12496 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 11:30 Odiz Frogs DS1 Almere '90 DS2
2e klasse 13100 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 18:00 Orioles DS2 Euro Stars DS2
3e klasse 15119 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 15:00 Schiedam DS2 Blue Birds DS2
3e klasse 12298 Sportpark De Staakberg, BERGEN OP ZOOM 18:00 Wizards of Boz DS1 Euro Stars DS5
4e klasse 12426 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 18:30 Neptunus DS3 Catch DS3

Zondag 19 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
1e klasse 4523 Sportcomplex Den Wielakker, BOXTEL 12:00 Ducks DS1 Caribe DS1 Hees, M. van Hees, W. van
1e klasse 4531 Sportcomplex Den Wielakker, BOXTEL 14:10 Ducks DS1 Caribe DS1 Hees, W. van Hees, M. van
1e klasse 4667 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 12:00 Tex Town Tigers DS2 Sparks Haarlem DS2 Merkx, R.J. Goorts, B.A.M.
1e klasse 4675 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 14:10 Tex Town Tigers DS2 Sparks Haarlem DS2 Goorts, B.A.M. Merkx, R.J.
1e klasse 4619 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 13:00 Amsterdam Pirates DS2 Onze Gezellen DS2
1e klasse 4627 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 15:10 Amsterdam Pirates DS2 Onze Gezellen DS2
1e klasse 4539 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 13:00 DVH DS1 Olympia Haarlem DS2
1e klasse 4547 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 15:10 DVH DS1 Olympia Haarlem DS2
1e klasse 4555 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 13:00 HCAW/Zuidvogels DS1 Gophers DS1
1e klasse 4563 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 15:10 HCAW/Zuidvogels DS1 Gophers DS1
1e klasse 4715 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 14:00 Almere '90 DS1 Cheetahs DS1 Wijgers, F.L. Meijer, S.
1e klasse 4723 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 16:10 Almere '90 DS1 Cheetahs DS1 Meijer, S. Wijgers, F.L.
1e klasse 4699 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 14:00 Domstad Dodgers DS1 DSS DS2 Hal, A.H. van Palm, S.H. de
1e klasse 4707 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 16:10 Domstad Dodgers DS1 DSS DS2 Palm, S.H. de Hal, A.H. van
1e klasse 4475 Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE 14:30 Catch DS1 ROEF! DS2
1e klasse 4483 Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE 16:40 Catch DS1 ROEF! DS2
2e klasse 12255 Van Tuylpark, ZOETERMEER 10:30 Birds DS1 Storks DS1
2e klasse 12467 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 14:00 Thamen DS1 Adegeest DS1
2e klasse 13127 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 15:00 Hoofddorp Pioniers DS2 DVH DS2
2e klasse 12868 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 10:30 Jeka DS1 Nuenen DS1
2e klasse 12734 Sportpark De Rusheuvel, OSS 11:00 Cardinals DS1 Schiedam DS1
2e klasse 12891 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 14:30 Gryphons DS1 Neptunus DS2
2e klasse 12704 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 15:00 Blue Birds DS1 Starlights DS1
3e klasse 13230 t Kalverdijkje, LEEUWARDEN 11:00 Northern Stars DS1 Blokes DS1
3e klasse 13194 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 15:00 Caribe DS3 Caribe DS2
3e klasse 13153 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 15:00 Tex Town Tigers DS3 Drachten Diamonds DS1
3e klasse 12766 Sportpark De Maten, APELDOORN 11:00 WSB DS1 Radboud Rangers DS1
3e klasse 13014 Sportpark Bosstraat, SOEST 14:00 Knickerbockers DS1 Hilversum Hurricanes DS2
3e klasse 15071 Amerikalaan, ALPHEN AAN DEN RIJN 10:00 Alphians DS1 Red Lions DS3
3e klasse 13041 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 14:00 Red Lions DS2 Hellevoet Athletics DS1
3e klasse 12183 Sportpark De Haamen, BEEK 10:30 Cheetahs DS2 Ducks DS2
3e klasse 12390 Sportpark De Lissevoort, NUENEN 11:00 Nuenen DS2 Sittard Maastricht
3e klasse 12405 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 12:00 Gryphons DS2 Kickers DS1
3e klasse 12312 Gem. Sportpark, TILBURG 14:30 Blue Lions Tilburg DS1 Sunville Tigers DS1
4e klasse 12440 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 15:00 Storks DS3 Adegeest DS3
4e klasse 15251 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 10:00 Ridderkerk Rowdies DS3 Hellevoet Athletics DS2
4e klasse 15231 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 13:00 Ridderkerk Rowdies DS2 Blue Hitters DS1

