Aanstellingen Honkbal

Zondag 09 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 22182 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 L&D Amsterdam Quick Amersfoort Haan, P. de Louisa, E.A. Bosschaart, A.M. Zaal-de Graaff, B.A. Hamers, M.A.J.
Hoofdklasse 22184 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:30 HCAW DSS/Kinheim Wateringen, R. van de Otsen, A.G.A. Elshof, N.J. Doornbosch, M.M.M. Steijger-Hogetoorn, R.C.
Hoofdklasse 22183 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 14:30 Silicon Storks Hoofddorp Pioniers Silvania, E.J. Eijsden, J. van Berkvens, W.A. Dijkhuizen, M. Slinger, S.
Hoofdklasse 22185 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 15:00 Twins Oosterhout Curaçao Neptunus Has, R.C.H. Groningen, S.K. van Schoobaar, R. Helms, R.W. Nelissen, H.
Overgangsklasse 22265 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers H2 Twins H2 Zwanenberg, H.A. Boer, P. den
Overgangsklasse 22260 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim H2 HCAW H2 Blaauw, M.E. Klokgieters, G.M. Blaauw, M.E.
Overgangsklasse 22264 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus Tridents H2 Amsterdam Pirates H2 Hensema, P.T. Toet, M.J.
Overgangsklasse 22261 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 14:00 RCH-Pinguins H1 Sparks Haarlem H1 Kooij, A.P. van der Beek, J.M. van Brink, P.E.
Overgangsklasse 22262 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 14:00 UVV H1 Euro Stars H1 Wessel, R. Nijhof, M.J.
Overgangsklasse 22263 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 14:00 Wassenaar H1 Onze Gezellen H1 Bentsnijder, J.L.A. Timmermans, P.
Topklasse 18562 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 14:00 Domstad Dodgers H1 Ridderkerk Rowdies H1
Topklasse 18556 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 14:00 Jeka H1 Storks H2
Topklasse 18568 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 14:30 Orioles H1 The Hawks H1 Jong, J.G. de Tanke, F.M.
Topklasse 18861 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 14:00 Cromtigers H1 Herons H1 Zwanenberg, H.A.
Topklasse 18843 Sportpark De Maten, APELDOORN 14:00 WSB H1 Tex Town Tigers H1
1e klasse 18891 Pim Mulierstadion, HAARLEM 09:30 Kinheim H4 Vlaardingen Holy H1
1e klasse 18840 Van Tuylpark, ZOETERMEER 14:30 Birds H1 Saints H1 Bie, J.J. de Uiterwijk Winkel, M.
1e klasse 18823 Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP 14:30 Vennep Flyers H1 Neptunus H3 Kleinmoedig, M.E. Dijkstra, F. Sterk, P.
1e klasse 20666 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 12:00 Almere '90 H1 Hazenkamp H1
1e klasse 20678 Gem. Sportpark, TILBURG 14:30 Blue Lions Tilburg H1 Zuidvogels H1
2e klasse 18560 Sportcomplex De Uiterwaard, GOUDA 14:00 Braves H1 Orioles H2
2e klasse 18554 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 15:00 HitManics H1 Wombats H1
2e klasse 20689 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 12:00 Centrals H1 Hilversum Hurricanes H1
2e klasse 20701 Burg.Buiningssportpark, LEUSDEN 14:30 Red Caps H1 Drachten Diamonds H1
2e klasse 22018 Stokeind, MOERGESTEL 14:30 ROEF! H1 MULO Schakenraad Advocaten
2e klasse 21987 Sportcomplex Den Wielakker, BOXTEL 15:00 Ducks H1 PSV H1
2e klasse 22002 Sportpark Graafseweg, BOXMEER 15:00 Royals H1 Hazenkamp H2
2e klasse 18563 Sportpark Het Vennewater, HEILOO 14:30 Double Stars Heiloo H1 RCH-Pinguins H3
2e klasse 18557 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 14:30 Odiz Frogs H1 Onze Gezellen H3
3e klasse 22019 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 10:00 Domstad Dodgers H3 Green Hearts H1
3e klasse 22003 Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP 10:30 Vennep Flyers H2 UVV H3
3e klasse 21988 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 13:00 Thamen H2 DVH H2
3e klasse 22914 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 10:00 Schiedam H3 Urban 010 H1
3e klasse 22906 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus H4 Gophers H1
3e klasse 20670 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 10:00 Ridderkerk Rowdies H3 Blue Hitters H1
3e klasse 20694 Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT 10:00 The Hawks H2 Schiedam H2
3e klasse 20682 MSFA, HELLEVOETSLUIS 14:00 Hellevoet Athletics H1 Stags H1
3e klasse 18567 Sportpark De Varenbeuk, HEERLEN 11:00 Parkstad Lions H1 Maastricht H1
3e klasse 18555 Sportpark Graafseweg, BOXMEER 11:00 Royals H2 PSV H2
3e klasse 18561 Sportpark De Haamen, BEEK 14:00 Cheetahs H1 Blue Lions Tilburg H2
3e klasse 18573 Sportpark Boshoven, WEERT 14:00 Indians H1 Gryphons H2
3e klasse 18111 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Amsterdam Pirates H4 RCH-Pinguins H4
3e klasse 18116 Perenpad, AMSTERDAM 14:30 Amsterdam North Stars H2 TIW-Survivors H2
3e klasse 18131 Gem Sportpark Ter Specke, LISSE 15:00 Flags H1 Wassenaar H2
3e klasse 19646 De Hoekelumse Eng, EDE GLD 14:00 Moorfielders H1 Eagles H1
3e klasse 18854 Sportpark Galecopperzoom, NIEUWEGEIN 14:00 Nieuwegein Diamonds H1 Wyck Lions H1
4e klasse 18570 Sportcomplex Groenoord, SCHAGEN 11:00 Rangers H1 Odiz Frogs H2
4e klasse 18558 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 14:30 Alcmaria Victrix H2 Red St. Vitesse H1
4e klasse 18564 Sportpark Markgouw, MONNICKENDAM 14:30 Sullivan's Green Devils H1 Double Stars Heiloo H2
4e klasse 18869 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 10:00 Hoofddorp Pioniers H5 Flying Petrels H2
4e klasse 18851 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen H4 TIW-Survivors H3
4e klasse 16456 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 10:00 Onze Gezellen H5 Alphians H2
4e klasse 16460 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 11:00 Quick Amsterdam H4 OVVO H1
4e klasse 18883 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 11:00 Caribe H3 Caribe H2
4e klasse 18847 Sportpark De Langeleegte, VEENDAM 14:00 Blokes H1 Blue Hawks H1
4e klasse 18832 t Kalverdijkje, LEEUWARDEN 14:00 Northern Stars H1 Knights H1
4e klasse 18815 Sportpark de Meerdijk, EMMEN 14:30 Bedrocks H1 WHSC H1
4e klasse 20661 Sportpark de Meerdijk, EMMEN 11:00 Bedrocks H2 CAPS H1
4e klasse 20672 Sportpark Koedijkslanden, MEPPEL 11:00 Blue Devils H1 Eagles H2
4e klasse 21002 Sportpark Peterskamp, ZWOLLE 11:00 Blue Hawks H2 CUBS H1
4e klasse 20696 Sportpark Orderbos, APELDOORN 13:00 Robur '58 H2 High Tech Hitters H1
4e klasse 18818 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 10:00 Neptunus H5 Saints H2
4e klasse 18835 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 10:00 Orioles H3 HitManics H2
4e klasse 18868 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 10:00 Storks H5 Braves H2
4e klasse 18886 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 11:00 Adegeest H2 Blue Birds H2
4e klasse 20686 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 10:00 Jeka H4 Orioles H4
4e klasse 20663 Sportpark Oldegaarde, ROTTERDAM 10:00 Portland Poema's H2 Islanders H2
4e klasse 20698 Sportlaan, MAASDAM 12:00 Blue Hitters H2 Zwijndrecht H2
4e klasse 18864 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 10:00 Quick Amersfoort H3 Nieuwegein Diamonds H2
4e klasse 18882 Sportpark Rauwenhof, TIEL 10:30 Panters H2 HCAW H4
4e klasse 18814 Beginweg, LELYSTAD 14:00 Falcons H2 Domstad Dodgers H4
4e klasse 18846 Sportpark Bosstraat, SOEST 14:00 Knickerbockers H1 Hilversum Hurricanes H2
4e klasse 20660 Sportcomplex Den Wielakker, BOXTEL 11:00 Ducks H2 Wizards of Boz H1
4e klasse 20695 Sportpark De Meeren, ZEVENBERGEN 11:00 Seven Hills H1 Kickers H1
4e klasse 21013 Sportpark De Oude Vaart, TERNEUZEN 14:00 Zeeuwse Honk H1 Blue Lions Tilburg H3
4e klasse 22915 Valkenhuizen, ARNHEM 14:30 Arnhem Rhinos H1 Radboud Rangers H1
4e klasse 18134 Sportpark Boshoven, WEERT 10:00 Indians H2 MULO H2
4e klasse 18119 Sportpark Kempen Campus, VELDHOVEN 11:00 All In H1 Meppers Eersel H1
4e klasse 18114 Sportpark De Lissevoort, NUENEN 11:00 Nuenen H1 Limburg White Sox H1
4e klasse 18129 Sportpark Limbricht, LIMBRICHT 11:00 Sittard Condors H1 Sharks Tongeren H1
5e klasse 22912 Sportpark De Groenendijkse Kampe, CUYK 10:30 Bullfighters H2 ROEF! H2
5e klasse 22908 Sportpark Moleneind, UDEN 11:00 Uden Red Sox H1 Royals H3
5e klasse 21984 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 10:00 Blue Birds H3 Batters H1
5e klasse 22015 Kempenerrandweg, ETTEN-LEUR 10:30 Stags H2 Orioles H5

