Kampioenen 2022

Het vaststellen van een kampioen is per competitie bepaald in het Reglement van Wedstrijden Verenigingssport, Artikel 6.14. en/of de Competitiebepalingen.

Kampioenen 2022

  • Honkbal Senioren

    Klasse Team
    Honkbal Hoofdklasse HCAW H1
    Honkbal HK/1e klasse PILOT Quick Amersfoort H1
    Honkbal 1e klasse UVV H1
    Honkbal 2e klasse Bears H1
    Honkbal 3e klasse A Wombats H1
    Honkbal 3e klasse B Zwijndrecht H1
    Honkbal 4e klasse A Caribe H1
    Honkbal 4e klasse B Hazenkamp H2
    Honkbal 4e klasse C Onze Gezellen H3
    Honkbal 4e klasse D Euro Stars H3
    Honkbal 5e klasse A Domstad Dodgers H2
    Honkbal 5e klasse B Hellevoet Athletics H1
    Honkbal 5e klasse C Wassenaar H2
    Honkbal 5e klasse D Indians H1
    Honkbal 5e klasse E Amsterdam Pirates H5
    Honkbal 5e klasse F Robur '58 H1
    Honkbal 6e klasse A Thamen H3
    Honkbal 6e klasse B Batters H1 / Holy Gophers Combinatie H2
    Honkbal 6e klasse C Blokes H1 / Bedrocks H1
    Honkbal 6e klasse D Sparks Haarlem H2
    Honkbal 6e klasse E Uitsmijters '55 H1
    Honkbal 6e klasse F Ducks H2
    Honkbal 6e klasse G Mustangs H1
    Honkbal 6e klasse H Red Stars Vitesse H1
    Honkbal 7e klasse A Seven Hills H1
    Honkbal 7e klasse B Royals H3
  • Honkbal Jeugd

    Klasse Team
    Honkbal U21 - Instructional League Kennemerland Rabbits U17
    Honkbal U21 - 1e klasse Hoofddorp Pioniers U21-1
    Honkbal U21 - 2e klasse A Braves U21-1
    Honkbal U21 - 2e klasse B Ridderkerk Rowdies U21-1
    Honkbal U21 - 2e klasse C Almere U21-2
    Honkbal U21 - 2e klasse D Cheetahs U21-1 / Parkstad Lions U21-1/ PSV U21-1
    Honkbal U21 - 2e klasse E DSS U21-1
    Honkbal U21 - 3e klasse A Sittard Condors U21-1
    Honkbal U21 - 3e klasse B The Herons U21-2
    Honkbal U21 - 3e klasse C Blue Hawks Zwolle U21-1
    Honkbal U21 - 3e klasse D Orioles U21-1
    Honkbal U21 - 3e klasse E Kinheim U21-2
    Honkbal U21 - 3e klasse F Nieuwegein Diamonds U21-1
    Honkbal U21 - 3e klasse G Wizards of Boz U21-1
       
    Honkbal U15 - Instructional League Scimitars U14
    Honkbal U15 - 1e klasse A UVV U15-1
    Honkbal U15 - 2e klasse A Blue Lions Tilburg U15-1
    Honkbal U15 - 2e klasse B Catch U15-1
    Honkbal U15 - 2e klasse C Badhoevedorp U15-1
    Honkbal U15 - 2e klasse D Cardinals U15-1
    Honkbal U15 - 2e klasse E Houten Dragons U15-1
    Honkbal U15 - 2e klasse F Euro Stars U15-2
    Honkbal U15 - 2e klasse G Tex Town Tigers U15-1
    Honkbal U15 - 2e klasse H Alcmaria Victrix U15-1
    Honkbal U15 - 3e klasse A DSS U15-2
    Honkbal U15 - 3e klasse B Storks U15-2
    Honkbal U15 - 3e klasse C Hazenkamp U15-2
    Honkbal U15 - 3e klasse D Tex Town Tigers U15-2
    Honkbal U15 - 3e klasse E Cromtigers U15-2
    Honkbal U15 - 3e klasse F Zwijndrecht U15-1 / Blue Hitters U15-1
    Honkbal U15 - 3e klasse G Domstad Dodgers U15-1
    Honkbal U15 - 3e klasse H Thamen U15-3
    Honkbal U15 - 3e klasse I Drachten Diamonds U15-1
       
