Aanstellingen Softbal

Donderdag 23 mei 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 10034 Sportpark Meentweide, HUIZEN 20:00 HCAW/Zuidvogels DS1 Euro Stars DS3
3e klasse 11079 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 19:00 Adegeest DS2 Catch DS2
3e klasse 9510 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 20:00 RCH-Pinguins DS2 VF Pirates
4e klasse 11244 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 19:30 Hoofddorp Pioniers DS3 Amsterdam North Stars DS1
4e klasse 12314 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 19:30 Ridderkerk Rowdies DS3 Ridderkerk Rowdies DS2
4e klasse 16327 Sportcomplex Bakestein, ZWIJNDRECHT 19:30 Zwijndrecht DS2 Storks DS3

Vrijdag 24 mei 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 11229 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 19:30 Onze Gezellen DS3 Thamen DS2
2e klasse 11207 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 20:00 Amsterdam Pirates DS3 Alcmaria Victrix DS1
2e klasse 10068 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 19:30 Wombats DS1 Gophers DS2
3e klasse 11237 Sportpark De Maten, APELDOORN 19:00 WSB DS1 Knickerbockers
3e klasse 11215 Sportpark Horsterhoek, SCHALKHAAR 19:30 Eagles DS1 Domstad Dodgers DS3
3e klasse 11200 Sportpark Het Vennewater, HEILOO 19:30 Double Stars Heiloo DS1 Herons DS1
3e klasse 10027 Amerikalaan, ALPHEN AAN DEN RIJN 19:00 Alphians DS1 Schiedam DS2
3e klasse 10062 Sportcomplex Duyvestein, ROTTERDAM 19:00 Saints DS1 Storks DS2
3e klasse 10542 MSFA, HELLEVOETSLUIS 20:00 Hellevoet Athletics DS1 Blue Birds DS3
4e klasse 11210 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 20:00 Almere '90 DS3 Quick Amsterdam DS3
4e klasse 11222 Sportpark de Diemen, DIEMEN 20:00 TIW-Survivors DS1 Olympia Haarlem DS5
4e klasse 11242 Kikkerpolder II, LEIDEN 19:30 Biento DS1 Birds DS3
4e klasse 11208 Van Tuylpark, ZOETERMEER 19:30 Birds DS4 Catch DS3

Zaterdag 25 mei 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 944 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS Tex Town Tigers Lemstra, M. Prins, M.V. Brun, L.H. van den Hamers, M.A.J.
Golden League 943 Pim Muliersportpark, HAARLEM 16:10 DSS Tex Town Tigers Prins, M.V. Lemstra, M. Brun, L.H. van den Hamers, M.A.J.
Golden League 1180 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 14:00 FysioExpert Olympia Haarlem Twins Oosterhout Hoeven, G.J. v/d Rohan, L.A. Stoovelaar, M.F.
Golden League 1179 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 16:10 FysioExpert Olympia Haarlem Twins Oosterhout Rohan, L.A. Hoeven, G.J. v/d Stoovelaar, M.F.
Golden League 988 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 14:00 Hoofddorp Pioniers ROEF! Wever, A.P.J. de Pavan, T. Nelissen, H. Ueda, H.
Golden League 987 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 16:10 Hoofddorp Pioniers ROEF! Pavan, T. Wever, A.P.J. de Nelissen, H. Ueda, H.
Golden League 1118 Noordersportpark, HAARLEM 14:00 Sparks Haarlem Terrasvogels Nielandt, B. Reus, P. Zaal-de Graaff, B.A. Goorts, B.A.M.
Golden League 1117 Noordersportpark, HAARLEM 16:10 Sparks Haarlem Terrasvogels Reus, P. Nielandt, B. Zaal-de Graaff, B.A. Goorts, B.A.M.
Silver League 968 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 14:00 BA Euro Stars DS1 UVV DS1 Kieft, B. Tichelaar, R.
Silver League 967 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 16:10 BA Euro Stars DS1 UVV DS1 Tichelaar, R. Kieft, B.
Silver League 980 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 14:00 Centrals DS1 Red Lions DS1 Hubèr, P.T. Palm, S.H. de
Silver League 979 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 16:10 Centrals DS1 Red Lions DS1 Palm, S.H. de Hubèr, P.T.
Silver League 1012 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus DS1 Amsterdam Pirates DS1 Eijpe, A.M. Martin, J.W.
Silver League 1011 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 16:10 Neptunus DS1 Amsterdam Pirates DS1 Martin, J.W. Eijpe, A.M.
Silver League 1054 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort DS1 Onze Gezellen DS1 Dweelaard, B. Fonkert, H.K. de
Silver League 1053 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 16:10 Quick Amersfoort DS1 Onze Gezellen DS1 Fonkert, H.K. de Dweelaard, B.
1e klasse 2084 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 14:30 Caribe DS1 Onze Gezellen DS2
1e klasse 2093 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 16:40 Caribe DS1 Onze Gezellen DS2
2e klasse 10014 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 16:00 Orioles DS2 Schiedam DS1
3e klasse 11217 Sportpark De Staakberg, BERGEN OP ZOOM 18:00 Wizards of Boz DS1 Red Lions DS3

