Commissies

Overzicht commissies

 

Adviescommissie Geschillen

Naam Functie Contact
Daan Garretsen Voorzitter   
Hans Kunnen Secretaris  
Nynke Louws Lid   
Willem-Jan ten Berg Lid   
Peter van der Bom Lid   
Wlad van den Boogerd Lid   

Contact: info@knbsb.nl


Commissie van Beroep Strafzaken

Naam Functie Contact
S. van Elst Voorzitter   
N. van de Kamer Secretaris  
J. Gieskens Lid   
B. Stevens Lid   
P. van Geijlswijk Lid   
S. Nypels Lid   

Contact: info@knbsb.nl


Commissie Strafzaken

Naam Functie Contact
R. van Ee Voorzitter   
M. Vrolijk Secretaris  
P. Bokern Lid   
T. Felix Lid   
L. Meijer Lid   
J. van der Heijden Lid  

Contact: strafzaken@knbsb.nl


Commissie Wedstrijdofficials

Naam Functie Contact
Job van Beekhoven Voorzitter   
Alex van der Berg Commissioner Scorers  
Johan Brandsma Commissioner Umpires Honkbal johan.brandsma@knbsb.nl
Hans Hornstra Umpires Softbal stuurgroep.softbal@knbsb.nl
Stenar van Groningen Schinkel BUBS voorzitter@bubs.nl
Roy Vink Manager competitiezaken 030-2020101
Jacco Lansbergen Coördinator competitiezaken 030-2020115

Contact: competitie@knbsb.nl


Financiele commissie

Naam Functie Contact
Rob Reijndorp Voorzitter   
Wim Advokaat Lid  
King Zschuschen Lid  

Contact: info@knbsb.nl


Medische Commissie

Naam Functie Contact
Rob Tamminga Lid  

Contact: info@knbsb.nl 


Protestcommissie Honkbal

Naam Functie Contact
Fred van Groningen Schinkel Voorzitter   
Willem Broertjes Lid  
Sten Wessel Lid  
Competitiezaken Secretariaat competitie@knbsb.nl 

Contact: competitie@knbsb.nl 


Protestcommissie Softbal

Naam Functie Contact
Hans Hornstra Voorzitter   
Patrick Reus Lid  
Martin Lemstra Lid  
Arjan de Wever Lid  
Competitiezaken Secretariaat competitie@knbsb.nl 

Contact: competitie@knbsb.nl 


Reglementcommissie

Naam Functie Contact
Vacature Lid  

Contact: info@knbsb.nl 


Scorerscommissie

Naam Functie Contact
Alex van den Berg Commissioner  
Dennis Duin Lid  
Linda Steijger Lid  
Stefan Slinger Lid  
Competitiezaken Secretariaat competitie@knbsb.nl 

Contact: competitie@knbsb.nl 


Spelregelcommissie Honkbal

Naam Functie Contact
Fred van Groningen Schinkel Voorzitter   
Winfried Berkvens Lid  
Martijn Bosschaart Lid  

Contact: competitie@knbsb.nl 


Spelregelcommissie Softbal

Naam Functie Contact
Patrick Reus Lid  
Hans Hornstra Lid  
Martin Lemstra Lid  
Vacature Lid  

Contact: competitie@knbsb.nl 


Stuurgroep Honkbal

Naam Functie Contact
Johan Brandsma Commissioner  
Henk van der Linde Lid  
René Ras Lid  
Olav Steijger Lid  
Competitiezaken Secretariaat competitie@knbsb.nl 

Contact: competitie@knbsb.nl 


Stuurgroep Softbal

Naam Functie Contact
Vacature Commissioner  
Bob Gieskens Lid  
Hans Hornstra Lid  
Competitiezaken Secretariaat competitie@knbsb.nl 

Contact: competitie@knbsb.nl 


Terreincommissie

Naam Functie Contact
Jack Heuts Voorzitter (a.i.) 06-40253442 / jack.heuts@knbsb.nl 
Eric Beumer Lid 06-11708364 / eric.beumer@knbsb.nl 
Ferry Nederstigt Lid 06-29602472 / ferry.nederstigt@knbsb.nl 
Frans van Elst Lid frans.van.elst@knbsb.nl 
Rene Bransen Lid rene.bransen@knbsb.nl 
Marten Buschman Lid marten.buschman@knbsb.nl 
Hans Kunnen Lid  
Richard Rothengatter Lid  
Vacature Algemeen lid / Lichtinstallaties  
Competitiezaken KNBSB Secretariaat competitie@knbsb.nl 

Contact: competitie@knbsb.nl 

 

Verwijzing


Toetsingscommissie opleidingen

Naam Functie Contact
Henk van der Linde Voorzitter  
Luc Vergoossen Secretaris  
Roy Vink Lid  
Fred van Groningen Schinkel Lid  
Wout Isbouts Lid  

 

De leden van de toetsingscommissie zijn op 12 december 2016, door het bestuur van de KNBSB aangesteld. Voor het indienen van een EVC/EVK verzoek of het aantekenen van bezwaar met betrekking tot opleidingen kunt u contact opnemen met de secretaris van de Toetsingscommissie, Luc Vergoossen: luc.vergoossen@knbsb.nl 


Vertrouwenscontactpersonen

Naam Functie Contact
Annie Kerkhof Vertrouwenscontactpersoon ahkerkhof@kpnplanet.nl 
06-25083751
Walter Wallé Vertrouwenscontactpersoon walter2@quicknet.nl 
06-23982568
0223-631719

Contact: info@knbsb.nl 


Wedstrijdcommissie

Naam Functie Contact
Danny Pampel Lid   
Efrem Sylvania Lid  
Fred Haak Lid  
Ton Snijders Lid  

Contact: competitie@knbsb.nl