    Honkbal U12 - 1e klasse Neptunus U12-1
    Honkbal U12 - 2e klasse A - 1e deel Hoofddorp Pioniers U12-2
    Honkbal U12 - 2e klasse B - 1e deel Twins U12-1
    Honkbal U12 - 2e klasse C - 1e deel HCAW U12-2
    Honkbal U12 - 2e klasse D - 1e deel ROEF! U12-1
    Honkbal U12 - 2e klasse E - 1e deel Hoofddorp Pioniers U12-3
    Honkbal U12 - 2e klasse A Amsterdam North Stars U12-1
    Honkbal U12 - 2e klasse B Kinheim U12-1
    Honkbal U12 - 2e klasse C Hoofddorp Pioniers U12-2
    Honkbal U12 - 2e klasse D Hilversum Hurricanes U12-1
    Honkbal U12 - 2e klasse E HCAW U12-2
    Honkbal U12 - 2e klasse F Thamen U12-1
    Honkbal U12 - 2e klasse G BSC Almere U12-1 
    Honkbal U12 - 2e klasse H Red Lions U12-1
    Honkbal U12 - 2e klasse I Blue Birds U12-1
    Honkbal U12 - 2e klasse J Euro Stars U12-1
    Honkbal U12 - 2e klasse K Blue Lions Tilburg U12-1
    Honkbal U12 - 2e klasse L Cheetahs U12-1
    Honkbal U12 - 2e klasse M Gryphons U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse A - 1e deel Nuenen U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse B - 1e deel Catch U12-2
    Honkbal U12 - 3e klasse C - 1e deel WSB U12-1 / Robur'58 U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse D - 1e deel Schiedam U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse E - 1e deel Nieuwegein Diamonds U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse F - 1e deel Moorfielders U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse G - 1e deel Amsterdam Pirates U12-4
    Honkbal U12 - 3e klasse H - 1e deel Spikes U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse K - 1e deel Boosters U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse L - 1e deel Alcmaria Victrix U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse M - 1e deel Sittard Condors U12-2 / Maastricht U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse N - 1e deel Drachten Diamonds U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse P - 1e deel Amsterdam Capitals U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse A Double Stars Heiloo U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse B Urbanus U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse C Amsterdam Pirates U12-3 
    Honkbal U12 - 3e klasse D Kinheim U12-2
    Honkbal U12 - 3e klasse E BSM U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse F Thamen U12-2
    Honkbal U12 - 3e klasse G DVH U12-2
    Honkbal U12 - 3e klasse H Alphians U12-4
    Honkbal U12 - 3e klasse I Adegeest U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse J Blue Birds U12-2
    Honkbal U12 - 3e klasse K Braves U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse L Hellevoet Athletics U12-1 / Schiedam U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse M Ridderkerk Rowdies U12-2
    Honkbal U12 - 3e klasse N Wizards of Boz U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse O Nuenen U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse P Maastricht U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse Q Arnhem Rhinos U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse R Hazenkamp U12-2
    Honkbal U12 - 3e klasse S WSB U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse T Red Caps U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse U Firebirds BSC U12-1
    Honkbal U12 - 3e klasse V Drachten Diamonds U12-1
  • Fastpitch Softbal Senioren Dames

    Klasse Team
    Fastpitch Softbal Dames Hoofdklasse Olympia Haarlem DS1
    Fastpitch Softbal Dames 1e klasse Onze Gezellen DS2
    Fastpitch Softbal Dames 2e klasse Amsterdam Pirates DS2
    Fastpitch Softbal Dames 3e klasse weekend Roef! DS3
    Fastpitch Softbal Dames 3e klasse midweek-C Amsterdam Pirates DS3
    Fastpitch Softbal Dames 3e klasse midweek-D Sparks Haarlem DS4
    Fastpitch Softbal Dames 3e klasse midweek-E Zwijndrecht DS2
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse A Tex Town Tigers DS3
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse B Eagles DS1
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse C DVH DS2
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse D Rascals DS1
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse E Gryphons DS2
    Fastpitch Softbal Dames 5e klasse A Amsterdam North Stars DS1
    Fastpitch Softbal Dames 5e klasse B Flyers-BSM DS1
    Fastpitch Softbal Dames 5e klasse C Red Lions DS3
    Fastpitch Softbal Dames 5e klasse D Blue Hitters DS1
    Fastpitch Softbal Dames 5e klasse E Red Caps DS1
  • Fastpitch Softbal Senioren Heren