Zondag 26 mei 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 1115 Noordersportpark, HAARLEM 16:10 Sparks Haarlem Talent Team Holland Gieskens, B.D. Mens, A.J. Schuurman, R. Bannink, H.H.
Golden League 1202 Noordersportpark, HAARLEM 14:00 Talent Team Holland Sparks Haarlem Mens, A.J. Gieskens, B.D. Schuurman, R. Bannink, H.H.
Golden League 17100 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 15:00 Tex Town Tigers FysioExpert Olympia Haarlem Rohan, L.A. Horst, W. v/d Goorts, B.A.M.
1e klasse 2536 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 11:00 Birds DS1 Storks DS1
1e klasse 2545 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 13:10 Birds DS1 Storks DS1
1e klasse 2300 Stokeind, MOERGESTEL 11:00 ROEF! DS2 Catch DS1 Hees, W. van Martin, J.W.
1e klasse 2309 Stokeind, MOERGESTEL 13:10 ROEF! DS2 Catch DS1 Martin, J.W. Hees, W. van
1e klasse 2120 Sportpark De Haamen, BEEK 13:00 Cheetahs DS1 BA Gophers DS1
1e klasse 2129 Sportpark De Haamen, BEEK 15:10 Cheetahs DS1 BA Gophers DS1
1e klasse 2412 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 14:00 Twins DS2 Ducks DS1 Stoevelaar, R.W.
1e klasse 2421 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 16:10 Twins DS2 Ducks DS1 Stoevelaar, R.W.
1e klasse 2634 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 13:00 HCAW DS1 Domstad Dodgers DS1 Hornstra, H. Hal, A.H. van
1e klasse 2643 Rob Hoffmann Vallei, BUSSUM 15:10 HCAW DS1 Domstad Dodgers DS1 Hal, A.H. van Hornstra, H.
1e klasse 2646 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 13:00 Hilversum Hurricanes DS1 DVH DS1
1e klasse 2648 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 15:10 Hilversum Hurricanes DS1 DVH DS1
1e klasse 2138 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS DS2 Sparks Haarlem DS2 Vliet, J. van Campenhout, D. van
1e klasse 2147 Pim Muliersportpark, HAARLEM 16:10 DSS DS2 Sparks Haarlem DS2 Campenhout, D. van Vliet, J. van
2e klasse 11240 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 11:00 Tex Town Tigers DS2 Gryphons DS1
2e klasse 11228 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 13:00 DVH DS2 Starlights DS1
2e klasse 11206 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 14:00 Almere '90 DS1 Almere '90 DS2
2e klasse 11218 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 15:00 Thamen DS1 Hoofddorp Pioniers DS2
2e klasse 10046 Sportcomplex Lage Kant, BREDA 10:30 Jeka DS1 Adegeest DS1
2e klasse 10526 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 13:00 Red Lions DS2 Gryphons DS2
2e klasse 10059 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 16:30 Blue Birds DS1 Neptunus DS2
3e klasse 9508 Sportpark De Langeleegte, VEENDAM 11:30 Blokes DS1 Caribe DS2
3e klasse 9503 Sportpark Peterskamp, ZWOLLE 11:30 Blue Hawks & Devils Northern Stars DS1
3e klasse 11203 Sportpark Slangenbeek, HENGELO OV 14:00 Giants / High Tech Hitters DS1 Hilversum Hurricanes DS2
3e klasse 11234 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 12:00 RCH-Pinguins DS1 Kinheim DS1
3e klasse 12205 Kempenerrandweg, ETTEN-LEUR 13:00 Adegeest DS2 Stags DS1
3e klasse 11239 Kempenerrandweg, ETTEN-LEUR 11:00 Stags DS1 Adegeest DS2
3e klasse 11205 Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE 12:30 Catch DS2 Ridderkerk Rowdies DS1
3e klasse 10015 Sportpark De Rusheuvel, OSS 11:00 Cardinals DS1 Cheetahs DS2
3e klasse 10025 Sportpark De Lissevoort, NUENEN 11:00 Nuenen DS1 Nuenen DS2
3e klasse 10047 Basvelden, ZONHOVEN (BE) 11:00 Sunville Tigers DS1 Kickers DS1
4e klasse 11231 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 10:30 Domstad Dodgers DS4 Wyck Lions DS1