Maandag 20 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 13142 Sportpark De Vork, HEERHUGOWAARD 18:30 Herons/Sparks DSS DS3
2e klasse 13066 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 19:30 Quick Amersfoort DS2 Flying Petrels DS1
2e klasse 13251 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 20:00 Centrals DS1 Birds DS2
3e klasse 12365 Burg.Buiningssportpark, LEUSDEN 19:00 Red Caps DS1 Blue Socks DS1
3e klasse 13107 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 20:00 Hilversum Hurricanes DS2 Eagles DS1
3e klasse 15056 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 19:30 Olympia Haarlem DS3 Kinheim DS1
3e klasse 15024 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 20:30 Quick Amsterdam DS2 RCH-Pinguins DS2
3e klasse 13023 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 19:00 Euro Stars DS5 Islanders DS1
4e klasse 15168 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 19:00 Wombats DS2 Red Caps DS2
4e klasse 13058 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 19:00 Quick Amsterdam DS3 Flying Petrels DS2
4e klasse 13325 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 19:30 Alcmaria Victrix DS2 Sullivan's Green Devils DS1
4e klasse 14758 Noordersportpark, HAARLEM 19:00 Sparks Haarlem DS4 Almere '90 DS3
4e klasse 14780 Sportcomplex Eindenhout, HAARLEM 19:00 THB DS1 TIW-Survivors DS1
4e klasse 14692 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 19:30 DVH DS3 Vennep Flyers DS1
4e klasse 12904 Van Tuylpark, ZOETERMEER 20:00 Birds DS3 Orioles DS3

Woensdag 22 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 12837 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 19:30 Alcmaria Victrix DS1 Onze Gezellen DS3
3e klasse 14984 Pim Muliersportpark, HAARLEM 20:00 DSS DS4 Flags DS1
4e klasse 15151 Sportpark De Zoom, WAGENINGEN 19:00 Matchmakers DS1 Wyck Lions DS1
4e klasse 15192 MFA de Meerpaal, HOUTEN 20:00 Houten Dragons DS1 Domstad Dodgers DS3
4e klasse 14747 v.d. Aartsportpark (S), HAARLEM 19:00 Schoten DS1 Onze Gezellen DS4
4e klasse 14791 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 19:30 Olympia Haarlem DS4 Thamen DS3
4e klasse 14736 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 20:30 Quick Amsterdam DS4 Hoofddorp Pioniers DS3
4e klasse 12686 Stokroosveld, 'S-GRAVENHAGE 19:00 Power'66 DS1 Storks DS3
4e klasse 15242 MSFA, HELLEVOETSLUIS 19:30 Hellevoet Athletics DS2 Zwijndrecht DS2

Donderdag 23 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 13267 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 20:00 Thamen DS2 DIO DS1