    Klasse Team
    Fastpitch Softbal Heren Hoofdklasse Olympia Haarlem HS1
    Fastpitch Softbal Heren 1e klasse A Quick Amersfoort HS2
    Fastpitch Softbal Heren 1e klasse B Thamen HS1
    Fastpitch Softbal Heren 1e klasse C Storks HS1
    Fastpitch Softbal Heren 1e klasse D Zwijndrecht HS1
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse A HCAW HS3 / Red Caps HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse B BSC Almere HS3
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse C Panters HS1
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse D Double Stars Heiloo HS1
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse E Badhoevedorp HS1
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse F BSC Almere HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse G Vennep Flyers HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse H Neptunus HS1
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse K Adegeest HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse L Wizards of Boz HS1
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse M Schoten HS2
  • Fastpitch Softbal Jeugd

    Klasse Team
    Softbal U21 - 1e klasse Dubbels Kinheim SB U21-1
    Softbal U21 - 1e klasse Enkels Poule A Blue Birds SB U21-1
    Softbal U21 - 1e klasse Enkels Poule B Twins SB U21-1
    Softbal U21 - 1e klasse Enkels Poule C Amsterdam Pirates SB U21-2
    Softbal U15 - 1e klasse Dubbels Kinheim SB U15-1
    Softbal U15 - 1e klasse Enkels A - 1e deel Hoofddorp Pioniers SB U15-1
    Softbal U15 - 1e klasse Enkels B - 1e deel Birds SB U15-2
    Softbal U15 - 1e klasse Enkels C - 1e deel Hilversum Hurricanes SB U15-1
    Softbal U15 - 1e klasse Enkels D - 1e deel Twins SB U15-1 / Gryphons SB U15-1
    Softbal U15 - 1e klasse Enkels A Amsterdam Pirates SB U15-1
    Softbal U15 - 1e klasse Enkels B Birds SB U15-2
    Softbal U15 - 1e klasse Enkels C Adegeest SB U15-1 / Kinheim SB U15-3
    Softbal U15 - 1e klasse Enkels D Centrals/Dragons SB U15-1
    Softbal U15 - 1e klasse Enkels E Cardinals SB U15-1
    Softbal U12 - 1e klasse Enkels A - 1e deel Neptunus SB U12-1
    Softbal U12 - 1e klasse Enkels B - 1e deel Jeka SB U12-1
    Softbal U12 - 1e klasse Enkels C - 1e deel Giants SB U12-1
    Softbal U12 - 1e klasse Enkels D - 1e deel The Herons SB U12-1
    Softbal U12 - 1e klasse A HCAW/Zuidvogels SB U12-1
    Softbal U12 - 1e klasse B Hoofddorp Pioniers SB U12-1
    Softbal U12 - 1e klasse C Alcmaria Victrix SB U12-1
    Softbal U12 - 1e klasse D UVV SB U12-1
    Softbal U12 - 1e klasse E Neptunus SB U12-1

Kampioenen 2021

  • Honkbal Senioren

    Klasse Team
    Honkbal Hoofdklasse L&D Amsterdam
    Honkbal 1e klasse Amsterdam Pirates H2
    Honkbal 2e klasse A Jeka H1
    Honkbal 2e klasse B HCAW H3
    Honkbal 3e klasse A Saints H1 / Storks H3
    Honkbal 3e klasse B Alcmaria Victrix H2 & Onze Gezellen
    Honkbal 4e klasse A RCH Pinguins H3
    Honkbal 4e klasse B Euro Stars H3
    Honkbal 4e klasse C Ducks H1
    Honkbal 4e klasse D Wombats H1
    Honkbal 5e klasse A DSS H4
    Honkbal 5e klasse B Gophers H1
    Honkbal 5e klasse C Stags H1
    Honkbal 5e klasse D Cheetahs H1
    Honkbal 5e klasse E Eagles H1
    Honkbal 6e klasse A Red Stars Vitesse H1
    Honkbal 6e klasse B Thamen H3
    Honkbal 6e klasse C DVH H4
    Honkbal 6e klasse D Orioles H2
    Honkbal 6e klasse E hellevoet Athletics H1
    Honkbal 6e klasse F Zeeuwse Honk H1
    Honkbal 6e klasse G Ducks H2
    Honkbal 6e klasse H Maastricht H2
    Honkbal 6e klasse I HCAW H5
    Honkbal 6e klasse J Bedrocks H1
    Honkbal 6e klasse K Blue Devils H1
    Honkbal 7e klasse A Cardinals H2
    Honkbal 7e klasse B Stags H2
  • Honkbal Jeugd