Maandag 27 mei 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 11265 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 19:30 Odiz Frogs DS1 Thamen DS2
2e klasse 11287 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 20:30 Quick Amsterdam DS1 Amsterdam Pirates DS3
2e klasse 10638 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 19:30 Domstad Dodgers DS2 HCAW/Zuidvogels DS1
2e klasse 10103 Burg.Buiningssportpark, LEUSDEN 19:39 Red Caps DS1 Wombats DS1
2e klasse 10125 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 20:00 Centrals DS2 UVV DS2
3e klasse 11258 Sportcomplex De Dop, PURMEREND 19:30 Flying Petrels DS1 Olympia Haarlem DS3
3e klasse 9522 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 19:30 VF Pirates Flags DS2
4e klasse 11289 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 19:30 Hilversum Hurricanes DS4 Wombats DS2
4e klasse 11256 Perenpad, AMSTERDAM 19:30 Amsterdam North Stars DS1 Olympia Haarlem DS5
4e klasse 11278 Sportpark Meentweide, HUIZEN 20:00 Zuidvogels DS2 Quick Amsterdam DS3
4e klasse 11291 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 19:30 Alcmaria Victrix DS2 Urbanus DS1
4e klasse 11271 Sportcomplex Eindenhout, HAARLEM 19:30 THB DS1 BSM/VF DS1
4e klasse 11281 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 19:30 Thamen DS3 Schoten DS1
4e klasse 11254 Van Tuylpark, ZOETERMEER 19:30 Birds DS3 The Hawks/Rascals DS1
4e klasse 12440 Sportlaan, MAASDAM 19:30 Blue Hitters DS1 Ridderkerk Rowdies DS2
4e klasse 12316 Sportpark de Koepel, OUDE-TONGE 19:30 Islanders DS1 Storks DS3

Dinsdag 28 mei 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
3e klasse 10958 Sportpark Spaarndam, SPAARNDAM 19:30 Spaarnwoude DS1 Kinheim DS1
3e klasse 9514 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 20:00 RCH-Pinguins DS2 DVH DS3
4e klasse 11142 Sportpark de Diemen, DIEMEN 20:00 TIW-Survivors DS1 Hoofddorp Pioniers DS3
4e klasse 11247 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 20:30 Quick Amsterdam DS4 Terrasvogels DS3

Woensdag 29 mei 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Team Kingdom of the Netherlands 17108 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 19:00 Onze Gezellen DS1 Nederland U16
Team Kingdom of the Netherlands 16918 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 20:00 Nederlands Dames Softbalteam Nederlands Heren Softbal Team Prins, M.V. Nielandt, B.
2e klasse 11585 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 19:30 Alcmaria Victrix DS1 Onze Gezellen DS3
2e klasse 10116 Steendijkpolder, MAASSLUIS 19:30 Gophers DS2 Quick Amersfoort DS2
3e klasse 11249 Sportpark Bosstraat, SOEST 20:00 Knickerbockers Domstad Dodgers DS3
3e klasse 11270 Pim Muliersportpark, HAARLEM 20:00 DSS DS4 Herons DS1
4e klasse 11267 Sportpark Blikkenburg, ZEIST 19:30 Phoenix/UVV DS1 Wyck Lions DS1
4e klasse 10943 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 20:00 Hilversum Hurricanes DS3 Domstad Dodgers DS4
4e klasse 11279 Sportcomplex De Dop, PURMEREND 19:30 Flying Petrels DS2 Terrasvogels DS2
4e klasse 10957 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 19:30 Odiz Frogs DS2 Olympia Haarlem DS4
4e klasse 11259 Sportpark Markgouw, MONNICKENDAM 19:30 Sullivan's Green Devils DS1 TIW-Survivors DS2
4e klasse 16294 Stokroosveld, 'S-GRAVENHAGE 19:30 Power'66 DS1 Orioles DS3
4e klasse 12319 MSFA, HELLEVOETSLUIS 20:15 Hellevoet Athletics DS2 Adegeest DS3