Woensdag 12 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
1e klasse 19630 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 19:30 Onze Gezellen H2 Flying Petrels H1
Instructional League 28308 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 18:00 Rabbits JH1 Diamonds Amsterdam JH1 Bie, J.J. de Uiterwijk Winkel, M. Bos, T.

Donderdag 13 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 22189 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 19:30 Curaçao Neptunus HCAW Bosschaart, A.M. Wessel, R. Berkvens, W.A. Drunen, J.J. van Schuurman, R. Ras, R.
Hoofdklasse 22186 Pim Mulierstadion, HAARLEM 19:30 DSS/Kinheim Silicon Storks Haan, P. de Has, R.C.H. Groningen, S.K. van Dijkhuizen, M. Pieneman, K. Groningen Schinkel, F.K. van
Hoofdklasse 22187 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 19:30 Hoofddorp Pioniers L&D Amsterdam Louisa, E.A. Schoobaar, R. Bentsnijder, J.L.A. Duin, D. Brands, B. Bokern, P.B.
Hoofdklasse 22188 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 19:30 Quick Amersfoort Twins Oosterhout Silvania, E.J. Elshof, N.J. Otsen, A.G.A. Oosterhout, N.R. van Slinger, S. Linde, H.A. v/d

Vrijdag 14 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Overgangsklasse 22271 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 19:30 Hoofddorp Pioniers H2 HCAW H2 Flohr, B.L. Zwanenberg, H.A.
Topklasse 18580 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 19:30 Thamen H1 Orioles H1 Jong, J.G. de Toet, M.J. Groningen Schinkel, F.K. van
Topklasse 18947 Pim Mulierstadion, HAARLEM 19:30 DSS/Kinheim H3 Amsterdam Pirates H3 Krutzen, J.G.A. Englentina, E. Blaauw, M.E.
1e klasse 20714 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 19:30 Gryphons H1 Cardinals H1
3e klasse 18141 Pim Muliersportpark, HAARLEM 19:30 DSS H4 Almere '90 H3
3e klasse 18156 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 19:30 RCH-Pinguins H4 Adegeest H1

Zaterdag 15 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 22190 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 L&D Amsterdam Hoofddorp Pioniers Silvania, E.J. Wateringen, R. van de Bosschaart, A.M. Doornbosch, M.M.M. Duin, D.
Hoofdklasse 22191 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 14:00 Silicon Storks DSS/Kinheim Eijsden, J. van Bentsnijder, J.L.A. Louisa, E.A. Nelissen, H. Drunen, J.J. van
Hoofdklasse 22192 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:30 HCAW Curaçao Neptunus Groningen, S.K. van Flohr, B.L. Has, R.C.H. Brun, L.H. van den Zaal-de Graaff, B.A.
Hoofdklasse 22193 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 15:00 Twins Oosterhout Quick Amersfoort Berkvens, W.A. Haan, P. de Wessel, R. Schuurman, R. Hamers, M.A.J. Ras, R.
Overgangsklasse 22270 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus Tridents H2 Twins H2 Lahaut, I. Blaauw, M.E. Blaauw, M.E.
Overgangsklasse 22273 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen H1 UVV H1 Zwanenberg, H.A. Bentsnijder, J.
Overgangsklasse 22267 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 14:00 RCH-Pinguins H1 Euro Stars H1 Englentina, E. Stoop, E.M.
Overgangsklasse 22275 Noordersportpark, HAARLEM 14:00 Sparks Haarlem H1 DSS/Kinheim H2 Timmermans, P. Boer, P. den
Overgangsklasse 22269 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 14:00 Wassenaar H1 Amsterdam Pirates H2 Fischer, R. Toet, M.J.
1e klasse 18977 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:30 Neptunus H3 Kinheim H4 Nijhof, M.J. Krutzen, J.G.A.
3e klasse 17036 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 14:00 DVH H2 Domstad Dodgers H3
3e klasse 17020 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 19:30 UVV H3 Thamen H2
3e klasse 20706 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 10:30 Schiedam H2 Hellevoet Athletics H1
3e klasse 20742 Sportpark Oldegaarde, ROTTERDAM 13:55 Urban 010 / Rascals H2 The Hawks H2
3e klasse 18597 De Heihoef, EINDHOVEN 18:00 PSV H2 Starlights H1
3e klasse 18146 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 14:30 Cromtigers H2 Amsterdam North Stars H2
4e klasse 18576 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 15:00 Odiz Frogs H2 Sullivan's Green Devils H1
4e klasse 18588 Sportpark Puikman 3, CASTRICUM 17:30 Red St. Vitesse H1 Cromtigers H3
4e klasse 18937 Sportpark de Diemen, DIEMEN 14:00 TIW-Survivors H3 Rooswijk H2
4e klasse 18955 Pim Muliersportpark, HAARLEM 16:00 DSS H5 Alcmaria Victrix H3
4e klasse 16468 Beginweg, LELYSTAD 14:00 Falcons H3 Quick Amsterdam H4
4e klasse 18954 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 15:00 HitManics H2 Neptunus H5
4e klasse 18921 Sportcomplex De Uiterwaard, GOUDA 16:00 Braves H2 Alphians H1
4e klasse 20746 Sportpark de Koepel, OUDE-TONGE 15:00 Islanders H2 Blue Hitters H2
4e klasse 20722 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 16:00 Orioles H4 Hellevoet Athletics H2
4e klasse 20743 Sportpark De Staakberg, BERGEN OP ZOOM 16:00 Wizards of Boz H1 Seven Hills H1
5e klasse 22924 Stokeind, MOERGESTEL 18:00 ROEF! H2 Uden Red Sox H1
5e klasse 17016 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 11:30 HitManics H3 Blue Birds H3
Instructional League 27893 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 10:00 Rabbits JH1 Scimitars JH1 Langenkamp, F. Uiterwijk Winkel, M. Bos, T.
Instructional League 27892 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 12:30 Rabbits JH1 Scimitars JH1 Uiterwijk Winkel, M. Langenkamp, F. Bos, T.
Instructional League 27894 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 10:00 Rotterdam Unicorns JH1 Diamonds Amsterdam JH1 Dijkstra, F. Pieters, E. Sterk, P.
Instructional League 27895 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 12:30 Rotterdam Unicorns JH1 Diamonds Amsterdam JH1 Pieters, E. Dijkstra, F. Sterk, P.