     

     Klasse

    Team

    Honkbal Junioren Instructional League

    Rotterdam Unicorns

    Honkbal Junioren 1e klasse A

    Giants JH1

    Honkbal Junioren 1e klasse B

    Storks JH1

    Honkbal Junioren 1e klasse C

    Alcmaria Victrix JH1

    Honkbal Junioren 2e klasse A

    Parkstad Lions JH1

    Honkbal Junioren 2e klasse B

    Kinheim JH1

    Honkbal Junioren 2e klasse C

    Schiedam JH1

    Honkbal Junioren 2e klasse D

    HCAW H3

    Honkbal Junioren 3e klasse A

    Vennep Flyers JH1

    Honkbal Junioren 3e klasse B

    Spikes JH1

    Honkbal Junioren 3e klasse C

    Cardinals JH2

    Honkbal Junioren 3e klasse D

    Uitsmijters '55 JH1

    Honkbal Junioren 3e klasse E

    Blue Socks JH1

    Honkbal Junioren 3e klasse G

    Drachten Diamonds JH1

    Honkbal Aspiranten Instructional League

    Kennemerland Rabbits AH1

    Honkbal Aspiranten 1e klasse A

    Hoofddorp Pioniers AH1

    Honkbal Aspiranten 2e klasse A

    Vennep Flyers AH1

    Honkbal Aspiranten 2e klasse B

    Birds Ah1

    Honkbal Aspiranten 2e klasse C

    Holy Gophers Combinatie AH1

    Honkbal Aspiranten 2e klasse D

    Caribe AH1

    Honkbal Aspiranten 2e klasse E

    Gryphons AH1 en Blue Lions Tilburg AH1

    Honkbal Aspiranten 3e klasse A

    The Herons AH1

    Honkbal Aspiranten 3e klasse B

    Hoofddorp Pioniers AH3

    Honkbal Aspiranten 3e klasse C

    Blue Birds AH3

    Honkbal Aspiranten 3e klasse D

    Batters AH1

    Honkbal Aspiranten 3e klasse E

    geen

    Honkbal Aspiranten 3e klasse F

    Uitsmijters '55 AH1

    Honkbal Aspiranten 3e klasse G

    Roef! AH1

    Honkbal Aspiranten 3e klasse H

    Nieuwegein Diamonds AH1

    Honkbal Aspiranten 3e klasse I

    Knickerbockers AH1

    Honkbal Aspiranten 3e klasse J

    Cheetahs AH1

    Honkbal Pupillen 1e klasse

    Neptunus PH1

    Honkbal Pupillen 2e klasse A

    Amsterdam North Stars PH1

    Honkbal Pupillen 2e klasse B

    Tex Town Tigers PH1

    Honkbal Pupillen 2e klasse C

    UVV PH2

    Honkbal Pupillen 2e klasse D

    Orioles PH1

    Honkbal Pupillen 2e klasse E

    Birds PH2

    Honkbal Pupillen 2e klasse F

    Hazenkamp PH1

    Honkbal Pupillen 2e klasse G

    Twins PH1

    Honkbal Pupillen 2e klasse H

    Kinheim PH1

    Honkbal Pupillen 2e klasse K

    DVH PH1

    Honkbal Pupillen 3e klasse A

    The Herons PH2

    Honkbal Pupillen 3e klasse B

    Giants PH2 en Uitsmijters '55 / Cubs PH1

     

    Honkbal Pupillen 3e klasse C

    H.S.V. The Flags PH1

    Honkbal Pupillen 3e klasse D

    Centrals PH1

    Honkbal Pupillen 3e klasse E

    Neptunus PH4

     