Donderdag 30 mei 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 1227 Sportpark De Elta, SANTPOORT-ZUID 13:00 Terrasvogels FysioExpert Olympia Haarlem Prins, M.V. Wever, A.P.J. de Goorts, B.A.M.
Golden League 1226 Sportpark De Elta, SANTPOORT-ZUID 15:10 Terrasvogels FysioExpert Olympia Haarlem Wever, A.P.J. de Prins, M.V. Goorts, B.A.M.
Golden League 1083 Stokeind, MOERGESTEL 14:00 ROEF! Sparks Haarlem Lemstra, M. Hoeven, G.J. v/d Bannink, H.H. Nelissen, H.
Golden League 1082 Stokeind, MOERGESTEL 16:10 ROEF! Sparks Haarlem Hoeven, G.J. v/d Lemstra, M. Bannink, H.H. Nelissen, H.
Golden League 1143 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 14:00 Twins Oosterhout DSS Mens, A.J. Nielandt, B. Zaal-de Graaff, B.A. Stoovelaar, M.F.
Golden League 1142 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 16:10 Twins Oosterhout DSS Nielandt, B. Mens, A.J. Zaal-de Graaff, B.A. Stoovelaar, M.F.
Golden League 1124 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 15:00 Tex Town Tigers Hoofddorp Pioniers Reus, P. Rohan, L.A. Berg, A. van den
Golden League 1123 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 17:10 Tex Town Tigers Hoofddorp Pioniers Rohan, L.A. Reus, P. Berg, A. van den
Silver League 1006 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus DS1 BA Euro Stars DS1 Horst, W. v/d Merkx, R.J.
Silver League 1005 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 16:10 Neptunus DS1 BA Euro Stars DS1 Merkx, R.J. Horst, W. v/d
Silver League 1072 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 14:00 Red Lions DS1 Quick Amersfoort DS1 Fonkert, H.K. de Palm, S.H. de
Silver League 1071 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 16:10 Red Lions DS1 Quick Amersfoort DS1 Palm, S.H. de Fonkert, H.K. de
Silver League 1188 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 14:00 UVV DS1 Centrals DS1 Renswoude, J. van Rector, A.
Silver League 1187 Sportpark De Paperclip, VLEUTEN 16:10 UVV DS1 Centrals DS1 Rector, A. Renswoude, J. van
Silver League 1026 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 15:00 Onze Gezellen DS1 Amsterdam Pirates DS1 Tichelaar, R. Hubèr, P.T.
Silver League 1025 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 17:10 Onze Gezellen DS1 Amsterdam Pirates DS1 Hubèr, P.T. Tichelaar, R.
1e klasse 2247 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 11:00 Orioles DS1 Catch DS1
1e klasse 2256 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 13:10 Orioles DS1 Catch DS1
1e klasse 2135 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS DS2 Domstad Dodgers DS1
1e klasse 2144 Pim Muliersportpark, HAARLEM 16:10 DSS DS2 Domstad Dodgers DS1
2e klasse 17085 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 20:00 Amsterdam Pirates DS3 Odiz Frogs DS1
3e klasse 11033 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 13:00 Ridderkerk Rowdies DS1 Adegeest DS2
4e klasse 11290 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 19:30 Hoofddorp Pioniers DS3 Almere '90 DS3
4e klasse 11276 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 19:00 Red Lions DS4 Catch DS3

Vrijdag 31 mei 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 11253 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 20:00 DIO DS1 DSS DS3
2e klasse 10093 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 19:30 Euro Stars DS3 Birds DS2
3e klasse 11283 Sportpark De Maten, APELDOORN 19:30 WSB DS1 Giants / High Tech Hitters DS1
3e klasse 10936 Sportpark De Vork, HEERHUGOWAARD 19:30 Herons DS1 DSS DS4
3e klasse 11052 Pim Muliersportpark, HAARLEM 20:00 DSS DS4 RCH-Pinguins DS1
3e klasse 10074 Amerikalaan, ALPHEN AAN DEN RIJN 19:00 Alphians DS1 Zwijndrecht DS1
3e klasse 10118 Sportpark Kruithuisweg, DELFT 19:00 Blue Birds DS2 Euro Stars DS5
3e klasse 10109 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 19:30 Storks DS2 Euro Stars DS4
3e klasse 10099 MSFA, HELLEVOETSLUIS 20:00 Hellevoet Athletics DS1 Saints DS1
3e klasse 9517 Gem Sportpark Ter Specke, LISSE 20:00 Flags DS1 Quick Amsterdam DS2
4e klasse 11268 Sportpark de Diemen, DIEMEN 20:00 TIW-Survivors DS1 DVH DS4
4e klasse 11257 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 19:00 Cromtigers DS1 Onze Gezellen DS4
4e klasse 11288 Kikkerpolder II, LEIDEN 19:30 Biento DS1 Birds DS4

