Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 4727 | Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE | 19:30 | RCH-Pinguins | Oosterhout Twins | Timmermans, P. | Zwanenberg, H.A. |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 4739 | SportPark Dorrestein, AMERSFOORT | 14:00 | Quick Amersfoort | Hoofddorp Pioniers | Wessel, R. | Jong, J.G. de | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4805 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 10:30 | Sparks Haarlem H1 | Onze Gezellen H1 | Rekveld, J. | Lugt, Y.M. van der | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4806 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 13:00 | Onze Gezellen H1 | Storks H1 | Lugt, Y.M. van der | Englentina, E. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4645 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 14:00 | Hoofddorp Pioniers H2 | DSS/Kinheim H2 | Jones, F. | Zwanenberg, H.A. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4807 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 15:30 | Storks H1 | Sparks Haarlem H1 | Englentina, E. | Rekveld, J. | |||||
2e klasse (Oefenwedstrijden) | 4697 | Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT | 14:00 | Cromtigers H1 | Odiz Frogs H1 | Vries, E. de | Pladet, A. | |||||
3e klasse (Oefenwedstrijden) | 3945 | Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM | 14:00 | Amsterdam Pirates H3 | Storks H2 | Frolich, S. | Koch, J.J | |||||
Junioren Academies (Oefenwedstrijden) | 4620 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 10:00 | Rotterdam Unicorns HB U17-1 | Rabbits HB U17-1 | Zarakovitis, A. | Klink Logeman, J. | Boer, P. den | ||||
Junioren Academies (Oefenwedstrijden) | 4621 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 12:30 | Rotterdam Unicorns HB U17-1 | Rabbits HB U17-1 | Klink Logeman, J. | Zarakovitis, A. | Boer, P. den | ||||
Junioren Academies (Oefenwedstrijden) | 4616 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 10:00 | Scimitars HB U17-1 | Diamonds Amsterdam HB U17-1 | Volkers, F. | Eilering, W. | Otsen, A.G.A. | ||||
Junioren Academies (Oefenwedstrijden) | 4617 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 12:30 | Scimitars HB U17-1 | Diamonds Amsterdam HB U17-1 | Eilering, W. | Volkers, F. | Otsen, A.G.A. | ||||
Aspiranten Academies (Oefenwedstrijden) | 4622 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 10:00 | Rotterdam Unicorns HB U14-1 | Rabbits HB U14-1 | |||||||
Aspiranten Academies (Oefenwedstrijden) | 4623 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 12:00 | Rotterdam Unicorns HB U14-1 | Rabbits HB U14-1 | |||||||
Aspiranten Academies (Oefenwedstrijden) | 4618 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 10:00 | Scimitars HB U14-1 | Diamonds Amsterdam HB U14-1 | |||||||
Aspiranten Academies (Oefenwedstrijden) | 4619 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 12:00 | Scimitars HB U14-1 | Diamonds Amsterdam HB U14-1 | |||||||
UVV Frans van Elst Toernooi | 4755 | Sportpark De Paperclip, VLEUTEN | 11:00 | Curaçao Neptunus | UVV | Beltman, J. | Bentsnijder, J.L.A. | |||||
UVV Frans van Elst Toernooi | 4757 | Sportpark De Paperclip, VLEUTEN | 14:00 | Borgerhout Squirrels | Hamburg Knights | Bentsnijder, J.L.A. | Kleinmoedig, M.E. | |||||
UVV Frans van Elst Toernooi | 4756 | Sportpark De Paperclip, VLEUTEN | 17:00 | UVV | Hamburg Knights | Kleinmoedig, M.E. | Beltman, J. | |||||
Ringvaart Toernooi | 4728 | Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE | 10:30 | RCH-Pinguins | Amsterdam Pirates | Haan, P. de | Louisa, E.A. | |||||