Vrijdag 24 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 12585 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 20:00 Amsterdam Pirates DS3 HCAW/Zuidvogels DS1
2e klasse 12393 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 18:30 Euro Stars DS3 Gophers DS2
2e klasse 13308 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 18:30 Ridderkerk Rowdies DS1 UVV DS2
3e klasse 15007 Sportpark Het Vennewater, HEILOO 19:00 Double Stars Heiloo DS1 Spaarnwoude DS1
3e klasse 15064 Sportpark De Vork, HEERHUGOWAARD 19:00 Herons DS2 Flags DS2
3e klasse 15104 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 19:00 Wassenaar DS2 Schiedam DS2
3e klasse 15080 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 19:30 Blue Birds DS2 Catch DS2
4e klasse 12320 Noordersportpark, HAARLEM 19:00 Sparks Haarlem DS3 Amsterdam North Stars DS1
4e klasse 12997 Kerketuin, ZWAAG 19:00 Urbanus DS1 TIW-Survivors DS2
4e klasse 12347 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 19:30 Cromtigers DS1 Odiz Frogs DS2
4e klasse 12881 Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT 19:00 The Hawks/Rascals Neptunus DS3

Zaterdag 25 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 477 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Amsterdam Pirates DS1 ROEF! Lemstra, M. Reus, P. Goorts, B.A.M. Houtkamp-Dijkstra, H.M.E.
Golden League 484 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 16:10 Amsterdam Pirates DS1 ROEF! Reus, P. Lemstra, M. Goorts, B.A.M. Houtkamp-Dijkstra, H.M.E.
Golden League 449 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 14:00 Hoofddorp Pioniers Terrasvogels Nielandt, B. Rohan, L.A. Steijger-Hogetoorn, R.C. Schuurman, R.
Golden League 456 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 16:10 Hoofddorp Pioniers Terrasvogels Rohan, L.A. Nielandt, B. Steijger-Hogetoorn, R.C. Schuurman, R.
Golden League 505 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort DS1 Tex Town Tigers Mens, A.J. Hoeven, G.J. v/d Bannink, H.H. Duin, D.
Golden League 512 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 16:10 Quick Amersfoort DS1 Tex Town Tigers Hoeven, G.J. v/d Mens, A.J. Bannink, H.H. Duin, D.
Golden League 561 Noordersportpark, HAARLEM 14:00 Sparks Haarlem Olympia Haarlem DS1 Dweelaard, B. Eijpe, A.M. Slinger, S. Stoovelaar, M.F.
Golden League 568 Noordersportpark, HAARLEM 16:10 Sparks Haarlem Olympia Haarlem DS1 Eijpe, A.M. Dweelaard, B. Slinger, S. Stoovelaar, M.F.
Silver League 729 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen DS1 DSS Wever, A.P.J. de Kieft, B.
Silver League 736 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 16:10 Onze Gezellen DS1 DSS Kieft, B. Wever, A.P.J. de
Silver League 701 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 14:00 Orioles DS1 Neptunus DS1 Gruppelaar, G. Renswoude, J. van
Silver League 708 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 16:10 Orioles DS1 Neptunus DS1 Renswoude, J. van Gruppelaar, G.
Silver League 757 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 14:00 Twins Oosterhout Euro Stars DS1 Pavan, T. Hubèr, P.T.
Silver League 764 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 16:10 Twins Oosterhout Euro Stars DS1 Hubèr, P.T. Pavan, T.
Silver League 771 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 14:00 UVV DS1 Red Lions DS1 Horst, W. v/d Fonkert, H.K. de
Silver League 778 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 16:10 UVV DS1 Red Lions DS1 Fonkert, H.K. de Horst, W. v/d
2e klasse 12969 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 13:30 Neptunus DS2 Jeka DS1
2e klasse 12944 Sportcomplex De Leemput, SCHIJNDEL 18:30 Starlights DS1 Gryphons DS1