Zaterdag 01 juni 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 1209 Sportpark De Elta, SANTPOORT-ZUID 13:00 Terrasvogels DSS Reus, P. Rohan, L.A. Goorts, B.A.M.
Golden League 1208 Sportpark De Elta, SANTPOORT-ZUID 15:10 Terrasvogels DSS Rohan, L.A. Reus, P. Goorts, B.A.M.
Golden League 991 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 14:00 Hoofddorp Pioniers Sparks Haarlem Prins, M.V. Hoeven, G.J. v/d Slinger, S.
Golden League 990 Sportpark Pioniers, HOOFDDORP 16:10 Hoofddorp Pioniers Sparks Haarlem Hoeven, G.J. v/d Prins, M.V. Slinger, S.
Golden League 1092 Stokeind, MOERGESTEL 14:00 ROEF! FysioExpert Olympia Haarlem Gieskens, B.D. Dweelaard, B. Schuurman, R. Steijger-Hogetoorn, R.C.
Golden League 1091 Stokeind, MOERGESTEL 16:10 ROEF! FysioExpert Olympia Haarlem Dweelaard, B. Gieskens, B.D. Schuurman, R. Steijger-Hogetoorn, R.C.
Golden League 1133 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 15:00 Tex Town Tigers Twins Oosterhout Wever, A.P.J. de Lemstra, M. Drunen, J.J. van
Golden League 1132 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 17:10 Tex Town Tigers Twins Oosterhout Lemstra, M. Wever, A.P.J. de Drunen, J.J. van
Silver League 1008 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 14:00 Neptunus DS1 Centrals DS1 Budding, F. Palm, S.H. de
Silver League 1007 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 16:10 Neptunus DS1 Centrals DS1 Palm, S.H. de Budding, F.
Silver League 1020 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 14:00 Onze Gezellen DS1 BA Euro Stars DS1 Hubèr, P.T. Eijpe, A.M.
Silver League 1019 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 16:10 Onze Gezellen DS1 BA Euro Stars DS1 Eijpe, A.M. Hubèr, P.T.
Silver League 1056 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 14:00 Quick Amersfoort DS1 Amsterdam Pirates DS1 Kieft, B. Tichelaar, R.
Silver League 1055 XLLease Park Dorrestein, AMERSFOORT 16:10 Quick Amersfoort DS1 Amsterdam Pirates DS1 Tichelaar, R. Kieft, B.
Silver League 1074 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 15:00 Red Lions DS1 UVV DS1 Renswoude, J. van Pavan, T.
Silver League 1073 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 17:10 Red Lions DS1 UVV DS1 Pavan, T. Renswoude, J. van
1e klasse 2102 Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE 12:30 Catch DS1 Cheetahs DS1
1e klasse 2111 Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE 14:40 Catch DS1 Cheetahs DS1
2e klasse 10952 Sportcomplex De Leemput, SCHIJNDEL 19:00 Starlights DS1 Thamen DS1
2e klasse 10106 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 13:00 Neptunus DS2 Jeka DS1
2e klasse 10096 Sportcomplex Holy, VLAARDINGEN 16:00 Schiedam DS1 Blue Birds DS1
3e klasse 11631 Sportpark De Staakberg, BERGEN OP ZOOM 18:00 Wizards of Boz DS1 Ridderkerk Rowdies DS1

Zondag 02 juni 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 1203 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 14:00 Talent Team Holland Tex Town Tigers Horst, W. v/d Mens, A.J. Hamers, M.A.J.
Golden League 1137 Sportpark De Kroedkotten, ENSCHEDE 17:10 Tex Town Tigers Talent Team Holland Mens, A.J. Horst, W. v/d Hamers, M.A.J.
1e klasse 2541 Van Tuylpark, ZOETERMEER 10:30 Birds DS1 Twins DS2 Martin, J.W. Vliet, J. van
1e klasse 2550 Van Tuylpark, ZOETERMEER 12:40 Birds DS1 Twins DS2 Vliet, J. van Martin, J.W.
1e klasse 2228 Steendijkpolder, MAASSLUIS 11:00 BA Gophers DS1 Orioles DS1
1e klasse 2237 Steendijkpolder, MAASSLUIS 13:10 BA Gophers DS1 Orioles DS1
1e klasse 2336 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 11:00 Storks DS1 ROEF! DS2
1e klasse 2345 Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin, 'S-GRAVENHAGE 13:10 Storks DS1 ROEF! DS2
1e klasse 2318 Noordersportpark, HAARLEM 12:00 Sparks Haarlem DS2 Hilversum Hurricanes DS1
1e klasse 2327 Noordersportpark, HAARLEM 14:10 Sparks Haarlem DS2 Hilversum Hurricanes DS1
1e klasse 2264 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 13:00 Onze Gezellen DS2 DSS DS2
1e klasse 2273 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 15:10 Onze Gezellen DS2 DSS DS2
1e klasse 2282 Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP 13:00 VF Pirates DS1 Caribe DS1 Merkx, R.J. Hees, W. van
1e klasse 2291 Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP 15:10 VF Pirates DS1 Caribe DS1 Hees, W. van Merkx, R.J.
1e klasse 2666 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 14:00 Domstad Dodgers DS1 DVH DS1 Hubèr, P.T. Hal, A.H. van
1e klasse 2668 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 16:10 Domstad Dodgers DS1 DVH DS1 Hal, A.H. van Hubèr, P.T.
2e klasse 11274 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 13:00 DVH DS2 Almere '90 DS2
2e klasse 11252 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 13:00 Gryphons DS1 Hoofddorp Pioniers DS2
2e klasse 11574 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 14:00 Almere '90 DS1 Tex Town Tigers DS2
2e klasse 10930 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 16:00 Almere '90 DS1 Tex Town Tigers DS2
2e klasse 10071 Sportpark De Groote Wielen, ROSMALEN 10:30 Gryphons DS2 Euro Stars DS2
2e klasse 10083 Sportpark Hoekpolder, RIJSWIJK ZH 13:00 Red Lions DS2 Orioles DS2
3e klasse 9515 Sportlaan, DRACHTEN 12:00 Drachten Diamonds DS1 Blokes DS1
3e klasse 9518 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 14:00 Caribe DS2 Blue Hawks & Devils
3e klasse 11273 Sportpark Spitsbergen, VEENENDAAL 10:30 Blue Socks DS1 Hilversum Hurricanes DS2
3e klasse 11280 Heemsteedse Sportparken, HEEMSTEDE 12:00 RCH-Pinguins DS1 Double Stars Heiloo DS1
3e klasse 11251 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 14:00 Adegeest DS2 Red Lions DS3
3e klasse 10084 Sportpark De Lissevoort, NUENEN 11:00 Nuenen DS2 Cardinals DS1
3e klasse 10276 Sportpark De Haamen, BEEK 12:00 Cheetahs DS2 Kickers DS1
3e klasse 10072 Sportpark De Lissevoort, NUENEN 13:00 Nuenen DS1 Sittard Condors DS1
3e klasse 10107 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 13:30 Radboud Rangers DS1 Sunville Tigers DS1
4e klasse 11277 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 10:30 Domstad Dodgers DS4 Hilversum Hurricanes DS3
4e klasse 12366 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 10:00 Ridderkerk Rowdies DS2 Storks DS3