Zondag 16 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 18720 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers L&D Amsterdam Otsen, A.G.A. Groningen, S.K. van Eijsden, J. van Drost, F.P. Hamers, M.A.J.
Hoofdklasse 18722 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Curaçao Neptunus HCAW Ficken, A. Louisa, E.A. Haan, P. de Wessel, S. Schuurman, R.
Hoofdklasse 18721 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort Twins Oosterhout Has, R.C.H. Silvania, E.J. Bentsnijder, J.L.A. Zaal-de Graaff, B.A. Bannink, H.H. Bokern, P.B.
Hoofdklasse 18719 Pim Mulierstadion, HAARLEM 14:30 DSS/Kinheim Silicon Storks Elshof, N.J. Berkvens, W.A. Wateringen, R. van de Helms, R.W. Stoovelaar, M.F.
Overgangsklasse 22272 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Amsterdam Pirates H2 Wassenaar H1 Blaauw, M.E. Nijhof, M.J. Blaauw, M.E.
Overgangsklasse 22266 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim H2 Sparks Haarlem H1 Hensema, P.T. Timmermans, P. Brandsma, Y.J.
Overgangsklasse 22274 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 Euro Stars H1 RCH-Pinguins H1 Wessel, R. Zwanenberg, H.A.
Overgangsklasse 22268 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 14:00 UVV H1 Onze Gezellen H1 Bosschaart, A.M. Boer, P. den
Overgangsklasse 22276 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:30 HCAW H2 Hoofddorp Pioniers H2 Klokgieters, G.M. Toet, M.J.
Overgangsklasse 22277 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 15:00 Twins H2 Neptunus Tridents H2 Stoop, E.M. Meer, H. van der
Topklasse 18592 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 14:30 Ridderkerk Rowdies H1 Jeka H1
Topklasse 18586 Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT 14:30 The Hawks H1 Domstad Dodgers H1
Topklasse 18598 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 17:00 Storks H2 Schiedam H1
Topklasse 18965 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 14:00 Alcmaria Victrix H1 HCAW H3
Topklasse 18897 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Boekaniers H1 Cromtigers H1 Most, F.E. van der Jong, J.G. de
Topklasse 18914 Sportpark De Vork, HEERHUGOWAARD 14:00 Herons H1 WSB H1
Topklasse 18929 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 14:30 Tex Town Tigers H1 Bears H1
1e klasse 18926 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 13:00 Storks H3 Flying Petrels H1 Jones, F. Janssen, R.
1e klasse 18941 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen H2 Birds H1 Pladet, A. Zarakovitis, A. Sterk, P.
1e klasse 18959 Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP 14:00 Saints H1 Vennep Flyers H1 Pers, R. Bie, J.J. de Haak, A.G.
1e klasse 18909 Sportcomplex Holy, VLAARDINGEN 14:30 Vlaardingen Holy H1 RCH-Pinguins H2 Kleinmoedig, M.E. Henry, R. Brink, P.E.
1e klasse 20738 Sportpark Meentweide, HUIZEN 14:00 Zuidvogels H1 Almere '90 H1 Fokkinga, D.J.
1e klasse 20749 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 14:30 Hazenkamp H1 Jeka H2
1e klasse 21713 Gem. Sportpark, TILBURG 15:00 Blue Lions Tilburg H1 Quick Amersfoort H2
2e klasse 18584 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 14:30 Blue Birds H1 Braves H1
2e klasse 18590 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 14:30 Orioles H2 HitManics H1
2e klasse 18596 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 14:30 Wombats H1 UVV H2
2e klasse 18578 Sportcomplex Bakestein, ZWIJNDRECHT 15:00 Zwijndrecht H1 Storks H4
2e klasse 20737 Sportpark Orderbos, APELDOORN 13:00 Robur '58 H1 Caribe H1
2e klasse 20713 Sportlaan, DRACHTEN 14:00 Drachten Diamonds H1 Centrals H1
2e klasse 20725 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 14:00 Hilversum Hurricanes H1 Hazenkamp H3
2e klasse 17035 De Heihoef, EINDHOVEN 14:00 PSV H1 ROEF! H1
2e klasse 17238 Sportcomplex Den Wielakker, BOXTEL 15:00 Ducks H1 Hazenkamp H2
2e klasse 17254 Sportpark Graafseweg, BOXMEER 15:00 Royals H1 MULO Schakenraad Advocaten
2e klasse 18587 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 09:30 Onze Gezellen H3 Hoofddorp Pioniers H3
2e klasse 18581 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 13:00 RCH-Pinguins H3 Odiz Frogs H1
2e klasse 18593 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 14:00 DVH H1 Quick Amsterdam H1
2e klasse 18575 Perenpad, AMSTERDAM 14:30 Amsterdam North Stars H1 Double Stars Heiloo H1
3e klasse 17005 Sportpark Rapijnen, LINSCHOTEN 11:00 Green Hearts H1 Vennep Flyers H2
3e klasse 22922 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 10:00 Ridderkerk Rowdies H2 Neptunus H4
3e klasse 22918 Sportpark Oldegaarde, ROTTERDAM 13:55 Urban 010 H1 Birds H2
3e klasse 22926 Steendijkpolder, MAASSLUIS 14:00 Gophers H1 Holy Gophers Combinatie H2
3e klasse 20730 Sportlaan, MAASDAM 14:00 Blue Hitters H1 Portland Poema's H1
3e klasse 20718 Kempenerrandweg, ETTEN-LEUR 14:30 Stags H1 Ridderkerk Rowdies H3
3e klasse 18591 Gem. Sportpark, TILBURG 10:30 Blue Lions Tilburg H2 Royals H2
3e klasse 18585 Sportpark West, MAASTRICHT 12:00 Maastricht H1 Cheetahs H1
3e klasse 18579 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 13:30 Gryphons H2 Parkstad Lions H1
3e klasse 18136 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 11:00 Wassenaar H2 Hoofddorp Pioniers H4
3e klasse 18151 Sportpark de Diemen, DIEMEN 14:00 TIW-Survivors H2 Amsterdam Pirates H4
3e klasse 18976 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 10:00 Almere '90 H4 Domstad Dodgers H2
3e klasse 18940 Sportcomplex Mariënhoeve, WIJK BIJ DUURSTEDE 12:00 Wyck Lions H1 Eagles H1
3e klasse 18908 Beginweg, LELYSTAD 14:00 Falcons H1 Blue Socks H1
3e klasse 18958 De Hoekelumse Eng, EDE GLD 14:00 Moorfielders H1 Houten Dragons H1
4e klasse 18582 Sportpark Het Vennewater, HEILOO 14:00 Double Stars Heiloo H2 Alcmaria Victrix H2
4e klasse 18594 Kerketuin, ZWAAG 14:30 Urbanus H1 Rooswijk H1
4e klasse 18905 Perenpad, AMSTERDAM 10:00 Amsterdam North Stars H3 Hoofddorp Pioniers H5
4e klasse 18973 Noordersportpark, HAARLEM 10:00 Sparks Haarlem H2 Terrasvogels H1
4e klasse 18922 Sportcomplex De Dop, PURMEREND 14:00 Flying Petrels H2 Onze Gezellen H4
4e klasse 16476 Amerikalaan, ALPHEN AAN DEN RIJN 10:00 Alphians H2 DVH H3
4e klasse 16472 Sportpark Middenmeer, AMSTERDAM 11:00 OVVO H1 Onze Gezellen H5
4e klasse 16488 Noordersportpark, HAARLEM 14:00 Sparks Haarlem H3 Quick Amsterdam H3
4e klasse 16480 Sportcomplex Schuilhoeve, BADHOEVEDORP 16:00 Badhoevedorp H1 Hoofddorp Pioniers H6
4e klasse 18918 Sportpark Rodenburg, LEEK 11:00 Knights H2 Blokes H1
4e klasse 18969 Sportcomplex Stadspark Winschote, WINSCHOTEN 13:00 WHSC H1 Caribe H3
4e klasse 18933 Sportpark Peterskamp, ZWOLLE 14:00 Blue Hawks H1 Northern Stars H1
4e klasse 18951 Sportpark Rodenburg, LEEK 14:00 Knights H1 Bedrocks H1
4e klasse 18901 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 15:00 Caribe H2 Pioneers H1
4e klasse 20744 Sportpark Koedijkslanden, MEPPEL 10:30 CAPS H1 Robur '58 H2
4e klasse 20732 Sportpark Horsterhoek, SCHALKHAAR 10:30 Eagles H2 Bedrocks H2
4e klasse 20720 Sportpark Peterskamp, ZWOLLE 11:00 Blue Hawks H2 Blue Devils H1
4e klasse 20708 Sportcentrum Un. Twente, ENSCHEDE 13:00 High Tech Hitters H1 CUBS H1
4e klasse 18904 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 10:00 Blue Birds H2 Storks H5
4e klasse 18972 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 10:00 Saints H2 Adegeest H2
4e klasse 20734 Sportpark de Koepel, OUDE-TONGE 10:00 Islanders H1 Portland Poema's H2
4e klasse 20710 Sportcomplex Bakestein, ZWIJNDRECHT 10:30 Zwijndrecht H2 Jeka H4
4e klasse 18968 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 10:00 Domstad Dodgers H4 Panters H2
4e klasse 18900 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 10:00 HCAW H4 Quick Amersfoort H3
4e klasse 18932 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 10:00 Hilversum Hurricanes H2 Houten Dragons H2
4e klasse 18950 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 10:30 Wombats H2 Falcons H2
4e klasse 18917 Sportpark Galecopperzoom, NIEUWEGEIN 11:00 Nieuwegein Diamonds H2 Knickerbockers H1
4e klasse 20719 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 10:00 Jeka H3 Blue Lions Tilburg H3
4e klasse 20707 Sportpark Eikendonk, WAALWIJK 13:00 Kickers H1 Twins H3
4e klasse 20731 Sportpark De Oude Vaart, TERNEUZEN 15:00 Zeeuwse Honk H1 Ducks H2
4e klasse 22919 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 11:00 Radboud Rangers H1 Cardinals H2
4e klasse 18149 Sportpark De Haamen, BEEK 10:30 Cheetahs H2 All In H1
4e klasse 18159 Herckenrodestraat, GENK (BE) 11:00 Limburg White Sox H1 Nuenen H2
4e klasse 18139 Sportpark Rivierensingel, HELMOND 11:00 MULO H2 Sittard Condors H1
4e klasse 18154 Sportpark Postelseweg, EERSEL 11:00 Meppers Eersel H1 Nuenen H1
5e klasse 22928 Sportpark Graafseweg, BOXMEER 10:30 Royals H3 GHSV H1
5e klasse 22920 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 11:00 Gryphons H3 Bullfighters H2
5e klasse 17001 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 10:00 Orioles H5 Neptunus H6
5e klasse 17032 Sportpark De Boshoek, PUTTE 14:30 Batters H1 Stags H2

