KNBSB contactgegevens

Competitiezaken


Email: competitie@knbsb.nl
Het contact tussen de vereniging en bondsbureau verloopt tussen de wedstrijdsecretaris(sen) en de medewerker(s) van de afdeling Competitiezaken. Vragen kun je mailen naar: competitie@knbsb.nl

Voor vragen waarop je als wedstrijdsecretaris binnen 48 uur een antwoord nodig hebt, kun je via het telefoonnummer 030-2496234 contact opnemen met de afdeling Competitiezaken:

  • Maandag t/m vrijdag tussen 11:00-16.00 uur.
  • Dinsdag en donderdag tussen 19:00-21:00 uur.

De vragen die de afdeling Competitiezaken van (ouders van) leden ontvangt, worden doorverwezen naar de wedstrijdsecretaris van de desbetreffende vereniging.

Bij last minute afgelastingen van Hoofdklasse- en 1e klasse-wedstrijden, last minute verhinderingen van bondsofficials en calamiteiten kun je gedurende het wedstrijdseizoen buiten bovengenoemde kantooruren contact opnemen met de competitietelefoon: 06-53325915.

Medewerkers

 

Gijs Selderijk

Teamleider Competitiezaken

Ruud Verhoef

Medewerker Competitiezaken

Holland Dijksman

Medewerker Competitiezaken

 

Algemeen directeur


Stefaan Eskes Algemeen Directeur

s.eskes@knbsb.nl

 

Bondsbureau algemeen


Met algemene vragen kun je mailen naar: info@knbsb.nl

 

Commercie


Berry van Driel

Commercieel Manager

berry.van.driel@knbsb.nl

Jolanda van der Vloed

Coördinator en back office commercie

jolanda.van.der.vloed@knbsb.nl

 

Financiën


Algemeen

 

finance@knbsb.nl

Angelique Linschoten

Administrateur

angelique.linschoten@knbsb.nl

 

Nationale Teams en Talentontwikkeling (NTTO)


Algemeen

topsport@knbsb.nl 

 

Peter Kwakernaak

Technisch Directeur a.i.

peter.kwakernaak@knbsb.nl

Martijn Nijhoff

Talentcoach Honkbal

martijn.nijhoff@knbsb.nl

Saskia Kosterink

Talentcoach Softbal

saskia.kosterink@knbsb.nl

 

PR, Communicatie en Marketing


Algemeen, Pers en verzoeken

communicatie@knbsb.nl

 

Seb Visser

PR, marketing en communicatie manager

seb.visser@knbsb.nl

Jolien Storsbergen

Marketing en communicatie, PR

jolien.storsbergen@knbsb.nl

 

Sportlink


Ledenadministratie

ledenadministratie@knbsb.nl 

Digitaal wedstrijdformulier

dwf@knbsb.nl 

Verenigingssport


Algemeen

sportontwikkeling@knbsb.nl 

 

André Kuipers

Projectmanager Community building & Verenigingsadvies

andre.kuipers@knbsb.nl

Britt Vonk

Projectmanager Diversiteit & Inclusie

britt.vonk@knbsb.nl

André Ficken

Coördinator G-Honkbal

06 - 53 14 79 89

Kaj Timmermans

Coördinator opleidingen

kaj.timmermans@knbsb.nl

René Ras

Coördinator Officialtraject en Opleidingen Officials KNBSB

rene.ras@knbsb.nl

 

Vertrouwenscontactpersonen


KNBSB Vertrouwenscontactpersonen
NOC*NSF Vertrouwenspunt Sport