Maandag 03 juni 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 10941 Sportpark Egmonderhout, ALKMAAR 19:30 Alcmaria Victrix DS1 Onze Gezellen DS3
2e klasse 11103 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 20:30 Quick Amsterdam DS1 Thamen DS2
3e klasse 9486 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 19:30 VF Pirates Flags DS1
4e klasse 11451 Burg.Buiningssportpark, LEUSDEN 19:00 Red Caps DS2 Wombats DS2
4e klasse 10955 Sportcomplex Mariënhoeve, WIJK BIJ DUURSTEDE 19:30 Wyck Lions DS1 Phoenix/UVV DS1
4e klasse 11050 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 19:30 DVH DS4 Olympia Haarlem DS5
4e klasse 11419 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 19:30 Odiz Frogs DS2 Alcmaria Victrix DS2
4e klasse 11211 Kerketuin, ZWAAG 19:30 Urbanus DS1 Terrasvogels DS2
4e klasse 10937 Sportpark 't Rottegat, BENNEBROEK 19:30 BSM/VF DS1 THB DS1
4e klasse 12359 Sportpark de Koepel, OUDE-TONGE 19:00 Islanders DS1 Blue Hitters DS1

Dinsdag 04 juni 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
1e klasse 2612 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 20:00 DVH DS1 Sparks Haarlem DS2
3e klasse 11706 Sportpark Spaarndam, SPAARNDAM 19:30 Spaarnwoude DS1 Herons DS1
4e klasse 11075 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 20:30 Quick Amsterdam DS4 Schoten DS1

Woensdag 05 juni 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 9852 Steendijkpolder, MAASSLUIS 19:30 Gophers DS2 Euro Stars DS3
3e klasse 11007 Sportpark De Maten, APELDOORN 19:30 WSB DS1 Domstad Dodgers DS3
3e klasse 11781 Sportpark De Staakberg, BERGEN OP ZOOM 19:30 Wizards of Boz DS1 Stags DS1
4e klasse 11118 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 20:00 Almere '90 DS3 Olympia Haarlem DS5
4e klasse 11337 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 19:30 Onze Gezellen DS4 Alcmaria Victrix DS2
4e klasse 10983 Sportpark Markgouw, MONNICKENDAM 19:30 Sullivan's Green Devils DS1 BSM/VF DS1
4e klasse 11380 Kikkerpolder II, LEIDEN 19:30 Biento DS1 Red Lions DS4
4e klasse 16301 Sportpark De Sporthoek, BERGSCHENHOEK 19:30 Orioles DS3 Power'66 DS1

Donderdag 06 juni 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 10953 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 20:00 Thamen DS2 Odiz Frogs DS1
2e klasse 9694 Sportpark Meentweide, HUIZEN 20:00 HCAW/Zuidvogels DS1 Wombats DS1
3e klasse 9890 Sportpark Limbricht, LIMBRICHT 19:00 Sittard Condors DS1 Cheetahs DS2