Maandag 17 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
4e klasse 16512 Pim Muliersportpark, HAARLEM 20:00 DSS H6 Sparks Haarlem H3

Woensdag 19 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
4e klasse 20683 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 19:00 Twins H3 Jeka H3

Donderdag 20 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 18723 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 19:30 L&D Amsterdam DSS/Kinheim Has, R.C.H. Rekveld, J. Elshof, N.J. Helms, R.W. Duin, D. Brink, P.E.
Hoofdklasse 18725 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 19:30 Quick Amersfoort Curaçao Neptunus Beltman, J. Bosschaart, A.M. Groningen, S.K. van Pieneman, K. Schuurman, R. Bokern, P.B.
Hoofdklasse 18724 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 19:30 Silicon Storks HCAW Berkvens, W.A. Silvania, E.J. Haan, P. de Hamers, M.A.J. Oosterhout, N.R. van Ras, R.
Hoofdklasse 18726 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 19:30 Twins Oosterhout Hoofddorp Pioniers Louisa, E.A. Bentsnijder, J.L.A. Ficken, A. Bannink, H.H. Drunen, J.J. van Groningen Schinkel, F.K. van

Vrijdag 21 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Overgangsklasse 22278 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 19:30 Amsterdam Pirates H2 UVV H1 Lahaut, I. Blaauw, M.E. Blaauw, M.E.
Overgangsklasse 22282 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 19:30 Neptunus Tridents H2 Hoofddorp Pioniers H2 Flohr, B.L. Boer, P. den
Topklasse 18981 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 19:30 Amsterdam Pirates H3 Tex Town Tigers H1 Jong, J.G. de Krutzen, J.G.A. Bokern, P.B.
Topklasse 19051 Pim Mulierstadion, HAARLEM 19:30 DSS/Kinheim H3 Alcmaria Victrix H1 Most, F.E. van der Englentina, E.
1e klasse 19045 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 19:30 RCH-Pinguins H2 Kinheim H4
2e klasse 18602 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 19:30 UVV H2 Orioles H2
3e klasse 18181 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 18:30 Hoofddorp Pioniers H4 Flags H1
4e klasse 19006 Sportpark Nieuw Rooswijk, VELSEN-NOORD 19:00 Rooswijk H2 Flying Petrels H2
4e klasse 16492 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 19:30 Thamen H3 Badhoevedorp H1
5e klasse 17064 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 19:00 Neptunus H6 Stags H2

