26 september 2023
Het Algemeen Dagblad heeft de uitzendrechten voor het EK Honkbal bemachtigd. Alle wedstrijden van Team Kingdom of the Netherlands kun je van 24 september tot en met 1 oktober live op AD.nl zien. De wedstrijden worden door Ronald van Dam becommentarieert.
Voor het eerst in de geschiedenis wordt het EK Honkbal niet gratis aangeboden aan de Europese fans door WBSC Europe. Ze hebben besloten dit jaar de wedstrijden tegen betaling van € 24,95 aan te bieden op haar videoplatform. Voor fans van het Koninkrijksteam is er nu goed nieuws, want het Algemeen Dagblad heeft de uitzendrechten voor het EK Honkbal gekocht.
Het AD zendt de wedstrijden live en met Nederlands commentaar uit en iedereen met een abonnement op het AD (ook digitaal) kan deze wedstrijden en andere sportwedstrijden kijken. Een digitaal basis abonnement op het AD met maandelijkse opzegtermijn is vanaf € 2,15 per week beschikbaar. Sluit hier je abonnement af en bekijk de wedstrijden van het Koninkrijksteam op jacht naar de 25ste Europese titel en de vijfde titel op rij.
Heb je een al een (digitaal) abonnement op het AD of één van de andere kranten binnen de DPG-groep (Volkskrant, Het Parool, Trouw, BN de Stem, Brabants Dagblad, het ED, de Gelderlander, PZC, de Stentor en Tubantia), dan kun je de wedstrijden ook bekijken door op ad.nl in te loggen met je DPG media account.
De samenvattingen van de wedstrijden, interviews en de highlights zie je rondom het EK uiteraard op Honkbalsoftbal.tv en de wedstrijdverslagen lees je op Honkbalsoftbal.nl.