Vrijdag 07 juni 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 11297 Loek Loevendie Ballpark, AMSTERDAM 20:00 Amsterdam Pirates DS3 Onze Gezellen DS3
2e klasse 9817 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 19:30 Euro Stars DS3 Centrals DS2
3e klasse 10970 Pim Mulierstadion, HAARLEM 20:00 Kinheim DS1 Olympia Haarlem DS3
3e klasse 16288 Sportcomplex Krommedijk, DORDRECHT 19:30 Ridderkerk Rowdies DS1 Wizards of Boz DS1
3e klasse 10036 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 19:30 Euro Stars DS5 Zwijndrecht DS1
3e klasse 9880 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 20:00 Euro Stars DS4 Saints DS1
3e klasse 9526 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 20:30 Quick Amsterdam DS2 RCH-Pinguins DS2
4e klasse 11094 Sportpark de Diemen, DIEMEN 20:00 TIW-Survivors DS1 Zuidvogels DS2
4e klasse 11085 Sportpark de Omzoom, ASSENDELFT 19:30 Cromtigers DS1 Urbanus DS1
4e klasse 11162 Sportpark Westvliet, 'S-GRAVENHAGE 19:00 Catch DS3 Biento DS1
4e klasse 16329 Sportcomplex Bakestein, ZWIJNDRECHT 19:00 Zwijndrecht DS2 Ridderkerk Rowdies DS2

Zaterdag 08 juni 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 938 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS ROEF! Lemstra, M. Pavan, T.
Golden League 937 Pim Muliersportpark, HAARLEM 16:10 DSS ROEF! Pavan, T. Lemstra, M.
Golden League 1108 Noordersportpark, HAARLEM 14:00 Sparks Haarlem Tex Town Tigers Nielandt, B.
Golden League 1107 Noordersportpark, HAARLEM 16:10 Sparks Haarlem Tex Town Tigers Nielandt, B.
1e klasse 2602 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 14:30 Caribe DS1 HCAW DS1
1e klasse 2604 Sportpark Corpus den Hoorn, GRONINGEN 16:40 Caribe DS1 HCAW DS1
2e klasse 10275 Sportcomplex Bijdorp, SCHIEDAM 16:30 Schiedam DS1 Adegeest DS1

Zondag 09 juni 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
1e klasse 2301 Stokeind, MOERGESTEL 11:00 ROEF! DS2 Twins DS2 Hees, M. van Hees, W. van
1e klasse 2310 Stokeind, MOERGESTEL 13:10 ROEF! DS2 Twins DS2 Hees, W. van Hees, M. van
1e klasse 2121 Sportpark De Haamen, BEEK 13:00 Cheetahs DS1 Storks DS1
1e klasse 2130 Sportpark De Haamen, BEEK 15:10 Cheetahs DS1 Storks DS1
1e klasse 2211 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 13:00 Hilversum Hurricanes DS1 Onze Gezellen DS2
1e klasse 2220 Sportpark Loosdrecht, LOOSDRECHT 15:10 Hilversum Hurricanes DS1 Onze Gezellen DS2
1e klasse 2139 Pim Muliersportpark, HAARLEM 14:00 DSS DS2 VF Pirates DS1
1e klasse 2148 Pim Muliersportpark, HAARLEM 16:10 DSS DS2 VF Pirates DS1
2e klasse 11264 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 11:00 Thamen DS1 Starlights DS1
2e klasse 11402 Fanny Blankers Koen Sportprk A90, ALMERE 14:00 Almere '90 DS2 Hoofddorp Pioniers DS2
3e klasse 11527 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 13:00 Ridderkerk Rowdies DS1 Catch DS2
3e klasse 10287 Sportpark Staddijk, NIJMEGEN 13:30 Radboud Rangers DS1 Sittard Condors DS1
4e klasse 12262 Sportpark Oosterpark, RIDDERKERK 10:00 Ridderkerk Rowdies DS3 Storks DS3

