Aanstellingen Honkbal

Zaterdag 06 maart 2021

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2815 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 13:00 HCAW HCAW H2
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2920 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Curaçao Neptunus L&D Amsterdam
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2798 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort Twins Oosterhout
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2844 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Amsterdam Pirates H2 Neptunus Tridents H2

Zondag 07 maart 2021

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2816 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 13:00 HCAW H2 HCAW
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2848 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 L&D Amsterdam Curaçao Neptunus
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2782 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 15:00 Twins Oosterhout Quick Amersfoort
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2923 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus Tridents H2 Amsterdam Pirates H2
2e klasse (Oefenwedstrijden) 2853 Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT 14:30 The Hawks H1 Centrals H1

Vrijdag 12 maart 2021

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2924 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 19:30 Neptunus Tridents H2 Wassenaar H1

Zaterdag 13 maart 2021

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2779 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers Curaçao Neptunus
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2817 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:00 HCAW L&D Amsterdam
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2783 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 14:30 Twins Oosterhout Hoboken Pioniers
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2845 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Amsterdam Pirates H2 HCAW H2
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2807 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 14:00 RCH-Pinguins H1 Hoofddorp Pioniers H2
3e klasse (Oefenwedstrijden) 2926 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus H3 HCAW H4

Zondag 14 maart 2021

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2921 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Curaçao Neptunus Hoofddorp Pioniers
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2849 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 L&D Amsterdam HCAW
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2799 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort Silicon Storks
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2819 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:00 HCAW H2 Amsterdam Pirates H2
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2790 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 14:00 Wassenaar H1 Neptunus Tridents H2
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2787 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 14:30 Twins H2 Jeka H1
2e klasse (Oefenwedstrijden) 2852 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Boekaniers H1 Amsterdam Pirates H3
2e klasse (Oefenwedstrijden) 2827 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 14:00 Cromtigers H1 Quick Amersfoort H2
2e klasse (Oefenwedstrijden) 2747 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 14:00 Thamen H1 Hoofddorp Pioniers H2
3e klasse (Oefenwedstrijden) 2771 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 14:00 Jeka H2 PSV H1

Vrijdag 19 maart 2021

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2850 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 19:30 L&D Amsterdam DSS/Kinheim
2e klasse (Oefenwedstrijden) 2748 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 19:30 Thamen H1 DSS/Kinheim H3

Zaterdag 20 maart 2021

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2772 Pim Mulierstadion, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim Bonn Capitals
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2818 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:00 HCAW Quick Amersfoort
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2784 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 14:30 Twins Oosterhout Curaçao Neptunus
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2780 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 13:00 Hoofddorp Pioniers H2 RCH-Pinguins H1
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2791 Sportpark Kerkehout, WASSENAAR 13:00 Wassenaar H1 UVV H1
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2846 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 Amsterdam Pirates H2 DSS/Kinheim H2
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2925 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus Tridents H2 Twins H2
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2820 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:30 HCAW H2 Scimitars JH1
2e klasse (Oefenwedstrijden) 2803 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort H2 Alcmaria Victrix H1
Junioren Academies (Oefenwedstrijden) 2954 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 10:00 Rabbits JH1 Rotterdam Unicorns JH1

Zondag 21 maart 2021

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2922 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Curaçao Neptunus Twins Oosterhout
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2851 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 14:00 L&D Amsterdam Bonn Capitals
Hoofdklasse (Oefenwedstrijden) 2800 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort HCAW
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2808 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 13:00 RCH-Pinguins H1 Hoofddorp Pioniers H2
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2775 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS/Kinheim H2 Amsterdam Pirates H2
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2828 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 14:00 UVV H1 Domstad Dodgers H1
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2821 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 14:30 HCAW H2 HCAW H3
1e klasse (Oefenwedstrijden) 2788 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 14:30 Twins H2 Neptunus Tridents H2
2e klasse (Oefenwedstrijden) 2769 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 14:30 Jeka H1 Borgerhout Squirrels
2e klasse (Oefenwedstrijden) 2823 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 14:30 Schiedam H1 Storks H2
3e klasse (Oefenwedstrijden) 2777 Pim Mulierstadion, HAARLEM 10:00 Kinheim H4 Onze Gezellen H2
3e klasse (Oefenwedstrijden) 2824 Van Tuylpark, ZOETERMEER 13:30 Birds H1 Neptunus H3
3e klasse (Oefenwedstrijden) 2745 Sportpark Meentweide, HUIZEN 14:00 Zuidvogels H1 Vlaardingen Holy H1
3e klasse (Oefenwedstrijden) 2750 Sportpark De Rusheuvel, OSS 15:00 Cardinals H1 Gryphons H1