Ringvaart Toernooi | 4730 | Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE | 12:15 | HCAW | DSS/Kinheim | Silvania, E.J. | Steijger, O.L.A. | |||||
Ringvaart Toernooi | 4729 | Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE | 14:00 | Amsterdam Pirates | HCAW | Louisa, E.A. | Haan, P. de | |||||
Ringvaart Toernooi | 4731 | Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE | 15:45 | DSS/Kinheim | RCH-Pinguins | Steijger, O.L.A. | Silvania, E.J. | |||||
Rob Noorlander Toernooi | 4637 | Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT | 10:00 | HCAW H3 | The Hawks H1 | Lahaut, I. | Pieters, E. | |||||
Rob Noorlander Toernooi | 4640 | Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT | 12:00 | Brasschaat Braves | HCAW H3 | Krutzen, J. | Janssens, B. | |||||
Rob Noorlander Toernooi | 4638 | Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT | 14:00 | The Hawks H1 | Jeka H1 | Pieters, E. | Lahaut, I. | |||||
Rob Noorlander Toernooi | 4639 | Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT | 16:00 | Jeka H1 | Brasschaat Braves | Janssens, B. | Krutzen, J. |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 4649 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 14:00 | Hoofddorp Pioniers | Quick Amersfoort | Zwanenberg, H.A. | Steijger, O.L.A. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4787 | Sportpark De Kiefthoek, BERGEN NH | 14:00 | Bears H1 | Onze Gezellen H1 | Rekveld, J. | Vries, E. de | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4703 | Pim Muliersportpark, HAARLEM | 14:00 | DSS/Kinheim H2 | Hoofddorp Pioniers H2 | Veen, R. | Bentsnijder, J. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4780 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 14:00 | Neptunus Tridents H2 | Euro Stars H1 | Grabijn, R. | Fischer, R. | |||||
2e klasse (Oefenwedstrijden) | 4581 | Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL | 10:30 | Thamen H1 | Zwijndrecht H1 | Paulina, S.A.E | Hooimeijer, F. | |||||
2e klasse (Oefenwedstrijden) | 4582 | Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL | 12:45 | Zwijndrecht H1 | Caribe H1 | Hooimeijer, F. | Gemeren, P. van | |||||
2e klasse (Oefenwedstrijden) | 3946 | Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM | 14:00 | Boekaniers H1 | Ridderkerk Rowdies H1 | Koch, J.J | Klokgieters, G.M. | |||||
2e klasse (Oefenwedstrijden) | 4583 | Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL | 15:00 | Caribe H1 | Thamen H1 | Gemeren, P. van | Paulina, S.A.E | |||||
UVV Frans van Elst Toernooi | 4759 | Sportpark De Paperclip, VLEUTEN | 11:00 | Hamburg Knights | Curaçao Neptunus | Elshof, N.J. | Beltman, J. | |||||
UVV Frans van Elst Toernooi | 4758 | Sportpark De Paperclip, VLEUTEN | 14:00 | Curaçao Neptunus | Borgerhout Squirrels | Bentsnijder, J.L.A. | Elshof, N.J. | |||||
UVV Frans van Elst Toernooi | 4760 | Sportpark De Paperclip, VLEUTEN | 17:00 | Borgerhout Squirrels | UVV | Beltman, J. | Bentsnijder, J.L.A. | |||||
Ringvaart Toernooi | 4732 | Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE | 10:30 | RCH-Pinguins | HCAW | Timmermans, P. | Has, R.C.H. | |||||
Ringvaart Toernooi | 4733 | Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE | 12:15 | Amsterdam Pirates | DSS/Kinheim | Louisa, E.A. | Haan, P. de | |||||
Ringvaart Toernooi | 4735 | Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE | 14:00 | Nummer 3 | Nummer 4 | Has, R.C.H. | Timmermans, P. | |||||
Ringvaart Toernooi | 4734 | Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE | 15:45 | Nummer 1 | Nummer 2 | Haan, P. de | Louisa, E.A. | |||||
Rob Noorlander Toernooi | 4643 | Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT | 15:00 | Nummer 1 | Nummer 2 | Kleinmoedig, M.E. | Tanke, F.M. | |||||