Maandag 10 juni 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Golden League 1168 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 14:00 FysioExpert Olympia Haarlem Hoofddorp Pioniers Nielandt, B. Bouman, D.
Golden League 1167 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 16:10 FysioExpert Olympia Haarlem Hoofddorp Pioniers Bouman, D. Nielandt, B.
Golden League 1162 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 14:00 Twins Oosterhout Terrasvogels Lemstra, M. Eijpe, A.M.
Golden League 1161 Sportpark De Slotbosse Toren, OOSTERHOUT NB 16:10 Twins Oosterhout Terrasvogels Eijpe, A.M. Lemstra, M.
Silver League 976 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 14:00 Centrals DS1 Amsterdam Pirates DS1 Fonkert, H.K. de Tichelaar, R.
Silver League 975 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 16:10 Centrals DS1 Amsterdam Pirates DS1 Tichelaar, R. Fonkert, H.K. de
1e klasse 2560 Sportcomplex Den Wielakker, BOXTEL 11:00 Ducks DS1 Birds DS1
1e klasse 2562 Sportcomplex Den Wielakker, BOXTEL 13:10 Ducks DS1 Birds DS1
2e klasse 10182 Sportpark Welgelegen, UTRECHT 19:30 Domstad Dodgers DS2 Centrals DS2
2e klasse 10673 Burg.Buiningssportpark, LEUSDEN 19:30 Red Caps DS1 Quick Amersfoort DS2
2e klasse 11056 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 13:00 DVH DS2 Tex Town Tigers DS2
3e klasse 10985 Sportpark Horsterhoek, SCHALKHAAR 19:30 Eagles DS1 Hilversum Hurricanes DS2
3e klasse 9536 Sportcomplex Oosterdreef, NIEUW-VENNEP 19:30 VF Pirates DVH DS3
4e klasse 11299 Sportpark Weltevreden, GROENEKAN 19:30 Wombats DS2 Domstad Dodgers DS4
4e klasse 11323 Sportcomplex Mariënhoeve, WIJK BIJ DUURSTEDE 19:30 Wyck Lions DS1 Matchmakers DS1
4e klasse 11312 Sportpark Sloten, AMSTERDAM 19:00 Quick Amsterdam DS3 TIW-Survivors DS1
4e klasse 11324 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 19:30 DVH DS4 Amsterdam North Stars DS1
4e klasse 11325 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 19:30 Odiz Frogs DS2 Cromtigers DS1
4e klasse 11303 Sportpark 't Rottegat, BENNEBROEK 19:30 BSM/VF DS1 Sullivan's Green Devils DS1

Dinsdag 11 juni 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
Silver League 956 Sportpark Schenkel, CAPELLE AAN DEN IJSSEL 20:00 BA Euro Stars DS1 Centrals DS1 Palm, S.H. de Gruppelaar, G.
1e klasse 2621 DVH-Sportcentrum, AMSTELVEEN 20:00 DVH DS1 Sparks Haarlem DS2
2e klasse 11321 Sportpark Vuurlijn, DE KWAKEL 20:00 Thamen DS2 DIO DS1
2e klasse 10138 Van Tuylpark, ZOETERMEER 20:00 Birds DS2 HCAW/Zuidvogels DS1
2e klasse 11320 Sportcomplex De Leemput, SCHIJNDEL 19:30 Starlights DS1 Gryphons DS1
3e klasse 11326 Sportpark Spaarndam, SPAARNDAM 19:30 Spaarnwoude DS1 RCH-Pinguins DS1

Woensdag 12 juni 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
2e klasse 10989 Sportpark Kalverhoek, WIJDEWORMER 19:30 Odiz Frogs DS1 Alcmaria Victrix DS1
2e klasse 11333 Pim Muliersportpark, HAARLEM 20:00 DSS DS3 Quick Amsterdam DS1
2e klasse 10999 Van der Aartsportpark (OG), HAARLEM 21:00 Onze Gezellen DS3 Amsterdam Pirates DS3
2e klasse 10682 Steendijkpolder, MAASSLUIS 20:00 Gophers DS2 UVV DS2
3e klasse 11314 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 19:30 Olympia Haarlem DS3 Kinheim DS1
4e klasse 10991 Sportpark Blikkenburg, ZEIST 19:30 Phoenix/UVV DS1 Hilversum Hurricanes DS3
4e klasse 11336 Nol Houtkamp Sportpark, HAARLEM 19:30 Olympia Haarlem DS5 Hoofddorp Pioniers DS3
4e klasse 11293 v.d. Aartsportpark (S), HAARLEM 19:30 Schoten DS1 THB DS1
4e klasse 11327 Sportpark De Elta, SANTPOORT-ZUID 20:00 Terrasvogels DS3 Thamen DS3
4e klasse 11322 Stokroosveld, 'S-GRAVENHAGE 19:30 Power'66 DS1 Birds DS3
4e klasse 12450 MSFA, HELLEVOETSLUIS 19:30 Hellevoet Athletics DS2 Ridderkerk Rowdies DS3
4e klasse 12268 Neptunus Familiestadion, ROTTERDAM 19:30 Neptunus DS3 Islanders DS1

Donderdag 13 juni 2019

Competitie nr Accommodatie Tijdstip Thuis Uit Plaat 1e honk 2e honk 3e honk Scorer papier Scorer computer Beoordelaar
3e klasse 9531 Gem Sportpark Ter Specke, LISSE 20:00 Flags DS2 Flags DS1
4e klasse 11315 Sportpark de Diemen, DIEMEN 20:00 TIW-Survivors DS2 Quick Amsterdam DS4
4e klasse 12252 Van Beethovenlaan, VOORSCHOTEN 20:00 Adegeest DS3 Blue Hitters DS1