    Honkbal Pupillen 3e klasse F

    Blue Lions Tilburg PH2

    Honkbal Pupillen 3e klasse G

    Red Lions PH1

    Honkbal Pupillen 3e klasse H

    Amsterdam Pirates PH4

    Honkbal Pupillen 3e klasse K

    Mustangs PH1

    Honkbal Pupillen 3e klasse L

    Onze Gezellen PH2

    Honkbal Pupillen 3e klasse M

    Moorfielders PH1

    Honkbal Pupillen 3e klasse N

    Ridderkerk Rowdies PH1

    Honkbal Pupillen 3e klasse P

    Uden Red Sox PH1

    Honkbal Pupillen 3e klasse R

    RCH Pinguins PH1

    Honkbal Pupillen 3e klasse S

    Knights PH1

     

     

     

  • Fastpitch Softbal Senioren Dames

    Klasse Team
    Fastpitch Softbal Dames Hoofdklasse Olympia Haarlem
    Fastpitch Softbal Dames 1e klasse Neptunus
    Fastpitch Softbal Dames 2e klasse Sparks Haarlem DS2
    Fastpitch Softbal Dames 3e klasse A Birds DS1
    Fastpitch Softbal Dames 3e klasse B Roef! DS3
    Fastpitch Softbal Dames 3e klasse C Zwijndrecht DS1
    Fastpitch Softbal Dames 3e klasse D Sparks Haarlem DS3
    Fastpitch Softbal Dames 3e klasse E UVV DS2
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse A Giants / High Tech Hitters DS1
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse B Hilversum Hurricanes DS2
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse C Olympia Haarlem DS3
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse D Storks DS2
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse E Islanders DS1
    Fastpitch Softbal Dames 4e klasse F Twins-Blue Lions DS2
    Fastpitch Softbal Dames 5e klasse A Zuidvogels DS2
    Fastpitch Softbal Dames 5e klasse B Sparks Haarlem DS4
    Fastpitch Softbal Dames 5e klasse C Urbanus DS1
    Fastpitch Softbal Dames 5e klasse D Blue Hitters DS1
  • Fastpitch Softbal Senioren Heren

    Klasse Team
    Fastpitch Softbal Heren Hoofdklasse Alcmaria Victrix
    Fastpitch Softbal Heren 1e klasse A Nieuwegein Diamonds HS3
    Fastpitch Softbal Heren 1e klasse B Thamen HS1
    Fastpitch Softbal Heren 1e klasse C Onze Gezellen HS1
    Fastpitch Softbal Heren 1e klasse D Zwijndrecht HS1
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse A Quick Amersfoort HS4
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse B Blue Socks HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse C Red Caps HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse D United HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse E Amsterdam North Stars HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse F Odiz Frogs HS3
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse G Schoten HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse H Orioles HS2
    Fastpitch Softbal Heren 2e klasse K Vlaardingen Holy HS3
  • Fastpitch Softbal Jeugd

    Klasse Team
    Softbal Junioren 1e klasse Dubbels Olympia Haarlem JS1
    Softbal Junioren 1e klasse Enkels Poule A Dragons/Centrals JS1
    Softbal Junioren 1e klasse Enkels Poule B Kinheim JS1 & Onze Gezellen JS1
    Softbal Junioren 1e klasse Enkels Poule C Orioles JS2
    Softbal Aspiranten 1e klasse Dubbels Kinheim AS1
    Softbal Aspiranten 1e klasse Enkels A The Herons AS2
    Softbal Aspiranten 1e klasse Enkels B Kinheim AS3
    Softbal Aspiranten 1e klasse Enkels C UVV Draons AS1
    Softbal Aspiranten 1e klasse Enkels D Blue Birds AS1
    Softbal Aspiranten 1e klasse Enkels E Schiedam AS1
    Softbal Aspiranten 1e klasse Enkels F Jeka AS1
    Softbal Pupillen 1e klasse A Jeka PS1
    Softbal Pupillen 1e klasse B Hoofddorp Pioniers PS1
    Softbal Pupillen 1e klasse C Blue Birds PS1
    Softbal Pupillen 1e klasse D The Herons PS1
    Softbal Pupillen 1e klasse E Giants PS1