Rob Noorlander Toernooi | 4641 | Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT | 11:00 | Brasschaat Braves | The Hawks H1 | Tanke, F.M. | Krutzen, J. | |||||
Rob Noorlander Toernooi | 4642 | Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT | 13:00 | Jeka H1 | HCAW H2 | Krutzen, J. | Kleinmoedig, M.E. |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 7114 | SportPark Dorrestein, AMERSFOORT | 19:30 | Quick Amersfoort | Jeka H1 | Jong, J.G. de | Wateringen, R. van de |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4781 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 19:30 | Neptunus Tridents H2 | Brabant Twins H2 | Toet, M.J. | Most, F.E. van der | |||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 4818 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 17:00 | Tex Town Tigers H1 | Barracudas | Karg, Y. |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 4700 | Pim Mulierstadion, HAARLEM | 13:00 | DSS/Kinheim | Curaçao Neptunus | Silvania, E.J. | Flohr, B.L.A. | |||||
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 4837 | Pim Mulierstadion, HAARLEM | 15:30 | DSS/Kinheim | Curaçao Neptunus | Flohr, B.L.A. | Silvania, E.J. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 3940 | Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM | 14:00 | Amsterdam Pirates H2 | DSS/Kinheim H2 | Lugt, Y.M. van der | Steijger, O.L.A. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4810 | Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB | 14:00 | Brabant Twins H2 | Neptunus Tridents H2 | Krutzen, J. | Lahaut, I. | |||||
Junioren Academies (Oefenwedstrijden) | 4629 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 10:00 | Rabbits HB U17-1 | Scimitars HB U17-1 | Janssen, R. | Toledo, E. van | Bos, T. | ||||
Junioren Academies (Oefenwedstrijden) | 4630 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 12:30 | Rabbits HB U17-1 | Scimitars HB U17-1 | Toledo, E. van | Janssen, R. | Bos, T. | ||||
Junioren Academies (Oefenwedstrijden) | 4625 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 10:00 | Rotterdam Unicorns HB U17-1 | Diamonds Amsterdam HB U17-1 | Gemeren, P. van | Klink Logeman, J. | Haak, A.G. | ||||
Junioren Academies (Oefenwedstrijden) | 4626 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 12:30 | Rotterdam Unicorns HB U17-1 | Diamonds Amsterdam HB U17-1 | Klink Logeman, J. | Gemeren, P. van | Haak, A.G. | ||||
Aspiranten Academies (Oefenwedstrijden) | 4631 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 10:00 | Rabbits HB U14-1 | Scimitars HB U14-1 | |||||||
Aspiranten Academies (Oefenwedstrijden) | 4632 | Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM | 12:00 | Rabbits HB U14-1 | Scimitars HB U14-1 | |||||||
Aspiranten Academies (Oefenwedstrijden) | 4627 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 10:00 | Rotterdam Unicorns HB U14-1 | Diamonds Amsterdam HB U14-1 | |||||||
Aspiranten Academies (Oefenwedstrijden) | 4628 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 12:00 | Rotterdam Unicorns HB U14-1 | Diamonds Amsterdam HB U14-1 | |||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 4819 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 09:15 | Sparks Haarlem H1 | Onze Gezellen H1 | Karg, Y. | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 4822 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 11:10 | Barracudas | RCH-Pinguins | Oosterveld, T. | Beltman, J. | |||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 4821 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 13:10 | Bears H1 | Sparks Haarlem H1 | Keer, R. van de | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 4820 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 15:05 | RCH-Pinguins | Tex Town Tigers H1 | Beltman, J. | Karg, Y. | |||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 4823 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 17:00 | Onze Gezellen H1 | Bears H1 | Karg, Y. | ||||||