Zaterdag 22 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 18729 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers Twins Oosterhout Groningen, S.K. van Schoobaar, R. Has, R.C.H. Slinger, S. Houtkamp-Dijkstra, H.M.E. Bokern, P.B.
Hoofdklasse 18730 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Curaçao Neptunus Quick Amersfoort Bosschaart, A.M. Eijsden, J. van Wessel, R. Dijkhuizen, M. Steijger-Hogetoorn, R.C. Groningen Schinkel, F.K. van
Hoofdklasse 18731 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 L&D Amsterdam DSS/Kinheim Haan, P. de Louisa, E.A. Bentsnijder, J.L.A. Wessel, S. Nelissen, H.
Hoofdklasse 18727 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:30 HCAW Silicon Storks Otsen, A.G.A. Wateringen, R. van de Beltman, J. Doornbosch, M.M.M. Duin, D. Brink, P.E.
Overgangsklasse 22280 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 Euro Stars H1 DSS/Kinheim H2 Englentina, E. Stoop, E.M.
Overgangsklasse 22279 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen H1 RCH-Pinguins H1 Vries, E. de Fischer, R. Brandsma, Y.J.
Overgangsklasse 22281 Noordersportpark, HAARLEM 14:00 Sparks Haarlem H1 HCAW H2 Boer, P. den Ficken, A.
Overgangsklasse 22283 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 15:00 Twins H2 Wassenaar H1 Timmermans, P. Zwanenberg, H.A. Ras, R.
2e klasse 18620 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 14:30 Storks H4 Almere '90 H2 Krutzen, J.G.A. Janssen, R.
2e klasse 20772 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 14:30 Hazenkamp H3 Drachten Diamonds H1
2e klasse 18605 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 18:00 Hoofddorp Pioniers H3 RCH-Pinguins H3 Kleinmoedig, M.E. Pieters, E.
3e klasse 17052 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 19:00 Thamen H2 Green Hearts H1
3e klasse 17083 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 19:30 UVV H3 DVH H2
3e klasse 22938 Van Tuylpark, ZOETERMEER 14:00 Birds H2 Schiedam H3
3e klasse 20753 Sportpark Oldegaarde, ROTTERDAM 14:00 Portland Poema's H1 Stags H1
4e klasse 18606 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 17:00 Cromtigers H3 Double Stars Heiloo H2
4e klasse 18600 Sportpark Nieuw Rooswijk, VELSEN-NOORD 19:00 Rooswijk H1 Red St. Vitesse H1
4e klasse 18989 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 17:00 Alcmaria Victrix H3 TIW-Survivors H3
4e klasse 19059 Pim Muliersportpark, HAARLEM 18:00 DSS H5 Sparks Haarlem H2
4e klasse 16500 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 10:00 DVH H3 OVVO H1
4e klasse 19058 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 15:00 HitManics H2 Saints H2
4e klasse 20769 MSFA, HELLEVOETSLUIS 13:00 Hellevoet Athletics H2 Zwijndrecht H2
4e klasse 19001 MFA de Meerpaal, HOUTEN 14:00 Houten Dragons H2 Nieuwegein Diamonds H2
5e klasse 17079 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 11:00 HitManics H3 Batters H1
Instructional League 27896 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 10:00 Rabbits JH1 Rotterdam Unicorns JH1 Pladet, A. Jones, F. Bos, T.
Instructional League 27897 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 12:30 Rabbits JH1 Rotterdam Unicorns JH1 Jones, F. Pladet, A. Bos, T.
Instructional League 27898 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 10:00 Scimitars JH1 Diamonds Amsterdam JH1 Zarakovitis, A. Henry, R. Sterk, P.
Instructional League 27899 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 12:30 Scimitars JH1 Diamonds Amsterdam JH1 Henry, R. Zarakovitis, A. Sterk, P.