Zondag 26 april 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
1e klasse 4588 Steendijkpolder, MAASSLUIS 11:00 Gophers DS1 Catch DS1 Stoevelaar, R.W. Wijgers, F.L.
1e klasse 4596 Steendijkpolder, MAASSLUIS 13:10 Gophers DS1 Catch DS1 Wijgers, F.L. Stoevelaar, R.W.
1e klasse 4636 Stokeind, MOERGESTEL 12:00 ROEF! DS2 DVH DS1 Hees, W. van Hees, M. van
1e klasse 4644 Stokeind, MOERGESTEL 14:10 ROEF! DS2 DVH DS1 Hees, M. van Hees, W. van
1e klasse 4460 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 13:00 Caribe DS1 Hilversum Hurricanes DS1
1e klasse 4468 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 15:10 Caribe DS1 Hilversum Hurricanes DS1
1e klasse 4492 Sportpark De Haamen, BEEK 13:00 Cheetahs DS1 Ducks DS1
1e klasse 4500 Sportpark De Haamen, BEEK 15:10 Cheetahs DS1 Ducks DS1
1e klasse 4684 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 13:00 Olympia Haarlem DS2 Amsterdam Pirates DS2 Merkx, R.J. Goorts, B.A.M.
1e klasse 4692 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 15:10 Olympia Haarlem DS2 Amsterdam Pirates DS2 Goorts, B.A.M. Merkx, R.J.
1e klasse 4652 Noordersportpark, HAARLEM 13:00 Sparks Haarlem DS2 HCAW/Zuidvogels DS1
1e klasse 4660 Noordersportpark, HAARLEM 15:10 Sparks Haarlem DS2 HCAW/Zuidvogels DS1
1e klasse 4604 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen DS2 Almere '90 DS1 Vliet, J. van Gieskens, B.D.
1e klasse 4612 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 16:10 Onze Gezellen DS2 Almere '90 DS1 Gieskens, B.D. Vliet, J. van
2e klasse 12844 Van Tuylpark, ZOETERMEER 10:30 Birds DS1 Odiz Frogs DS1
2e klasse 12258 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 12:00 Adegeest DS1 Storks DS1
2e klasse 12602 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 13:00 DVH DS2 Wassenaar DS1
2e klasse 12988 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 14:00 Almere '90 DS2 Hoofddorp Pioniers DS2
2e klasse 13202 Sportpark De Lissevoort, NUENEN 13:00 Nuenen DS1 Cardinals DS1
2e klasse 12728 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 Euro Stars DS2 Schiedam DS1
2e klasse 12913 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 15:00 Blue Birds DS1 Orioles DS2
3e klasse 12515 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 10:00 Caribe DS3 Northern Stars DS1
3e klasse 13229 Sportlaan, DRACHTEN 12:00 Drachten Diamonds DS1 Blokes DS1
3e klasse 13186 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 15:00 Tex Town Tigers DS3 Caribe DS2
3e klasse 12593 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 10:30 Domstad Dodgers DS2 WSB DS1
3e klasse 12552 Sportpark Slangenbeek, HENGELO OV 14:00 Giants / High Tech Hitters DS1 Wombats DS1
3e klasse 12760 Sportpark Bosstraat, SOEST 14:00 Knickerbockers DS1 Radboud Rangers DS1
3e klasse 15127 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 11:00 Red Lions DS3 Storks DS2
3e klasse 15112 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 17:30 Adegeest DS2 Schiedam DS3
3e klasse 13050 Kempenerrandweg, ETTEN-LEUR 11:00 Stags DS1 Hellevoet Athletics DS1
3e klasse 13336 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 15:00 Red Lions DS2 Wizards of Boz DS1
3e klasse 12182 Sportpark Eikendonk, WAALWIJK 10:00 Kickers DS1 Ducks DS2
3e klasse 13175 Sportpark De Lissevoort, NUENEN 11:00 Nuenen DS2 Cheetahs DS2
3e klasse 12935 Basvelden, ZONHOVEN (BE) 11:00 Sunville Tigers DS1 Gryphons DS2
3e klasse 12204 Sportpark Limbricht, LIMBRICHT 14:00 Sittard Maastricht Blue Lions Tilburg DS1
4e klasse 12425 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 15:00 Adegeest DS3 Catch DS3
4e klasse 15252 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 10:00 Ridderkerk Rowdies DS3 Ridderkerk Rowdies DS2
4e klasse 15202 Sportpark De Boshoek, PUTTE 11:00 Batters DS1 Blue Hitters DS1