Kampioenen 2020

  • Honkbal Senioren

    Klasse en poule Kampioen(en)
    Hoofdklasse Geen kampioen aangewezen
    Overgangsklasse RCH-Pinguins H1
    Topklasse Poule A Jeka H1 & The Hawks H1
    Topklasse Poule B Alcmaria Victrix H1
    1e klasse Poule A Storks H3
    1e klasse Poule B Hazenkamp H1
    2e klasse Poule A Zwijndrecht H1
    2e klasse Poule B Centrals H1
    2e klasse Poule C Hazenkamp H2
    2e klasse Poule D RCH-Pinguins H3 & TIW-Survivors Diemen H1
    3e klasse Poule A - 7 innings Green Hearts H1
    3e klasse Poule B - 7 innings Gophers H1
    3e klasse Poule C - 7 innings Blue Hitters H1
    3e klasse Poule D - 7 innings Cheetahs H1
    3e klasse Poule E - 9 innings Adegeest H1
    3e klasse Poule F - 9 innings Falcons H1
    4e klasse Poule A Rangers H1
    4e klasse Poule B Flying Petrels H2
    4e klasse Poule C Thamen H3
    4e klasse Poule D Blokes H1
    4e klasse Poule E Robur'58 H2
    4e klasse Poule F Orioles H3
    4e klasse Poule G Islanders H2
    4e klasse Poule H Domstad Dodgers H4
    4e klasse Poule I Zeeuwse Honk H1
    4e klasse Poule J Hickory H1
    4e klasse Poule K All-In H1
    5e klasse Poule A Royals H3
    5e klasse Poule B Batters H1

     

  • Honkbal Jeugd

     

    Klasse en poule Kampioen(en)
    Instructional League Junioren Kennemerland Rabbits JH1
    Junioren 1e klasse Poule A Tex Town Tigers JH1
    Junioren 1e klasse Poule B Alphians JH1
    Junioren 2e klasse Poule A Onze Gezellen JH2
    Junioren 2e klasse Poule B Catch JH1
    Junioren 2e klasse Poule C Vrijbuiters JH1
    Junioren 2e klasse Poule D ROEF! JH1
    Junioren 3e klasse Poule A  Thamen JH1
    Junioren 3e klasse Poule B  Adegeest JH2
    Junioren 3e klasse Poule C Drachten Diamonds JH1
    Junioren 3e klasse Poule D Uitsmijters'55 JH1
    Junioren 3e klasse Poule E Cheetahs JH1
    Instructional League Aspiranten   Rotterdam Unicorns AH1
    Aspiranten 1e klasse Poule A Jeka AH1
    Aspiranten 1e klasse Poule B Kinheim AH1
    Aspiranten 1e klasse Poule C Storks AH1 & UVV AH1
    Aspiranten 2e klasse Poule A Onze Gezellen AH1
    Aspiranten 2e klasse Poule B HCAW AH1
    Aspiranten 2e klasse Poule C Hilversum Hurricanes AH1
    Aspiranten 2e klasse Poule D Portland Poema's AH1
    Aspiranten 2e klasse Poule E Cardinals AH2
    Aspiranten 3e klasse Poule A DSS AH2
    Aspiranten 3e klasse Poule B Thamen AH2
    Aspiranten 3e klasse Poule C Knickerbockers AH1
    Aspiranten 3e klasse Poule D Green Hearts AH1 & Houten Dragons AH1
    Aspiranten 3e klasse Poule E The Hawks AH1
    Aspiranten 3e klasse Poule F Caribe AH1
    Aspiranten 3e klasse Poule G Maastricht AH1
    Aspiranten 3e klasse Poule H Boosters AH1
    Aspiranten 3e klasse Poule I HSCN AH2
    Pupillen 1e klasse Poule A Neptunus PH1
    Pupillen 2e klasse Poule A The Hawks PH1 & Zwijndrecht PH1
    Pupillen 2e klasse Poule B Blue Birds PH1
    Pupillen 2e klasse Poule C Amsterdam North Stars PH1
    Pupillen 2e klasse Poule D Thamen PH2
    Pupillen 2e klasse Poule E Robur'58 PH1
    Pupillen 2e klasse Poule F Cardinals PH1
    Pupillen 3e klasse Poule A Alcmaria Victrix PH1 & The Herons PH2
    Pupillen 3e klasse Poule B Flying Petrels PH1
    Pupillen 3e klasse Poule C Kinheim PH2
    Pupillen 3e klasse Poule D Olympia Haarlem PH1
    Pupillen 3e klasse Poule E Amsterdam Pirates PH4
    Pupillen 3e klasse Poule F Quick Amersfoort PH1
    Pupillen 3e klasse Poule G Uitsmijters'55 / Cubs PH1
    Pupillen 3e klasse Poule H Phoenix PH1
    Pupillen 3e klasse Poule J UVV PH3
    Pupillen 3e klasse Poule K Caribe PH1
    Pupillen 3e klasse Poule L Maastricht PH1
    Pupillen 3e klasse Poule M HSCN PH2
    Pupillen 3e klasse Poule N Wizards of Boz PH1
    Pupillen 3e klasse Poule O Gophers PH1
    Pupillen 3e klasse Poule P Ridderkerk Rowdies PH1
    Pupillen 3e klasse Poule Q Catch PH1
    Pupillen 3e klasse Poule R Adegeest PH1