Zondag 23 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 18728 Pim Mulierstadion, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim L&D Amsterdam Silvania, E.J. Bosschaart, A.M. Eijsden, J. van Tanke, S. Stoovelaar, M.F.
Hoofdklasse 18733 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort Curaçao Neptunus Elshof, N.J. Flohr, B.L. Berkvens, W.A. Helms, R.W. Wessel, S. Kuipers, J.M.
Hoofdklasse 18732 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 14:30 Silicon Storks HCAW Ficken, A. Wessel, R. Schoobaar, R. Nelissen, H. Steijger-Hogetoorn, R.C.
Hoofdklasse 18734 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 15:00 Twins Oosterhout Hoofddorp Pioniers Wateringen, R. van de Otsen, A.G.A. Rekveld, J. Doornbosch, M.M.M. Slinger, S.
Overgangsklasse 22289 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers H2 Neptunus Tridents H2 Blaauw, M.E. Timmermans, P. Blaauw, M.E.
Overgangsklasse 22285 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim H2 Euro Stars H1 Beek, J.M. van
Overgangsklasse 22286 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 14:00 RCH-Pinguins H1 Onze Gezellen H1 Louisa, E.A. Toet, M.J.
Overgangsklasse 22287 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 14:00 UVV H1 Amsterdam Pirates H2 Haan, P. de Martina, J.J. Haan, P. de
Overgangsklasse 22288 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 14:00 Wassenaar H1 Twins H2 Has, R.C.H. Klokgieters, G.M. Groningen Schinkel, F.K. van
Overgangsklasse 22284 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:30 HCAW H2 Sparks Haarlem H1 Zwanenberg, H.A. Groningen, S.K. van
Topklasse 18616 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 14:00 Domstad Dodgers H1 Thamen H1 Most, F.E. van der Jones, F. Brink, P.E.
Topklasse 18610 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 14:00 Jeka H1 The Hawks H1 Tanke, F.M. Dijkstra, F.
Topklasse 18604 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 14:00 Schiedam H1 Ridderkerk Rowdies H1 Bentsnijder, J.L.A. Kleinmoedig, M.E.
Topklasse 18622 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 14:30 Orioles H1 Euro Stars H2 Bentsnijder, J. Jong, J.G. de
Topklasse 19033 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 14:00 Cromtigers H1 HCAW H3
Topklasse 19015 Sportpark De Maten, APELDOORN 14:00 WSB H1 Boekaniers H1 Nijhof, M.J. Pers, R.
1e klasse 19027 Sportcomplex De Dop, PURMEREND 14:00 Flying Petrels H1 Vlaardingen Holy H1 Fokkinga, D.J. Vries, E. de
1e klasse 19063 Sportcomplex Duyvestein, ROTTERDAM 14:00 Saints H1 Neptunus H3
1e klasse 19010 Van Tuylpark, ZOETERMEER 14:30 Birds H1 Storks H3
1e klasse 18993 Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP 14:30 Vennep Flyers H1 Onze Gezellen H2
1e klasse 20761 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 10:00 Almere '90 H1 Quick Amersfoort H2
1e klasse 20796 Sportpark Meentweide, HUIZEN 14:00 Zuidvogels H1 Hazenkamp H1
1e klasse 20773 Gem. Sportpark, TILBURG 14:30 Blue Lions Tilburg H1 Gryphons H1
1e klasse 20785 Sportpark De Rusheuvel, OSS 15:00 Cardinals H1 Jeka H2
2e klasse 18614 Sportcomplex De Uiterwaard, GOUDA 14:00 Braves H1 Zwijndrecht H1
2e klasse 18608 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 15:00 HitManics H1 Blue Birds H1
2e klasse 20784 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 14:15 Centrals H1 Red Caps H1
2e klasse 20760 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 15:00 Caribe H1 Hilversum Hurricanes H1
2e klasse 17772 Sportpark Rivierensingel, HELMOND 12:00 MULO Schakenraad Advocaten Ducks H1
2e klasse 17082 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 14:30 Hazenkamp H2 PSV H1
2e klasse 17067 Sportpark Graafseweg, BOXMEER 15:00 Royals H1 ROEF! H1
2e klasse 18611 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 14:30 Odiz Frogs H1 Amsterdam North Stars H1
2e klasse 18599 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 15:00 Quick Amsterdam H1 Onze Gezellen H3
2e klasse 18617 Sportpark Het Vennewater, HEILOO 16:00 Double Stars Heiloo H1 TIW-Survivors H1
3e klasse 17068 Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP 10:30 Vennep Flyers H2 Domstad Dodgers H3
3e klasse 22934 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus H4 Urban 010 H1
3e klasse 23022 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 14:30 Ridderkerk Rowdies H2 Holy Gophers Combinatie H2
3e klasse 20765 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 10:00 Ridderkerk Rowdies H3 Schiedam H2
3e klasse 20789 Sportlaan, MAASDAM 14:00 Blue Hitters H1 Urban 010 / Rascals H2
3e klasse 20777 MSFA, HELLEVOETSLUIS 14:00 Hellevoet Athletics H1 The Hawks H2
3e klasse 22510 Sportpark Boshoven, WEERT 11:00 Indians H1 Parkstad Lions H1
3e klasse 18621 Sportpark Boshoven, WEERT 14:00 Parkstad Lions H1 Indians H1
3e klasse 18609 Sportpark Graafseweg, BOXMEER 11:00 Royals H2 Maastricht H1
3e klasse 18615 Sportpark De Haamen, BEEK 12:00 Cheetahs H1 Gryphons H2
3e klasse 18603 Sportcomplex De Leemput, SCHIJNDEL 14:30 Starlights H1 Blue Lions Tilburg H2
3e klasse 18166 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Amsterdam Pirates H4 Cromtigers H2
3e klasse 18161 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 14:30 Adegeest H1 TIW-Survivors H2
3e klasse 18171 Perenpad, AMSTERDAM 14:30 Amsterdam North Stars H2 DSS H4
3e klasse 18176 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 15:00 Almere '90 H3 Wassenaar H2
3e klasse 19009 Sportpark Horsterhoek, SCHALKHAAR 13:30 Eagles H1 WSB H2
3e klasse 19044 Sportpark Spitsbergen, VEENENDAAL 14:00 Blue Socks H1 Domstad Dodgers H2
3e klasse 19062 De Hoekelumse Eng, EDE GLD 14:00 Moorfielders H1 Almere '90 H4
3e klasse 19026 Sportpark Galecopperzoom, NIEUWEGEIN 14:00 Nieuwegein Diamonds H1 Falcons H1
4e klasse 18612 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 14:30 Alcmaria Victrix H2 Odiz Frogs H2
4e klasse 18618 Sportpark Markgouw, MONNICKENDAM 14:30 Sullivan's Green Devils H1 Rangers H1
4e klasse 19041 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 10:00 Hoofddorp Pioniers H5 Terrasvogels H1
4e klasse 19023 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 10:00 Onze Gezellen H4 Amsterdam North Stars H3
4e klasse 16508 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 11:00 Quick Amsterdam H4 Quick Amsterdam H3
4e klasse 16504 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen H5 Falcons H3
4e klasse 16496 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 17:30 Hoofddorp Pioniers H6 Alphians H2
4e klasse 19037 Sportpark Dijkveld, ASSEN 12:00 Pioneers H1 Caribe H3
4e klasse 19019 Sportpark De Langeleegte, VEENDAM 14:00 Blokes H1 Caribe H2
4e klasse 19055 Sportpark Rodenburg, LEEK 14:00 Knights H1 WHSC H1
4e klasse 19002 t Kalverdijkje, LEEUWARDEN 14:00 Northern Stars H1 Knights H2
4e klasse 18985 Sportpark de Meerdijk, EMMEN 14:30 Bedrocks H1 Blue Hawks H1
4e klasse 20791 Sportpark Horsterhoek, SCHALKHAAR 10:30 Eagles H2 CAPS H1
4e klasse 20755 Sportpark de Meerdijk, EMMEN 11:00 Bedrocks H2 Blue Hawks H2
4e klasse 20779 Sportpark Kruserbrink, HARDENBERG 12:00 CUBS H1 Robur '58 H2
4e klasse 20767 Sportpark Koedijkslanden, MEPPEL 14:00 Blue Devils H1 High Tech Hitters H1
4e klasse 19022 Amerikalaan, ALPHEN AAN DEN RIJN 10:00 Alphians H1 Blue Birds H2
4e klasse 19005 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 10:00 Orioles H3 Braves H2
4e klasse 19040 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 10:00 Storks H5 Adegeest H2
4e klasse 20793 Sportpark de Koepel, OUDE-TONGE 10:00 Islanders H1 Islanders H2
4e klasse 20781 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 10:00 Jeka H4 Blue Hitters H2
4e klasse 20757 Sportpark Oldegaarde, ROTTERDAM 10:00 Portland Poema's H2 Orioles H4
4e klasse 19036 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 09:30 Quick Amersfoort H3 Panters H2
4e klasse 19054 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 10:30 Wombats H2 Domstad Dodgers H4
4e klasse 18984 Beginweg, LELYSTAD 14:00 Falcons H2 Hilversum Hurricanes H2
4e klasse 19018 Sportpark Bosstraat, SOEST 14:00 Knickerbockers H1 HCAW H4
4e klasse 20766 Gem. Sportpark, TILBURG 10:00 Blue Lions Tilburg H3 Kickers H1
4e klasse 20778 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 10:00 Twins H3 Seven Hills H1
4e klasse 20754 Sportcomplex Den Wielakker, BOXTEL 11:00 Ducks H2 Jeka H3
4e klasse 20790 Sportpark De Oude Vaart, TERNEUZEN 15:00 Zeeuwse Honk H1 Wizards of Boz H1
4e klasse 22939 Sportpark De Rusheuvel, OSS 10:30 Cardinals H2 Arnhem Rhinos H1
4e klasse 22935 Sportpark Huitinkveld, WINTERSWIJK 12:30 Hickory H1 Radboud Rangers H1
4e klasse 22931 Sportpark Rauwenhof, TIEL 14:30 Panters H1 Animals H1
4e klasse 18174 Sportpark Kempen Campus, VELDHOVEN 11:00 All In H1 Sharks Tongeren H1
4e klasse 18179 Sportpark Herungergrens, VENLO 11:00 Mustangs H1 MULO H2
4e klasse 18164 Sportpark De Lissevoort, NUENEN 11:00 Nuenen H2 Meppers Eersel H1
4e klasse 18184 Sportpark Limbricht, LIMBRICHT 11:00 Sittard Condors H1 Indians H2
4e klasse 18169 Sportpark De Lissevoort, NUENEN 14:00 Nuenen H1 Cheetahs H2
5e klasse 23016 Sportcomplex De Leemput, SCHIJNDEL 11:00 Starlights H2 Bullfighters H2
5e klasse 22936 Sportpark Moleneind, UDEN 11:00 Uden Red Sox H1 Gryphons H3
5e klasse 22932 Sportpark Molenbroek, GEMERT 14:00 GHSV H1 ROEF! H2
5e klasse 17048 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 10:00 Blue Birds H3 Orioles H5

Dinsdag 25 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
4e klasse 16732 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 20:00 Thamen H3 DSS H6

Donderdag 27 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 18737 Pim Mulierstadion, HAARLEM 19:30 DSS/Kinheim Twins Oosterhout Otsen, A.G.A. Rekveld, J. Has, R.C.H. Oosterhout, N.R. van Houtkamp-Dijkstra, H.M.E.
Hoofdklasse 18736 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 19:30 HCAW L&D Amsterdam Silvania, E.J. Berkvens, W.A. Wessel, R. Pieneman, K. Drost, F.P.
Hoofdklasse 18738 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 19:30 Hoofddorp Pioniers Quick Amersfoort Ficken, A. Wateringen, R. van de Haan, P. de Zaal-de Graaff, B.A. Brands, B.
Hoofdklasse 18735 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 19:30 Silicon Storks Curaçao Neptunus Groningen, S.K. van Beltman, J. Schoobaar, R. Wessel, S. Slinger, S.