Hoofddorp Pioniers Toernooi | 4764 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 10:00 | Hoofddorp Pioniers | Storks H1 | Timmermans, P. | Englentina, E. | |||||
Hoofddorp Pioniers Toernooi | 4773 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 10:00 | Hoofddorp Pioniers H2 | Quick Amersfoort | Haan, P. de | Bentsnijder, J.L.A. | |||||
Hoofddorp Pioniers Toernooi | 4775 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 13:00 | Paderborn Untouchables | Hoboken Pioneers | Bentsnijder, J.L.A. | Louisa, E.A. | |||||
Hoofddorp Pioniers Toernooi | 4772 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 13:00 | Quick Amersfoort | Hamburg Knights | Englentina, E. | Has, R.C.H. | |||||
Hoofddorp Pioniers Toernooi | 4771 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 16:00 | Hamburg Knights | Hoofddorp Pioniers | Louisa, E.A. | Haan, P. de | |||||
Hoofddorp Pioniers Toernooi | 4774 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 16:00 | Hoofddorp Pioniers H2 | Paderborn Untouchables | Has, R.C.H. | Timmermans, P. |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4702 | Pim Muliersportpark, HAARLEM | 14:00 | DSS/Kinheim H2 | Amsterdam Pirates H2 | Elshof, N.J. | Zwanenberg, H.A. | |||||
2e klasse (Oefenwedstrijden) | 4606 | Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP | 13:00 | Vennep Flyers H1 | Falcons H1 | Klokgieters, G.M. | Lansing, G. | |||||
2e klasse (Oefenwedstrijden) | 4698 | Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT | 14:00 | Cromtigers H1 | Gryphons H1 | Bie, J.J. de | Gemeren, P. van | |||||
2e klasse (Oefenwedstrijden) | 4584 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 14:00 | HCAW H3 | Wombats H1 | Tanke, F.M. | Vries, E. de | |||||
2e klasse (Oefenwedstrijden) | 3936 | Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM | 14:00 | Schiedam H1 | Saints H1 | Pieters, E. | Janssens, B. | |||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 4824 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 09:45 | Nummer 3 Poule A | Nummer 3 Poule B | Keer, R. van de | Beltman, J. | |||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 4825 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 12:30 | Nummer 2 Poule A | Nummer 2 Poule B | Oosterveld, T. | ||||||
JCJ Mastenbroektoernooi | 4826 | Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE | 15:15 | Nummer 1 Poule A | Nummer 1 Poule B | Beltman, J. | Keer, R. van de | |||||
Hoofddorp Pioniers Toernooi | 4765 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 10:00 | Hoboken Pioneers | Storks H1 | Englentina, E. | Timmermans, P. | |||||
Hoofddorp Pioniers Toernooi | 4776 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 13:00 | Nummer 1 | Nummer 4 | Has, R.C.H. | Haan, P. de | |||||
Hoofddorp Pioniers Toernooi | 4777 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 13:00 | Nummer 2 | Nummer 3 | Timmermans, P. | Louisa, E.A. | |||||
Hoofddorp Pioniers Toernooi | 4813 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 16:00 | Nummer-5 | nummer-6 | Haan, P. de | Englentina, E. | |||||
Hoofddorp Pioniers Toernooi | 4778 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 16:00 | Winnaar Halve finale 1 | Winnaar Halve finale 2 | Louisa, E.A. | Has, R.C.H. |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2e klasse | 2297 | Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM | 19:30 | Boekaniers H1 | Flying Petrels H1 | Bie, J.J. de | Blaauw, M.E. | |||||