     

  • Fastpitch Softbal Senioren Dames

    Klasse en poule Kampioen(en)
    Golden League Geen kampioen aangewezen
    Silver League Neptunus DS1
    1e klasse Poule A Catch DS1
    1e klasse Poule B DVH DS1
    2e klasse Poule A (midweeks) HCAW/Zuidvogels DS1
    2e klasse Poule B (midweeks) Euro Stars DS4
    2e klasse Poule C (weekend) Adegeest DS1
    2e klasse Poule D (weekend) Euro Stars DS2
    3e klasse Poule A Blokes DS1
    3e klasse Poule B Eagles DS1
    3e klasse Poule C Flags DS1
    3e klasse Poule D Storks DS2
    3e klasse Poule E Islanders DS1
    3e klasse Poule F HSCN DS2
    4e klasse Poule A Red Caps DS2
    4e klasse Poule B Odiz Frogs DS2
    4e klasse Poule C THB DS1
    4e klasse Poule D The Hawks/Rascals DS1
    4e klasse Poule E Blue Hitters DS1 & Zwijndrecht DS2

     

  • Fastpitch Softbal Senioren Heren

    Klasse en poule Kampioen(en)
    1e klasse Poule A Quick Amersfoort HS1
    2e klasse Poule A Quick Amersfoort HS2
    2e klasse Poule B OVVO HS1
    2e klasse Poule C Schoten HS1
    2e klasse Poule D Adegeest HS1
    2e klasse Poule E Spikes HS1
    3e klasse Poule A Almere'90 HS1
    3e klasse Poule B Wombats HS2
    3e klasse Poule C Centrals HS1
    3e klasse Poule D Badhoevedorp HS1
    3e klasse Poule E Odiz Frogs HS3
    3e klasse Poule F United HS2
    3e klasse Poule G Schoten HS2
    3e klasse Poule H Orioles HS2
    3e klasse Poule K Blue Hitters HS1

     

  • Fastpitch Softbal Jeugd

    Klasse en poule Kampioen(en)
    Junioren 1e klasse dubbels Poule A Catch JS1
    Junioren 1e klasse enkels Poule A UVV JS2
    Junioren 1e klasse enkels Poule B Onze Gezellen JS2
    Junioren 1e klasse enkels Poule C Orioles JS1
    Aspiranten 1e klasse dubbels Poule A  Hoofddorp Pioniers AS1
    Aspiranten 1e klasse enkels Poule A Amsterdam Pirates AS1
    Aspiranten 1e klasse enkels Poule B  Gryphons AS1 & Quick Amersfoort AS1
    Aspiranten 1e klasse enkels Poule C  Blue Birds AS1
    Aspiranten 1e klasse enkels Poule D  UVV Dragons AS1
    Pupillen 1e klasse Poule A Giants PS1
    Pupillen 1e klasse Poule B Birds PS1
    Pupillen 1e klasse Poule C Cardinals PS1
    Pupillen 1e klasse Poule D Amsterdam Pirates PS1

     

Kampioensdiploma's

Download hieronder het kampioensdiploma voor jouw eigen team. Je kunt in de PDF de naam van jouw vereniging, de competitie (pupillen, aspiranten, senioren, etc.) en klasse (1e, 2e, 3e, etc.) aanpassen en dan het diploma afdrukken en uitdelen.

Het mooiste is om bij het invullen je 'Caps lock' even aan te zetten!

Diploma Honkbal
Diploma Softbal