20 mei 2020
Op woensdag 22 april was de allereerste online BUBS/KNBSB spelregelquiz, met vakjury en bouwer van de quiz Ric Zwanenenberg en quizmaster Norbert van Oosterhout. Hoewel de quiz vooral bedoeld was om kennis op te frissen en gewoon voor ieders plezier, waren er toch een paar prijsjes te verdienen. De winnaars hebben inmiddels allemaal hun welverdiende geschenk in ontvangst genomen.
Ruim 300 deelnemers schakelden gedurende zeker anderhalf uur op 22 april in op het YouTubekanaal van de KNBSB. Gedurende anderhalve uur beantwoorden ze in vijf 'innings' oftewel vijf rondes telkens tien vragen. En die bleken voor velen toch moeilijker dan gedacht!
3e prijs: Op onderstaande foto zie je Pascal Beumers met de gesigneerde softbal door de speelsters van het Koninkrijksteam.
2e prijs: Op de foto hieronder zie je Tyler, de zoon van tweedeprijswinnaar Robert Marijn. Zij namen samen deel aan de quiz en wonnen het honkbalshirt van Oranje.
1e prijs: Tenslotte zie je ook Martin Evers, die de eerste prijs won, een splinternieuwe Baseball5 bucket! De winnaar van de quiz ontving de prijs uit handen van quizmaster Norbert op zijn werkplek bij de Haagse Brandweer.
Alle prijswinnaars: nogmaals van harte gefeliciteerd namens BUBS en de KNBSB en geniet van jullie prijzen!