3e klasse | 2585 | Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM | 19:30 | Amsterdam Pirates H3 | Catch H1 | Most, F.E. van der | Grabijn, R. | |||||
3e klasse | 2558 | Pim Mulierstadion, HAARLEM | 19:30 | Kinheim H3 | Vlaardingen Holy H1 | Pladet, A. | Englentina, E. | |||||
3e klasse | 2409 | De Heihoef, EINDHOVEN | 19:30 | PSV H1 | Arnhem Rhinos H1 | |||||||
3e klasse | 4709 | Sportpark De Paperclip, VLEUTEN | 19:30 | UVV H2 | Giants H1 | |||||||
HCAW-Urbanustoernooi | 4746 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 20:00 | HCAW | Amsterdam Pirates | Flohr, B.L.A. | Wateringen, R. van de | |||||
Haarlem Series | 4799 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 19:30 | Onze Gezellen H1 | DSS/Kinheim | Rekveld, J. | Haan, P. de |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2e klasse | 2333 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 18:45 | HCAW H3 | Tex Town Tigers H1 | Janssens, B. | Koch, J.J | |||||
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 4754 | Sportpark De Paperclip, VLEUTEN | 14:00 | UVV | Hoofddorp Pioniers | Beltman, J. | Kleinmoedig, M.E. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4740 | Sportcomplex Lage Kant, BREDA | 10:00 | Jeka H1 | Euro Stars H1 | Lahaut, I. | Veen, R. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4741 | Sportcomplex Lage Kant, BREDA | 12:30 | Euro Stars H1 | Cologne Cardinals | Veen, R. | Fischer, R. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 9494 | Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM | 14:00 | Amsterdam Pirates H2 | Hoofddorp Pioniers H2 | |||||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4782 | Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM | 14:00 | Neptunus Tridents H2 | DSS/Kinheim H2 | Valpoort, M. | Lugt, Y.M. van der | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 423 | Sportpark Kerkehout, WASSENAAR | 14:00 | Wassenaar H1 | HCAW H2 | Krutzen, J. | Wessel, R. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4742 | Sportcomplex Lage Kant, BREDA | 15:00 | Cologne Cardinals | Jeka H1 | Fischer, R. | Lahaut, I. | |||||
HCAW-Urbanustoernooi | 4747 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 11:00 | Amsterdam Pirates | Curaçao Neptunus | Has, R.C.H. | Steijger, O.L.A. | |||||
HCAW-Urbanustoernooi | 4748 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 13:30 | Curaçao Neptunus | Oosterhout Twins | Steijger, O.L.A. | Silvania, E.J. | |||||
HCAW-Urbanustoernooi | 4749 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 16:00 | Oosterhout Twins | HCAW | Silvania, E.J. | Has, R.C.H. | |||||
Haarlem Series | 4801 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 10:00 | Sparks Haarlem H1 | RCH-Pinguins | Timmermans, P. | Jong, J.G. de | |||||
Haarlem Series | 4800 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 13:00 | DSS/Kinheim | Sparks Haarlem H1 | Jong, J.G. de | Louisa, E.A. | |||||
Haarlem Series | 4802 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 16:00 | RCH-Pinguins | Onze Gezellen H1 | Louisa, E.A. | Timmermans, P. | |||||
Instructional League | 3805 | Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM | 10:00 | Diamonds Amsterdam HB U17-1 | Rotterdam Unicorns HB U17-1 | Klink Logeman, J. | Toledo, E. van | Sterk, P. | ||||
Instructional League | 3806 | Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM | 12:30 | Diamonds Amsterdam HB U17-1 | Rotterdam Unicorns HB U17-1 | Toledo, E. van | Klink Logeman, J. | Sterk, P. | ||||