Vrijdag 28 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Overgangsklasse 22300 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 19:30 Neptunus Tridents H2 Wassenaar H1 Bentsnijder, J.L.A. Zwanenberg, H.A. Toet, M.J. Ras, R.
Overgangsklasse 22297 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 19:30 Onze Gezellen H1 DSS/Kinheim H2 Flohr, B.L. Stoop, E.M.
Topklasse 18628 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 19:30 Euro Stars H2 Domstad Dodgers H1 Mooren, R. Jong, J.G. de
Topklasse 18634 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 19:30 Thamen H1 Jeka H1 Englentina, E. Most, F.E. van der
Topklasse 19068 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 19:30 HCAW H3 WSB H1 Krutzen, J.G.A. Dijkstra, F.
1e klasse 20820 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 19:30 Gryphons H1 Almere '90 H1
3e klasse 18196 Pim Muliersportpark, HAARLEM 19:30 DSS H4 Amsterdam Pirates H4
5e klasse 17095 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 19:00 Neptunus H6 Batters H1

Zaterdag 29 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 18742 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Curaçao Neptunus Silicon Storks Louisa, E.A. Ficken, A. Bentsnijder, J.L.A. Bannink, H.H. Hamers, M.A.J.
Hoofdklasse 18739 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 L&D Amsterdam HCAW Has, R.C.H. Flohr, B.L. Groningen, S.K. van Stoovelaar, M.F. Schuurman, R.
Hoofdklasse 18740 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort Hoofddorp Pioniers Beltman, J. Schoobaar, R. Haan, P. de Dijkhuizen, M. Drunen, J.J. van
Hoofdklasse 18741 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 15:00 Twins Oosterhout DSS/Kinheim Eijsden, J. van Wessel, R. Bosschaart, A.M. Brun, L.H. van den Nelissen, H.
Overgangsklasse 22295 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers H2 Sparks Haarlem H1 Blaauw, M.E. Meer, H. van der
Overgangsklasse 22292 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 14:00 RCH-Pinguins H1 Amsterdam Pirates H2 Rekveld, J. Timmermans, P. Englentina, E. Ras, R.
Overgangsklasse 22293 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 14:00 UVV H1 Twins H2 Boer, P. den Toet, M.J.
Overgangsklasse 22294 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 14:00 Wassenaar H1 Neptunus Tridents H2 Zwanenberg, H.A. Vries, E. de
Overgangsklasse 22290 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:30 HCAW H2 Euro Stars H1 Fischer, R. Nijhof, M.J.
1e klasse 19149 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:30 Neptunus H3 RCH-Pinguins H2 Henry, R. Krutzen, J.G.A.
2e klasse 18626 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 14:00 Almere '90 H2 Braves H1
3e klasse 20812 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 10:30 Schiedam H2 Portland Poema's H1
3e klasse 20836 Sportpark Oldegaarde, ROTTERDAM 14:00 Urban 010 / Rascals H2 Hellevoet Athletics H1
3e klasse 18201 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 14:30 Cromtigers H2 Adegeest H1
3e klasse 19079 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 14:00 Domstad Dodgers H2 Nieuwegein Diamonds H1
4e klasse 18630 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 15:00 Odiz Frogs H2 Cromtigers H3
4e klasse 18642 Sportpark Puikman 3, CASTRICUM 17:30 Red St. Vitesse H1 Urbanus H1
4e klasse 19127 Sportpark de Diemen, DIEMEN 14:00 TIW-Survivors H3 DSS H5
4e klasse 19076 Sportpark De Elta, SANTPOORT-ZUID 17:00 Terrasvogels H1 Onze Gezellen H4
4e klasse 16520 Beginweg, LELYSTAD 14:00 Falcons H3 DVH H3
4e klasse 19110 Sportcomplex De Uiterwaard, GOUDA 16:00 Braves H2 Neptunus H5
4e klasse 20840 Sportpark de Koepel, OUDE-TONGE 15:00 Islanders H2 Jeka H4
4e klasse 20828 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 16:00 Orioles H4 Islanders H1
4e klasse 20837 Sportpark De Staakberg, BERGEN OP ZOOM 16:00 Wizards of Boz H1 Twins H3
5e klasse 22952 Stokeind, MOERGESTEL 18:00 ROEF! H2 Royals H3
Instructional League 27901 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 10:00 Rabbits JH1 Diamonds Amsterdam JH1 Uiterwijk Winkel, M. Langenkamp, F.
Instructional League 27900 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 12:30 Rabbits JH1 Diamonds Amsterdam JH1 Langenkamp, F. Uiterwijk Winkel, M.
Instructional League 27902 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 10:00 Rotterdam Unicorns JH1 Scimitars JH1 Kleinmoedig, M.E. Pers, R. Sterk, P.
Instructional League 27903 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 12:30 Rotterdam Unicorns JH1 Scimitars JH1 Pers, R. Kleinmoedig, M.E. Sterk, P.