Instructional League | 3839 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 10:00 | Scimitars HB U17-1 | Rabbits HB U17-1 | Karg, Y. | Eilering, W. | Boer, P. den | ||||
Instructional League | 3840 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 12:30 | Scimitars HB U17-1 | Rabbits HB U17-1 | Eilering, W. | Karg, Y. | Boer, P. den |
Competitie | nr | Accommodatie | Tijdstip | Thuis | Uit | Plaat | 1e honk | 2e honk | 3e honk | Scorer papier | Scorer computer | Beoordelaar |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2e klasse | 2135 | SportPark Dorrestein, AMERSFOORT | 14:00 | Quick Amersfoort H2 | Euro Stars H2 | Koch, J.J | Klokgieters, G.M. | |||||
2e klasse | 2153 | Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM | 14:00 | Schiedam H1 | Zwijndrecht H1 | Lansing, G. | Toledo, E. van | |||||
2e klasse | 2117 | Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN | 14:30 | Gryphons H1 | WSB H1 | |||||||
2e klasse | 2144 | Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK | 14:30 | Ridderkerk Rowdies H1 | The Hawks H1 | Jones, F. | Pladet, A. | |||||
2e klasse | 2131 | Sportcomplex Duyvestein, ROTTERDAM | 14:30 | Saints H1 | Wombats H1 | |||||||
2e klasse | 2288 | MFA de Meerpaal, HOUTEN | 14:00 | Houten Dragons H1 | Bears H1 | Gemeren, P. van | Pieters, E. | |||||
2e klasse | 2360 | Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL | 14:00 | Thamen H1 | Vennep Flyers H1 | Paulina, S.A.E | Volkers, F. | |||||
2e klasse | 2306 | Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN | 14:30 | Caribe H1 | Cromtigers H1 | |||||||
3e klasse | 2531 | Amerikalaan, ALPHEN AAN DEN RIJN | 14:00 | Alphians H1 | RCH-Pinguins H2 | Bentsnijder, J. | Flohr, B.L.A. | |||||
3e klasse | 2603 | Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE | 14:00 | Storks H2 | Braves H1 | Janssen, R. | Frolich, S. | |||||
3e klasse | 2576 | Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK | 14:30 | Orioles H1 | SCPB'22 H1 | Hooimeijer, F. | Schoobaar, R. | |||||
3e klasse | 2401 | Sportcomplex Lage Kant, BREDA | 10:00 | Jeka H2 | Blue Lions Tilburg H1 | |||||||
3e klasse | 2393 | Sportpark Staddijk, NIJMEGEN | 14:30 | Hazenkamp H1 | Red Caps H1 | |||||||
3e klasse | 4586 | Sportcomplex Den Wielakker, BOXTEL | 15:00 | Ducks H1 | Grizzlies H1 | |||||||
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) | 4650 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 14:00 | Hoofddorp Pioniers | UVV | Haan, P. de | Mooren, R. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4646 | Sportpark Pioniers, HOOFDDORP | 13:00 | Hoofddorp Pioniers H2 | Storks H1 | Blaauw, M.E. | Toet, M.J. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 4704 | Pim Muliersportpark, HAARLEM | 14:00 | DSS/Kinheim H2 | Neptunus Tridents H2 | Vries, E. de | Tanke, F.M. | |||||
1e klasse (Oefenwedstrijden) | 424 | Sportpark Kerkehout, WASSENAAR | 14:00 | Wassenaar H1 | HCAW H2 | Wateringen, R. van de | Rekveld, J. | |||||
HCAW-Urbanustoernooi | 4751 | Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM | 12:30 | Amsterdam Pirates | Oosterhout Twins | Bentsnijder, J.L.A. | Elshof, N.J. | |||||
HCAW-Urbanustoernooi | 4750 | Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM | 15:00 | HCAW | Curaçao Neptunus | Elshof, N.J. | Bentsnijder, J.L.A. | |||||
Haarlem Series | 4803 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 12:00 | Onze Gezellen H1 | Sparks Haarlem H1 | Zwanenberg, H.A. | Wessel, R. | |||||
Haarlem Series | 4804 | Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM | 15:00 | DSS/Kinheim | RCH-Pinguins | Wessel, R. | Zwanenberg, H.A. |