Zondag 30 augustus 2020

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse 18746 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers Quick Amersfoort Berkvens, W.A. Groningen, S.K. van Eijsden, J. van Tanke, S. Stoovelaar, M.F.
Hoofdklasse 18745 Pim Mulierstadion, HAARLEM 14:30 DSS/Kinheim Twins Oosterhout Schoobaar, R. Louisa, E.A. Ficken, A. Helms, R.W. Bannink, H.H.
Hoofdklasse 18744 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:30 HCAW L&D Amsterdam Wateringen, R. van de Bosschaart, A.M. Otsen, A.G.A. Doornbosch, M.M.M. Steijger-Hogetoorn, R.C.
Hoofdklasse 18743 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 14:30 Silicon Storks Curaçao Neptunus Haan, P. de Has, R.C.H. Silvania, E.J. Drunen, J.J. van Schuurman, R.
Overgangsklasse 22296 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Amsterdam Pirates H2 RCH-Pinguins H1 Bentsnijder, J.L.A. Mooren, R.
Overgangsklasse 22291 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim H2 Onze Gezellen H1 Timmermans, P. Beek, J.M. van
Overgangsklasse 22298 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 Euro Stars H1 HCAW H2 Wessel, R. Blaauw, M.E.
Overgangsklasse 22299 Noordersportpark, HAARLEM 14:00 Sparks Haarlem H1 Hoofddorp Pioniers H2 Hensema, P.T. Boer, P. den
Overgangsklasse 22301 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 15:00 Twins H2 UVV H1 Kooij, A.P. van der Klokgieters, G.M.
Topklasse 18640 Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT 14:00 The Hawks H1 Schiedam H1 Most, F.E. van der Kleinmoedig, M.E.
Topklasse 18646 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 14:30 Ridderkerk Rowdies H1 Storks H2 Tanke, F.M. Jones, F.
Topklasse 19137 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 14:00 Alcmaria Victrix H1 Cromtigers H1 Vries, E. de Bie, J.J. de Sterk, P.
Topklasse 19085 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Boekaniers H1 Bears H1 Haak, A.G. Pladet, A. Haak, A.G.
Topklasse 19103 Sportpark De Vork, HEERHUGOWAARD 14:00 Herons H1 Amsterdam Pirates H3 Fokkinga, D.J. Uiterwijk Winkel, M.
Topklasse 19119 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 14:30 Tex Town Tigers H1 DSS/Kinheim H3 Nijhof, M.J. Pers, R.
1e klasse 19115 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 09:00 Storks H3 Vennep Flyers H1
1e klasse 19080 Pim Mulierstadion, HAARLEM 09:30 Kinheim H4 Flying Petrels H1
1e klasse 19131 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen H2 Saints H1
1e klasse 19097 Sportcomplex Holy, VLAARDINGEN 14:30 Vlaardingen Holy H1 Birds H1
1e klasse 20808 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 14:00 Jeka H2 Blue Lions Tilburg H1
1e klasse 20832 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort H2 Zuidvogels H1
1e klasse 20843 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 14:30 Hazenkamp H1 Cardinals H1
2e klasse 18638 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 14:30 Blue Birds H1 UVV H2
2e klasse 18644 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 14:30 Orioles H2 Wombats H1
2e klasse 18632 Sportcomplex Bakestein, ZWIJNDRECHT 15:00 Zwijndrecht H1 HitManics H1
2e klasse 20819 Sportlaan, DRACHTEN 14:00 Drachten Diamonds H1 Caribe H1
2e klasse 20831 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 14:00 Hilversum Hurricanes H1 Robur '58 H1
2e klasse 20807 Burg.Buiningssportpark, LEUSDEN 14:30 Red Caps H1 Hazenkamp H3
2e klasse 17114 Stokeind, MOERGESTEL 12:00 ROEF! H1 Ducks H1
2e klasse 17129 Sportpark Rivierensingel, HELMOND 15:00 MULO Schakenraad Advocaten Hazenkamp H2
2e klasse 17098 Sportpark Graafseweg, BOXMEER 15:00 Royals H1 PSV H1
2e klasse 18641 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 09:30 Onze Gezellen H3 DVH H1
2e klasse 18635 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 13:00 RCH-Pinguins H3 Quick Amsterdam H1
2e klasse 18629 Perenpad, AMSTERDAM 14:30 Amsterdam North Stars H1 Hoofddorp Pioniers H3
2e klasse 18623 Sportpark de Diemen, DIEMEN 15:00 TIW-Survivors H1 Odiz Frogs H1
3e klasse 17099 Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP 10:30 Vennep Flyers H2 DVH H2
3e klasse 17115 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 14:00 Domstad Dodgers H3 Thamen H2
3e klasse 17130 Sportpark Rapijnen, LINSCHOTEN 15:00 Green Hearts H1 UVV H3
3e klasse 22950 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 10:00 Ridderkerk Rowdies H2 Gophers H1
3e klasse 22942 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 10:00 Schiedam H3 Neptunus H4
3e klasse 22946 Sportpark Oldegaarde, ROTTERDAM 14:00 Urban 010 H1 Holy Gophers Combinatie H2
3e klasse 20800 Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT 10:00 The Hawks H2 Ridderkerk Rowdies H3
3e klasse 20824 Kempenerrandweg, ETTEN-LEUR 14:30 Stags H1 Blue Hitters H1
3e klasse 18645 Gem. Sportpark, TILBURG 13:00 Blue Lions Tilburg H2 PSV H2
3e klasse 18633 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 13:30 Gryphons H2 Royals H2
3e klasse 18627 Sportpark Boshoven, WEERT 14:00 Indians H1 Cheetahs H1
3e klasse 22534 Sportcomplex De Leemput, SCHIJNDEL 14:30 Starlights H1 Maastricht H1
3e klasse 18206 Sportpark de Diemen, DIEMEN 11:00 TIW-Survivors H2 RCH-Pinguins H4
3e klasse 18191 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 12:00 Wassenaar H2 Amsterdam North Stars H2
3e klasse 18186 Gem Sportpark Ter Specke, LISSE 15:00 Flags H1 Almere '90 H3
3e klasse 19148 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 10:00 Almere '90 H4 Blue Socks H1
3e klasse 19130 Sportcomplex Mariënhoeve, WIJK BIJ DUURSTEDE 12:00 Wyck Lions H1 Moorfielders H1
3e klasse 19114 Sportpark De Maten, APELDOORN 13:00 WSB H2 Houten Dragons H1
3e klasse 19096 Beginweg, LELYSTAD 14:00 Falcons H1 Eagles H1
4e klasse 18636 Sportpark Het Vennewater, HEILOO 14:00 Double Stars Heiloo H2 Rooswijk H1
4e klasse 18624 Sportcomplex Groenoord, SCHAGEN 14:00 Rangers H1 Alcmaria Victrix H2
4e klasse 19093 Perenpad, AMSTERDAM 10:00 Amsterdam North Stars H3 Rooswijk H2
4e klasse 19145 Noordersportpark, HAARLEM 10:00 Sparks Haarlem H2 Hoofddorp Pioniers H5
4e klasse 19111 Sportcomplex De Dop, PURMEREND 14:00 Flying Petrels H2 Alcmaria Victrix H3
4e klasse 16528 Amerikalaan, ALPHEN AAN DEN RIJN 10:00 Alphians H2 Thamen H3
4e klasse 16524 Sportpark Middenmeer, AMSTERDAM 11:00 OVVO H1 Hoofddorp Pioniers H6
4e klasse 16516 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 14:00 Quick Amsterdam H3 Onze Gezellen H5
4e klasse 16532 Sportcomplex Schuilhoeve, BADHOEVEDORP 16:00 Badhoevedorp H1 DSS H6
4e klasse 16536 Noordersportpark, HAARLEM 18:00 Sparks Haarlem H3 Quick Amsterdam H4
4e klasse 19072 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 11:00 Caribe H3 Blokes H1
4e klasse 19107 Sportpark Rodenburg, LEEK 11:00 Knights H2 Bedrocks H1
4e klasse 19141 Sportcomplex Stadspark Winschote, WINSCHOTEN 13:00 WHSC H1 Pioneers H1
4e klasse 19123 Sportpark Peterskamp, ZWOLLE 14:00 Blue Hawks H1 Knights H1
4e klasse 19089 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 15:00 Caribe H2 Northern Stars H1
4e klasse 20838 Sportpark Koedijkslanden, MEPPEL 10:30 CAPS H1 CUBS H1
4e klasse 20826 Sportpark Peterskamp, ZWOLLE 11:00 Blue Hawks H2 Eagles H2
4e klasse 20814 Sportcentrum Un. Twente, ENSCHEDE 13:00 High Tech Hitters H1 Bedrocks H2
4e klasse 20802 Sportpark Orderbos, APELDOORN 13:00 Robur '58 H2 Blue Devils H1
4e klasse 19092 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 10:00 Blue Birds H2 Orioles H3
4e klasse 19144 Sportcomplex Duyvestein, ROTTERDAM 10:00 Saints H2 Storks H5
4e klasse 19075 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 14:00 Adegeest H2 Alphians H1
4e klasse 20816 Sportcomplex Bakestein, ZWIJNDRECHT 10:30 Zwijndrecht H2 Portland Poema's H2
4e klasse 20804 Sportlaan, MAASDAM 12:00 Blue Hitters H2 Hellevoet Athletics H2
4e klasse 19140 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 10:00 Domstad Dodgers H4 Quick Amersfoort H3
4e klasse 19088 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 10:00 HCAW H4 Houten Dragons H2
4e klasse 19122 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 10:00 Hilversum Hurricanes H2 Wombats H2
4e klasse 19071 Sportpark Rauwenhof, TIEL 10:30 Panters H2 Knickerbockers H1
4e klasse 19106 Sportpark Galecopperzoom, NIEUWEGEIN 11:00 Nieuwegein Diamonds H2 Falcons H2
4e klasse 20825 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 10:00 Jeka H3 Zeeuwse Honk H1
4e klasse 20801 Sportpark De Meeren, ZEVENBERGEN 11:00 Seven Hills H1 Blue Lions Tilburg H3
4e klasse 20813 Sportpark Eikendonk, WAALWIJK 13:00 Kickers H1 Ducks H2
4e klasse 22951 Sportpark Nieuwland, DIEREN 10:00 Animals H1 Bullfighters H1
4e klasse 22947 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 11:00 Radboud Rangers H1 Panters H1
4e klasse 22943 Valkenhuizen, ARNHEM 14:30 Arnhem Rhinos H1 Hickory H1
4e klasse 18189 Sportpark Boshoven, WEERT 10:00 Indians H2 Mustangs H1
4e klasse 18204 Sportpark De Haamen, BEEK 10:30 Cheetahs H2 Nuenen H2
4e klasse 18194 Sportpark Rivierensingel, HELMOND 11:00 MULO H2 All In H1
4e klasse 18209 Sportpark Postelseweg, EERSEL 11:00 Meppers Eersel H1 Limburg White Sox H1
4e klasse 18199 Luikersteenweg, TONGEREN (BE) 14:00 Sharks Tongeren H1 Nuenen H1
5e klasse 22948 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 11:00 Gryphons H3 GHSV H1
5e klasse 22944 Sportcomplex De Leemput, SCHIJNDEL 11:00 Starlights H2 Uden Red Sox H1
5e klasse 17126 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 10:00 Orioles H5 HitManics H3
5e klasse 17111 Kempenerrandweg, ETTEN-LEUR 10:30 Stags H2 Blue Birds H3